PDA

View Full Version : Кой? - Monsters Of Rock



12-03-2005, 14:57
Извинявам се за поредната тема с метълски привкус но наистина ми е интересно и ме интересува и не съм виновен аз че има 1000 безмислени тъпанарски теми за "метълски" работи...
Та по темата искам да попитам кой смята че ще може наистина да отиде на този фестивал. Ясно ми е че някой индивиди от сорта на Тедо веднага ще скочат "аз, аз твърдо решен съм" щото такива хора са ми ясни колко са сериозни и как стои при тях работата....питам сериозно кой мисли че ще успее! Работата не е само до пари...макар че и те са доста...кой мисли че ще успее да се организира, да няма проблем от страна на родителите и някфи такива неща които са също толкова важни? Има толкова неща за които трябва да се помисли....Та това исках да попитам кой какво мисли по въпорса и моля ви бъдете реалисти...знам че на някой им е трудно да слезнат на земята като се замечтаят колко разбиващо ше е....

Колкото до мене не се очерава да е проблем първо защото с 200 евро мисля че ще се вместа перфектно и нищо няма да ми липсва а 200 евро са нищо за такъв уникален фестивал....а има и много време до тогава..ако беше от днеска за утре да.....така и така ще си бъда в България най вероятно без родители така че мога да кажа че вероятноста е доста голяма при мене...въпроса е с кой да се организирам :) но и тука имам няколко оферти :) Така че живот и здраве времето ще покаже...мисля че съм стъпил достатъчно здраво на земята и пак не си позволявам да кажа 100% защото усазнавам колко е сериозна цялата работа :)

Momchence
12-03-2005, 15:06
Да де за който го грее темата е моя http://smilies.sofrayt.com/%5E/i0/wc.gif

Swinkenhoffer
12-03-2005, 15:15
нали с тебе ще ходим ... и даскала по история да ни пази в погото ... хаха :lol: . ако няма промени в главния план - съм там ... това не трябва да го пропускам, каквото и да става.

Boot
12-03-2005, 15:16
Neka ne zabravqme i tozi po ruski, koito edno vreme e slushal Maiden.

Ina4e dam, i az sym tam zaedno s por i koito oshte se domukne :D

Momchence
12-03-2005, 15:23
Е начи сме 3-ма по първоначален план :) Ако и всичко стане както е в плана ще бъде супер! Иам чувството че ако стане тфа ше е някфо чудо..100% ше има издънки и някфи обърквации дано обаче крайния резултат е положителен :) Аз усигорявам бирата на отивене кой е за на връщане :lol:

Boot
12-03-2005, 15:26
Az ne piq alkohol, za tova ot men e detskoto shampansko ot 1998ma...

i bulion special edition for por :)

чупакабрата:)
12-03-2005, 16:46
90% сигурна съм, че ще съм там, ако не за всички, поне за първия ден. но ще видим как ще протекат нещата, има още време...

`Death`Whore`
12-04-2005, 08:07
Ако мама даде пари...

GuS
12-04-2005, 13:46
Vupreki ,4e ima naistina mnogo vreme...za sega se o4ertava da prisustvam ,moje bi dori vsi4kite dni,tui kato sme s priqteli i vseki 6te e tam zaradi "svoqta" grupa...A kolkoto do parite :twisted: re6ili sme da ograbim edna banka.. :) Hah amii vsi4ki pestim ot dosta vreme,sigurno se dulji na nqkakvo red4yvstvie.
Ta da se nadqvame vsi4ko da vurvi po plana

naty
12-04-2005, 17:36
ooo да мислч че ще отида с едни приятели,
А точно тогава има и някаф лагер до каварна някъде
така че сам там,докато майка ми си мисли че ще съм на лагераа