PDA

View Full Version : Trevata li e na moda???



Sugar_metalka
12-04-2005, 11:37
Imam 4yvstvo 4e sega e mogerna trevata, predi sa bili popoliadni cigarite, a v dne6no vreme e super gotino da py4i6 marihyana. Taka li e naistina, i smiatate li 4e e tupo ili 4e e gotino!?

SweetBunny
12-04-2005, 11:41
oooo vuob6te ne me interesuva kolko e moderno!!!
Moderno ili ne - ne bih zapo4nala :!:

Kolkoto do temata - moje bi si prava :roll: ZA JALOST :?

RoSsY88
12-04-2005, 11:52
oooo vuob6te ne me interesuva kolko e moderno!!!
Moderno ili ne - ne bih zapo4nala :!:

Kolkoto do temata - moje bi si prava :roll: ZA JALOST :? напълно съм съгласна с тебе!

pipi`e`golqma
12-04-2005, 11:55
Дори да съм най-смотаната от сички не бих започнала да пуша Марихуана. Даже не съм и опитвала а и нямам желание. Твърдо против съм Тревата а да не говорим за наркотиците :!:

^Sexy_girl^
12-04-2005, 12:07
Би било много тъпо някой да пропуши марихуана само защото "била на мода"

one_touch
12-04-2005, 12:24
Би било много тъпо някой да пропуши марихуана само защото "била на мода"
i az sym na tova mnenie.i mislq 4e ne e na moda v momenta a be6e pove4e minalata godina za jalsot.predpo4itam cigarite pred da pu6a treva.

12-04-2005, 14:49
не знам дали е на мода, на мен си ми харесва,
доколкото знам сега май са на мода амфетите, ама мен не ме кефят, и затова си акрам на 4иста тревица-бистра главица.

zeleni_o4i
12-05-2005, 08:44
opredeleno nqkoi subekti smqtat, che kato pushat treva sa mnogo napred s materiala, no vsushnost te sa nai izostanali... ima i takiva,kotio smqtat che tova e modata sega, no mnooogo greshat

MiRaCuLiXbb
12-05-2005, 08:51
Да всички го правят. Just do it!

illy
12-05-2005, 09:16
Дивотии

Не може тревата да е модерна, освен, ако някой не си го втълпи в главатата

WwanAdoO
12-05-2005, 09:46
Ами според мен повечето пробват щот уж е модерно,като то всъщност не е модерно...Но хората,които са истинските фенове на чадела не пушат,щот е модерно,ами пак казвам то тва си е начин на живот :wink: А тея дет пушат е така,за да се харесат просто постъпват много глупаво. ПРимерно аз знам едно момиче дет даже цегари не може да понася,ама за да се хареса на уж най-добрата и приятелка реши и тя да се прави,че пуши... Аре заради момче по го разбирам, нали може да си мноо влюбен ала бала,ама заради некфо момиче,дет на следващия ден моеш да очакваш да ти "забие нож в гърба" както се вика...тъпо е. Като не ти харесва няма смисъл за нищо да се увреждаш.

hamilcar
12-05-2005, 16:29
Тревата е възможно най-тъпия наркотик,не е много полезна за мисловната дейност,а дали е на мода - възможно е.По-добре амфетамини или кокаин от колкото трева,но нищо не употребявам.

Atika
12-05-2005, 16:55
Aaaa izostanali ste otdavna izleze ot moda, sega na moda e da shmyrkash :!:

marusha
12-05-2005, 17:22
aaaaaaa boli me fara dali e na moda ili ne...vajnoto e 4e e iako i ne bih go spriala shoto kakto kazava wanna'do/sorry ako ne se pishe taka/ tfa si e na4in na jivot...az ako ne se subudia s edin 4adel i sled tfa ve4erta eventualno da si legna s nego niama da sum az.........hehehe

hell__girl
12-05-2005, 18:16
не знам дали е на мода, на мен си ми харесва,
доколкото знам сега май са на мода амфетите, ама мен не ме кефят, и затова си акрам на 4иста тревица-бистра главица.
mda,ne vsi4ki q po4vat zaradi modata...az sum suglasna s teb :wink:

vra4ka
12-05-2005, 21:34
Е то сичко почва от мода!
А после става навик ......

А какво ли ще биде следващата мода ...... :roll:

12-06-2005, 14:32
o na moda e....ve4e ostarqva....bqloto stava na moda 6markaneto...
ko me ebe...pu6a si marihuana ot otdavna i ne mislq da minavam na narkotici nekfi laina...
plus tva az ne se vodq po modata...malko se draznq 6tot vseki 2ri pu6i treva i se prai super brutalno na razbira4...pozi4ki

sled nqkolko godini heroina 6te stane na moda...togaa mnoo glupavi hhora 6e si umrat..

Marihuanata...ne e otvratitelen narkotik...marihuanata dori ne e narkotik!ako ne be6e marihuanata nqma6e da razbera mnogooo ne6ta...marihuanata ti pomaga da misli6 i da ne se zablujdava6!priznavam 4e malko e vredna...ne kazvam 4e e i polezna!prosto kazvam 4e q obi4am!

LiL_MeoW
12-06-2005, 15:49
напротив аз съм на мнение че тревата отмина от мода както и алкохола и цигарите .. сега модерно е да си чист от всичко това

Don Corleone
12-06-2005, 18:28
напротив аз съм на мнение че тревата отмина от мода както и алкохола и цигарите .. сега модерно е да си чист от всичко това
К'ви са тия глупости? От къде взе че реши т'ва? Точно в момента тревата най-често се употребява, както и алкохола и цигарите. В момента са по-модерни от всякога.
И м/у другото тва че си гледала едно две предавания на КУЛТУРИСТИКА не те прави sxe.

Bleika
12-06-2005, 19:40
ako tova e moda zna4i az sum dosta dale4 ot neq

hypno
12-07-2005, 08:19
Az pu6a koz4e ot vreme na vreme i vaob6te ne sam pristrasten!

12-07-2005, 11:10
напротив аз съм на мнение че тревата отмина от мода както и алкохола и цигарите .. сега модерно е да си чист от всичко това


хаха, ако не е на мода алкохола, защо тогава всеки ден умира поне по 1 българин от алкохол или от шофиране&алкохол?..

ако не са на мода цигарите защо тогава производството на цигари е "стратеги4ески за националната сигурност" отрасъл на промишлеността??

модата на дрогите може и да е отминала някъде, но не в БГ а в сектанските мормонски щати на америка(Юта, Канзас и пр.) където хората се друсат само с идеология.

упойващото действие на идеологията е мн по- попасно от действието на дрогата.

модата е свойството на някои хора да се оставят друг да решава вместо тях. не ми пука за модата, който има собствен вкус не се влияе от модата.
.

NeNaSiTnA_TA
12-07-2005, 12:36
oooo vuob6te ne me interesuva kolko e moderno!!!
Moderno ili ne - ne bih zapo4nala :!:

Kolkoto do temata - moje bi si prava :roll: ZA JALOST :?
naitina si prava i men vuab6te ne me interesuva dali e moderno nikoga ne bih pu6ila treva samo za6toto bila moderna

S8K
12-07-2005, 14:53
не мисля че е модерно чак ама доста често се използва....бе хора кво ви интересува,я си гледайте своя живот и не се бъркайте :!:
А иначе козче да пушиш е яко.... :!:

BroozY
12-07-2005, 15:19
Life Suxx! Make your life better with something strong :lol:

S8K
12-07-2005, 15:26
Life Suxx! Make your life better with something strong :lol: :D много добре казано :mrgreen:

12-07-2005, 20:17
А иначе козче да пушиш е яко.... :!:

mislq 4e i ti se vliae6 ot modata....

cannabinoid
12-10-2005, 23:49
Тревата е модерна :lol: :lol:
OMG OMG OMG OMG OMG

a-ShrooMKaLover
12-11-2005, 12:23
Много по-добре тревата да е модерна, от колкото цигарите и алкохола (които за съжаление никога няма да спрат да са модерни). А още по-добре тревата да е модерна, от колкото хероина (както е било когато повечето в този форум са ходели прави под масата). Добре че на херца му мина модата. Сега е ред на амфетките. 8)

S8K
12-11-2005, 16:09
А иначе козче да пушиш е яко.... :!:

mislq 4e i ti se vliae6 ot modata....кво ме ебе твойто мнение...... :evil:

LifeStyles
12-11-2005, 17:59
abe tq nikoga ne e bila na moda prozto vseki 2-ri chovek q upotrebqva kakto i az razbira se oshe sutrinta si chupq glavata s kafeto i posle se podyrjam cql den i sam bomba sichko mi e 6 nishto nemoji da mi razvali nastroenieto pak az pusha veche 5-6 godini
trevata she spasi sveta

LiL_MeoW
12-11-2005, 21:30
напротив аз съм на мнение че тревата отмина от мода както и алкохола и цигарите .. сега модерно е да си чист от всичко това
К'ви са тия глупости? От къде взе че реши т'ва? Точно в момента тревата най-често се употребява, както и алкохола и цигарите. В момента са по-модерни от всякога.
И м/у другото тва че си гледала едно две предавания на КУЛТУРИСТИКА не те прави sxe.


хахахахах е как така го реши тва с културистика или просто трябваше да кажеш нещо ?

12-11-2005, 21:31
wsiochko trebe da se opita!!!!

fos we
12-11-2005, 21:33
ave q si ebete mamata we ne6tasni pi6lemeta,ebahti tupite razmisli det ste vkarali 6e va izkormq

LiL_MeoW
12-11-2005, 21:34
ПРИБИИТЕ Я !!! В ТОЯ ФОРУМ Е КАТ В КОМУНИСТИЧЕСКА ДЪРЖАВА ЕБАТИ ! ЧОВЕК НАПИСВА МНЕНИЕ ПО РАЗЛИЧНО ОТ ОСТАНАЛИТЕ И ВЕЧЕ ТРЯ ДА БЪДЕ ЛИНЧУВАН УБИТ С КАМЪНИ И ОБЕСЕН ПУБЛИЧНО !!!

а по въпроса за sXe най-малко някой от тоя форум има прао да ми казва дали съм или не съм особено някви суполанковци дет не ми знаят и името !

KILL WITH POWER !
мир вам !

aHyC
12-11-2005, 21:38
Уф кфа мода ве...Само балаците пушат за газария шот са зле!

hell__girl
12-12-2005, 15:03
Life Suxx! Make your life better with something strong :lol: :D много добре казано :mrgreen:
da,mn dobre kazano :D

S8K
12-12-2005, 16:50
Уф кфа мода ве...Само балаците пушат за газария шот са зле!ГРЕШКА :!: Пушим щот ни е кеф....и един съвет:не се бъркай там дет нямаш работа,гледай си скапания,мизерен живот и не се бъркай на другите.... :!: :twisted:

LifeStyles
12-12-2005, 17:44
Уф кфа мода ве...Само балаците пушат за газария шот са зле!ГРЕШКА :!: Пушим щот ни е кеф....и един съвет:не се бъркай там дет нямаш работа,гледай си скапания,мизерен живот и не се бъркай на другите.... :!: :twisted:
ei go na vednyj da se syglasq s nqkoi

snooppy_f
12-13-2005, 19:20
Hi4 ne me druga kfo e na moda! :evil:

aHyC
12-13-2005, 21:45
Уф кфа мода ве...Само балаците пушат за газария шот са зле!ГРЕШКА :!: Пушим щот ни е кеф....и един съвет:не се бъркай там дет нямаш работа,гледай си скапания,мизерен живот и не се бъркай на другите.... :!: :twisted:

Аххх ама ти си повече от зле...Прочети пост-а ми и ПОМИСЛИ...Едно е да пушиш за удоволствие друго да се праиш на газар...с предния пост имам предвид че тия дет пушат за газария са зле ама ти кат си толко зля...

cMeTaHka
12-13-2005, 22:18
tova e ebati glupavata tema,imam 4uvstvoto 4e samo nqkoi komplexar bi q izmislil!kak moje6 da kaje6 4e trevata e na moda?!?!?!jointa ne e moda,tova e udovolstvie.pusha zashtoto mi e kef,a ne za da sam interesna,za6toto taka ili ina4e tova ne te pravi po-zabelejim (osven mojebi po pogleda ti :))

Buono_Il_Brutto_IlCattivo
12-13-2005, 22:30
В Дивия Запад ловецът на глави трябва да има цигара и тютюн за дъвчене!

Don Corleone
12-13-2005, 22:45
В Дивия Запад ловецът на глави трябва да има цигара и тютюн за дъвчене!
И уиски, за никъде не е без уиски!


ПРИБИИТЕ Я !!! В ТОЯ ФОРУМ Е КАТ В КОМУНИСТИЧЕСКА ДЪРЖАВА ЕБАТИ ! ЧОВЕК НАПИСВА МНЕНИЕ ПО РАЗЛИЧНО ОТ ОСТАНАЛИТЕ И ВЕЧЕ ТРЯ ДА БЪДЕ ЛИНЧУВАН УБИТ С КАМЪНИ И ОБЕСЕН ПУБЛИЧНО !!!

а по въпроса за sXe най-малко някой от тоя форум има прао да ми казва дали съм или не съм особено някви суполанковци дет не ми знаят и името !

KILL WITH POWER !
мир вам !
Хахахахах
Поза!

S8K
12-15-2005, 19:05
Уф кфа мода ве...Само балаците пушат за газария шот са зле!ГРЕШКА :!: Пушим щот ни е кеф....и един съвет:не се бъркай там дет нямаш работа,гледай си скапания,мизерен живот и не се бъркай на другите.... :!: :twisted:

Аххх ама ти си повече от зле...Прочети пост-а ми и ПОМИСЛИ...Едно е да пушиш за удоволствие друго да се праиш на газар...с предния пост имам предвид че тия дет пушат за газария са зле ама ти кат си толко зля...Пич земи се научи на съставяш изречения и тогава пиши.....а по въпроса не ме е** твойто мнение :twisted: :!:

12-27-2005, 21:22
А иначе козче да пушиш е яко.... :!:

mislq 4e i ti se vliae6 ot modata....кво ме ебе твойто мнение...... :evil:

kvo me ebe...4e si izklu4itelno typ/a i se VLIAE6 OT MODATA i si 6iban/a Pozior/ka?!?!?!priemi go 4e te razkrih hahahhahah!
mriii..... :wink:

Absconding
12-30-2005, 13:39
Модерна е само в определена възрастова граница и при определен тип хора. Иначе за мен си е направо демоде :D

`Death`Whore`
12-30-2005, 13:58
Да, тревата е на мода. Затова пушете колкото се може повече, за да сте готини и модерни.

12-30-2005, 22:12
Тревата не е мода, а класика.

колкото и "нова мода" дроги да измислят , все ще има любители на класиката..

и докато за други древни дроги като коката и кактусите
ве4е са измислени модерни изкуствени "заместители"
то за тревата изкуствен заместител още няма открит.

друг е въпроса доколко амфетите могат да заместят коката и дали ЛСД може да замести пейота.

[wan`a`doo]
01-01-2006, 21:22
Модерна е само в определена възрастова граница и при определен тип хора. Иначе за мен си е направо демоде :D
еХЕхе и ква ще е тая възрастова граница :lol: ...от 12 до 92 ли?!
______________________________
LIVE AND FLY NOW AND EVER!
http://www.backstage-fashion.com/cypress_hill_17.jpg

pain
01-01-2006, 21:46
алиии тревата ли била модерна сега? http://smilies.sofrayt.com/1/4/goof.gif
лелел асс как не съм го разбрала тфа досега!!
От утре почвам да пуша.. тряа да бъдем модерни хора!
стегнете се и бъдете в крак с модата!
http://smilies.sofrayt.com/1/3/dummhead.gif

korn___
01-02-2006, 08:06
алиии тревата ли била модерна сега? http://smilies.sofrayt.com/1/4/goof.gif
лелел асс как не съм го разбрала тфа досега!!
От утре почвам да пуша.. тряа да бъдем модерни хора!
стегнете се и бъдете в крак с модата!
http://smilies.sofrayt.com/1/3/dummhead.gif

podkrepqm :wink: si4ki moderni hora da po4vat as sum staromoden za tva 6te si sedq na wiski-to :wink:

Sugar_metalka
01-02-2006, 10:26
Da, opredeleno mislia 4e trevata e na moda, no tova ne ozna4ava BUDETE MODERNI!!!

`Death`Whore`
01-02-2006, 10:29
Дали?

01-06-2006, 18:04
Ана ! г :cry: й

VseznaiKo
01-09-2006, 16:58
tq trevata vinagi si e bila na moda.ima statistiki koito pokazvat 4e trevatra e nai upotrebqvana.vinagi se e d1rpalo ganja.

Sounder
01-13-2006, 03:52
алиии тревата ли била модерна сега? http://smilies.sofrayt.com/1/4/goof.gif
лелел асс как не съм го разбрала тфа досега!!
От утре почвам да пуша.. тряа да бъдем модерни хора!
стегнете се и бъдете в крак с модата!
http://smilies.sofrayt.com/1/3/dummhead.gif
samo kato vijdam tva koeto pi6e6 znam kva si - hodi si slu6ai ciganskite 4algi v kru4mata BIAD , puk az i 90% ot mladite TV vode6ti 6e pufkame koz4e v otsre6tnata gradinta .... v tebe modata e da hoi6 da se napie6 i da 6iba6 s nekoi tup gazarski 4ALGAR !!!!

pain
01-13-2006, 11:37
алиии тревата ли била модерна сега? http://smilies.sofrayt.com/1/4/goof.gif
лелел асс как не съм го разбрала тфа досега!!
От утре почвам да пуша.. тряа да бъдем модерни хора!
стегнете се и бъдете в крак с модата!
http://smilies.sofrayt.com/1/3/dummhead.gif
samo kato vijdam tva koeto pi6e6 znam kva si - hodi si slu6ai ciganskite 4algi v kru4mata BIAD , puk az i 90% ot mladite TV vode6ti 6e pufkame koz4e v otsre6tnata gradinta .... v tebe modata e da hoi6 da se napie6 i da 6iba6 s nekoi tup gazarski 4ALGAR !!!!
:lol: :lol: :lol: -> opredeleno neznaesh kva sm;]
qvno nemojesh da razberesh ironiqta v mnenieto mi ;)
no kakto i da e.. pusha ot 4 godini, i opredeleno
ne slusham "ciganski 4algi".
so.. go fuck yourself mf http://smilies.sofrayt.com/1/a0/thebirdman.gif
p.s. kat si tolkoz otvoren i mojesh da opredelish drugite po edno mnenie za kfo pone ne mi pro4etesh podpisa? maloumnik!

01-13-2006, 14:56
За съжаление амфетамините и екстази са на мода :roll:

Last_kiss_f
01-13-2006, 22:14
Мисля,че е тъпо(не искам да обидя никой),но тези разсъждения от сорта"започнах да пуша трева за6тото животът е гаден,а като изпуша една съм на седмото небе"не мисля че са най пододящите.Според мен тези които са започна ли тези боклуци не са оценили какво имат :!:

01-14-2006, 00:13
Вра4ке, като ти гледам аватара, май на мода сега са гъбите.. :lol:

и старите планинари ве4е забелязаха разправят-"разни младежи и девойки наесен, надупили се по поляните, събират някакви малки гъбки и се кикотят"..
тая година като бях на гъбобер на Рила все едно някаква гимназия, пълно с младежи и моми(4е не останаха девойки ве4е , туй е ясно) берат та се късат от смях, ама някои берат с корените и ако видя такива ще ги купя в реката, така за знаят!!

LaPd_KoRn
07-23-2006, 17:22
be o6te ne sam 4ul gabite da sa stanali na moda spored mene nqma i da stanat pa i trudno moje se zaribe6 po tqh 6tot gi ima samo nqkolko meseca daje i tva e mnogo
pa otnosno trevata da e na moda-moje i da ima ne6to vqrno sqko malko lape se hvali 4e e pu6il