PDA

View Full Version : Кризи!!!



Погубвам се
12-04-2005, 11:08
Здравейте на всички,благодаря,че Ви има
Незнам къде да пусна тази тема,затова реших тук..
Аз съм на 19 г,на пръв поглед нормално момиче,НО не е така.. от 13-14 годишна страдам от нервни кризи,знаете ли колко е гадно ,дори когато съм щастлива ,изведнъж нещо ми става и до там,започват болките и борбата,а това е нещо като борбата срещу дрогата,аз съм зависима от тая моя тъпа болест.8 клас бях на лечение по 10 хапчета и 3-4 инжекции на ден,без да ям нищо,все ми бе лошо,все нещо ме болеше,абе ужасИ до днес се опитвам да се контролирам да не получвам такива кризи,да се преборя ,много е трудно .. все в главата са мисли за края и ей такива.В паника предизвиквам всички около мен,па да не гооворим за проблемите,които имам..имам страхотен приятел,подкрепя ме,обаче си мисля,че ще ме напусне.ще му писне.. а и това без паричие,нямам пари за лечение,опитвам се сама да се пребора НО не става.. дори до удеве бях в таково състояние,абе с думи не бих го описал,нон стоп плача,проблемите нямат край,вече сем ми е неспособно за помощ :cry: може да ви се струва шега,но не е така...

one_touch
12-04-2005, 11:14
mili4ka neznam kakvo da ti kaja.trqbva ti naistina spe6no le4enie.ti naistina taka se pogubva6.neznam oba4e v bg dali nqkoi e sposoben da ti pomogne ili 6te te dokara v o6te po lo6o systoqnie.neznam neznam kakvo da ti kaja osven uspokoi se vsi4ko 6te se opravi sigurna sym samo ne se ot4aivai

DrSmurph
12-04-2005, 17:28
рАЗКАЖИ МИ нещо повече за болестта си или ми кажи с каква диагноза си . Ако желаеш ми пиши на мейла или ЛС.