PDA

View Full Version : Kakvo razbirate pod "komplexirani muje" ?



.....lsforev
12-04-2005, 11:53
:shock: :?: :roll:

pgg
12-04-2005, 18:22
mi spored men tva sa tiq koito se pritesnqvat za goleminata na 4lena si!za tva 4e sa mnogo niski 4e nqmat mnogo mskuli i taka a nai ob6to tiq koito ne se haresvat!

He3HauKa
12-04-2005, 18:59
Kompleksirani sa tezi kotio imat nqkaf nedostatak i go pokazvat kato se naduvat hodqt sa biqt drankat prostotii i t.n. Poznaam edin deto e super nisak i izbiva tfa kato se naduva nasqkade mutrei dranka za koka apak e nqkfo laino :twisted:

priti_kiti
12-04-2005, 19:21
mi spored men tva sa tiq koito se pritesnqvat za goleminata na 4lena si!za tva 4e sa mnogo niski 4e nqmat mnogo mskuli i taka a nai ob6to tiq koito ne se haresvat!
:!:

BABY_SEXY_GIRL
12-04-2005, 20:35
mi spored men tva sa tiq koito se pritesnqvat za goleminata na 4lena si!za tva 4e sa mnogo niski 4e nqmat mnogo mskuli i taka a nai ob6to tiq koito ne se haresvat!

Общо взето това е накратко казано :wink: Също някои от тези, които киснат с часове пред огледалото и си оправят прическата, облеклото :idea: Но! Разликата м/у суетността и наличието на комплекси е много малка :? Някои се стараят заради себе си (това не е проява на комплекси), но други заради другите (което е лошо!) :? Хората са казали, че за да те харесват другите трябва ти сам да се харесаш преди това...така че преди да бързате да избивате комплексите се постарайте сами да се харесате и докажете на себе си и след това на другите :wink:

SEXtreme
12-04-2005, 20:37
Ми тва са мъжлета, дето мислят прекалено много за себе си и винаги си намират кусури - и колкото повече кусури, толкова повече си избиват комплексите, като се перчат и се надуват! ;)демек 60-70% от момчетата между 17 и 30 в момента
ХАХХАХАХАХА

rosskata
12-04-2005, 20:46
! ;)демек 60-70% от момчетата между 17 и 30 в момента
ХАХХАХАХАХА

Поне 99%от момчетата и около 99,9% от момичетата... няма човек, който да се мисли за идеален, няма хора без комплекси( а тези дето казват, че нямат, са най-големите комплексари)... Всъщност може и да има хора дето се мислят за перфектни, но те са затворени в определени болнични заведения :wink:

Просто трябва да се научим да преодоляваме комплексите малко по малко
:arrow: кокото по-малко, толкова по-добре...

SEXtreme
12-04-2005, 20:52
! ;)демек 60-70% от момчетата между 17 и 30 в момента
ХАХХАХАХАХА

Поне 99%от момчетата и около 99,9% от момичетата... няма човек, който да се мисли за идеален, няма хора без комплекси( а тези дето казват, че нямат, са най-големите комплексари)... Всъщност може и да има хора дето се мислят за перфектни, но те са затворени в определени болнични заведения :wink:

Просто трябва да се научим да преодоляваме комплексите малко по малко
:arrow: кокото по-малко, толкова по-добре...
хахахаххахаахахха......LOL!

air_J
12-04-2005, 21:15
Добре, аз какво съм виновен, че съм перфектен? Неземно красив и чаровен, умен и интелигентен, забавен и с чувство за хумор. Имам ли комплекси? :cry:

SEXtreme
12-04-2005, 21:17
Добре, аз какво съм виновен, че съм перфектен? Неземно красив и чаровен, умен и интелигентен, забавен и с чувство за хумор. Имам ли комплекси? :cry:
... :shock: Нямаш...имаш проблеми със самочувствието. "Перфектен"?Или се ебаваш или си най-плоския, надут пуяк EVER!

rosskata
12-04-2005, 21:58
Добре, аз какво съм виновен, че съм перфектен? Неземно красив и чаровен, умен и интелигентен, забавен и с чувство за хумор. Имам ли комплекси? :cry:

:lol:Тебе те знаем :wink: Айде, от мен да мине, ще направим изключение, няма да ходиш в специализирано заведение за "перфектни" :arrow: но виж можем да те пишем в червената книга на изчезващите видове :lol:

air_J
12-05-2005, 09:42
Добре, аз какво съм виновен, че съм перфектен? Неземно красив и чаровен, умен и интелигентен, забавен и с чувство за хумор. Имам ли комплекси? :cry:

:lol:Тебе те знаем :wink: Айде, от мен да мине, ще направим изключение, няма да ходиш в специализирано заведение за "перфектни" :arrow: но виж можем да те пишем в червената книга на изчезващите видове :lol:

Обичам те! :o

illy
12-05-2005, 09:46
Абе оправянето на прическата и дългото киснене пред огледалото не са баш комплекси, сравняването на членовевте също (тое по- скоро да се докажат, или простосе деградирали и се чудят каква простотия да измислят)

За мен компликсарско е удрянето на жена, или някой е на по- малка възраст и килограми ...

Atika
12-05-2005, 12:10
Teq deto zavijdat na priqtelite si che imat poveche broiki..

х
12-06-2005, 08:46
Добре, аз какво съм виновен, че съм перфектен? Неземно красив и чаровен, умен и интелигентен, забавен и с чувство за хумор. Имам ли комплекси? :cry:

:lol:Тебе те знаем :wink: Айде, от мен да мине, ще направим изключение, няма да ходиш в специализирано заведение за "перфектни" :arrow: но виж можем да те пишем в червената книга на изчезващите видове :lol:

Обичам те! :o

ооо армандо, ти опропасти живота ми. аз те оби4ам а ти обичаш сестра ми росалинда...

никога пове4е не ще обичам някои друг. збогом моя любов, бъди щастлив, и попътен вятьр... :cry: :cry: :cry:

air_J
12-06-2005, 12:12
Добре, аз какво съм виновен, че съм перфектен? Неземно красив и чаровен, умен и интелигентен, забавен и с чувство за хумор. Имам ли комплекси? :cry:

:lol:Тебе те знаем :wink: Айде, от мен да мине, ще направим изключение, няма да ходиш в специализирано заведение за "перфектни" :arrow: но виж можем да те пишем в червената книга на изчезващите видове :lol:

Обичам те! :o

ооо армандо, ти опропасти живота ми. аз те оби4ам а ти обичаш сестра ми росалинда...

никога пове4е не ще обичам някои друг. збогом моя любов, бъди щастлив, и попътен вятьр... :cry: :cry: :cry:
Прости ми, но няма как да обичам точно теб, защотото съм прекалено комплексиран от ръста си, за да позволя твоята любов да докосне сърцето ми. Просто до теб се чувствам като джудже и се комплексирам.
П.С.> Ето един мой коплекс - нисък съм! :twisted:

Traffic
12-06-2005, 16:59
ето това е комплексиран човек. дали е мъж - не се знае...: http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=8247 :lol: :lol: :lol: :twisted:

korn___
12-06-2005, 17:08
ето това е комплексиран човек. дали е мъж - не се знае...: http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=8247 :lol: :lol: :lol: :twisted:

poznavam mnogo hora ot bb-team.org i moga da kaja 4e nqma kompleksari tam ....tam ne e kato tuk samo PROSTOTIQ I SEKI DA GLEDA DA PODRAZNI DRUGIQ :!: :!: :!: :!: :!:

MiRaCuLiXbb
12-06-2005, 20:23
Орезаха ни. :lol: Кво стана със свободата на словото питам аз??

Traffic
12-06-2005, 20:31
Орезаха ни. :lol: Кво стана със свободата на словото питам аз??ве кво ти пука, нали си казахме мненията? :roll:

SEXtreme
12-06-2005, 21:04
хехе....че то тука е фрашкано с комплекси - особено сред мъжката част!

мечтател
12-07-2005, 07:52
бях забравил що не влизам тука. и рекох да вляза. и като ви видях отговорите се сетих - щот сте някви тийнчета дет приказват без да разбират. не всички. и не че аз толкова много разбирам, но поне не си показвам простотията наред.

SweetBunny
12-07-2005, 09:51
Ami ima adski mnogo kompleksirani muje!!!
:arrow: Pove4eto deto na lqvo i na dqsno prikazvat 4e mogat da zadovolqt vsqko momi4e - sa si to4no takiva (tupi i s kompleksi)!!! A vsu6nost edno momi4e nemogat da dokarat do orgazum :x samo deto znaqt da prikazvat ...
:arrow: pove4eto niski mom4eta (pod 170sm) su6to sa nqkfi kompleksirani 6tot kato vidqt nqkoq visoka macka :roll: i prosto nemogat da q imat ...
:arrow: teq idioti, koito se praqt na mnogo nahakani i otvoreni, a ne sa i sa sme6ni - vsu6nost sa si edni zduhani i "kuhi" iiii prostooo se 4udqt kak da si izbiqt kompleksite...
:arrow: mnogo muje se kompleksirvat i ot malkiq razmer na k*ra iii :shock: su6to sa nqkfi mnogo protivni...
:arrow: pove4e ot mujete, koito sa zduhani i okolo koito nqma momi4eta, se praqt to4no na "vijte me koi sum az...okolo men samo macki, i kak vsiii4ki sum gi iz4ukal" (da, da ama sum devstven, nali???)....tctcc sq tova pak e izbivane na kompleksi!!!
Ob6to vzeto - tova e nakratko! Okolo nas ima mnogo ograni4eni hora, pulni s kompleksi, poznavam mnogo takiva i ujasno mnogo si sujelqvam ... :?

SyLZaTa
12-07-2005, 10:33
MACHOKAaaaaaaaaaaaa
sedi zad pc-to prai se na vseznaesht - kopae trudni dumi ot re4nika ...i "bate az sym umen jenite sa s men" a na kraq kvo ... i duma nemoje da obeli ... izbiva si kompleksite s mnogo mislene ... s zaplashvane na drugi - shtoto e uj golemiq myj ... abre komleksar = balyk!

SweetBunny
12-07-2005, 10:57
принципно съм доста съгласен, само с едно изключение...
за ръстта... имам приятели, които са по- нисички, но не избиват комплекси заради това...
аз също не съм адски висок, а тренирах волейбол доста години, но пак не успях да се комплексирам от другите...
:wink: :wink: :wink: imenno za tova kazah 4e POVE4ETO mom4eta sa takiva - ne vsi4ki :P Razbiram te!


MACHOKAaaaaaaaaaaaa
sedi zad pc-to prai se na vseznaesht - kopae trudni dumi ot re4nika ...i "bate az sym umen jenite sa s men" a na kraq kvo ... i duma nemoje da obeli ... izbiva si kompleksite s mnogo mislene ... s zaplashvane na drugi - shtoto e uj golemiq myj ... abre komleksar = balyk!

Absoluitno ne sum suglasna :x
4atila sum mnogo puti s nego i opredeleno moga da kaja, 4e e strahoten 4ovek! Da, taka e! I teq "trudni dumi" ne gi vadi ot re4nik, prosto ti ne moje da osuznae6 4e intelektualnoto mu nivo e mnooogo po-visoko ot tvoeto :roll: tctcc, taka si e!
machoka e izklu4itelno svesten i mnogo puti mi e pomagal i iskreno mu se vuzhi6tavam kato 4ovek! Osven tova otnovo gre6i6 kato kazva6 4e si izbival kompleksite kato kazval "kolko jeni imal" - emi az puk mislq 4e nikfi kompleksi ne izbiva - naistina e mnogo sladuk i 4aroven :D !!! I sexyyy 8)
Sq vsi4ki 6te kajete - 4e se podmazvam,prosto go haresvam kato 4ovek...naistina ne se podmazvam!!! 6toto i na men machoka mi e tril mneniq ama si ima6e pri4ina :P

machoka
12-07-2005, 11:33
Ami ima adski mnogo kompleksirani muje!!!

:arrow: teq idioti, koito se praqt na mnogo nahakani i otvoreni, a ne sa i sa sme6ni - vsu6nost sa si edni zduhani i "kuhi" iiii prostooo se 4udqt kak da si izbiqt kompleksite...


SyLZaTa

Припозна ли се в себе си? :lol:

Пич, 'майна', 'рошав'.. как предпочиташ да се обръщам към теб?
Що не си вдигнеш дупето от компютърния клуб, в който киснеш по цял ден и си пропиляваш живота и не идеш да свършиш нещо полезно? Като начало може да се сдобриш с родителите си, защото човек, който не ги уважава и бяга от тях не е достен за уважение от никого :!:

Когато достигнеш едно интелектуално развитие, което да позволява на елементарната ти натура, лишена от повик на разум и акъл, да води качествен спор, ще ти обърна внимание. До тогава седиш някъде там, долу.. ниско.. разбери го.. не от мен, седиш по-ниско от най-големия селтак.. /като държа да отбележа, че в това определение влагам метафоричен смисъл, тъй като селяните са доста по-умни от... някои разюздени и разглезени до немай къде пловдивчанчета/.

Вместо да обикаляш трескаво всички раздели и да сипеш пожелания по мой адрес, се замисли къде си, кой си, какво си, къде е мястото ти в обществото... и се кротни. Не напускай границите на собствената си ограниченост, които сам си чертаеш, защото излезеш ли във 'външния' свят - цъфваш моментално с пародията на това, което се опитваш да постигнеш като образ във форума - големия пич, фиешъна, който не спря да пуска свои снимки, чакайки одобрението на подгласничките си. Не впечатляваш никой, не разбра ли?

Хайде.. със здраве да си носиш бремето на това, което сам си сътворил с пропилените си години до днес. Белким се осъзнаеш и спасиш живота си, като го измъкнеш от една евентуална бъдеща мизерия по този път, по който си тръгнал.

rosskata
12-07-2005, 12:02
izbiva si kompleksite s mnogo mislene ... :lol: :lol: :lol: Човек,ще ме умориш от смях... Тоя цитат ше си го сложа в подписа като ми писне моя... Направо още се хиля :arrow: "Избива си комплексите с много мислене :lol: :lol: :lol: Мухахахахах.

п.с :x И въобще -какъв ти е проблема? Достатъчно флуудеше и без да се заяждаш с мачока... :roll:

PLAMENKO
12-07-2005, 17:26
pffff machoka е пичага , даже ако не се лъжа е и мод в дата.бг ..

4on4i
12-09-2005, 06:40
лично за мен повечето хора, които ходят на фитнес не са комплексари... :wink:

SyLZaTa
12-09-2005, 07:18
izbiva si kompleksite s mnogo mislene ... :lol: :lol: :lol: Човек,ще ме умориш от смях... Тоя цитат ше си го сложа в подписа като ми писне моя... Направо още се хиля :arrow: "Избива си комплексите с много мислене :lol: :lol: :lol: Мухахахахах.

п.с :x И въобще -какъв ти е проблема? Достатъчно флуудеше и без да се заяждаш с мачока... :roll:
hehe ama pishi na citat-a 4e citirash tedo_davis
da se znae :lol:
az pyk moa si floodq moa si go psuvam kolkoto iskam - shtoto toi nemoje da pishe kato normalen ... za t'fa vikam 4e si izbiva kompleksite s mislene - shtoto vadi nqkvi slojni dumi ot re4nici za da izglejda umen - ama na jivo ne vqrvam che shte chete ot rechnika.T'va me drazni u negu - 4e nemoje da provede normalen bylgarski razgovor - s psuvni i t.n.

DeSiTo0o
12-09-2005, 12:04
Mi spored men tfa sa sduhani muje,muje pulni s kompleksi.