PDA

View Full Version : Stradam postoqnno ot toq problem



izma4ena
12-04-2005, 13:04
Na4i,ne moga vednaj zavinagi da se opravq! Stradam ot nekvi kompleksi,ne se haresvam,mislq si,4e povedenieto mi e tapo. Samo kato sam v qko nastroenie sqka6 zabravqm za tiq gluposti,no razvali li se,se strahuvam,4e nikoi ne me haresva(za6toto e taka!!!). Kvo mi ima i kak da se opravq??

LyLa
12-04-2005, 13:07
Poberteta e

12-04-2005, 13:32
Ако си мислеш, че си единствената такава - жестоко се лъжеш... нормално е :wink:

MiRaCuLiXbb
12-04-2005, 13:35
Na4i,ne moga vednaj zavinagi da se opravq! Stradam ot nekvi kompleksi,ne se haresvam,mislq si,4e povedenieto mi e tapo. Samo kato sam v qko nastroenie sqka6 zabravqm za tiq gluposti,no razvali li se,se strahuvam,4e nikoi ne me haresva(za6toto e taka!!!). Kvo mi ima i kak da se opravq??
Може верно да е тъпо. Никой не харесва сдухани хора. Започни оттук.

Nicy
12-04-2005, 13:57
pri mnogo hora se sluchva,zatova napravi nqkakavi promeni sas sebe si :)
promeni si pri4eskata,oblekloto moje da se po4uvstvash po-dobre :roll:

PLAMENKO
12-04-2005, 14:55
btw думата сдух винаги мн ме е дразнила , защото давам пример :
Събирате се някъде с приятели на кръчма , лафите си лафите си ... и некой мн ясно че говори най-много от сички може да са пълни простотии ама тои е некав печен другите са сдух -> тва е тъпо , хората са различни едни говорат повече , други по малко ...

аре живи здрави


а по темата спокоооо бееееееееее 8)

priti_kiti
12-04-2005, 15:03
haha "mislq 4e povedenieto mi e tapo" emi mili4ka 6tom si go misli6 i si go natqkva6,izla4vaneto 6te ti e takova i horata sa6to 6te use6tat 4e si sduhana!postarai se da si vidgne6 samo4uvstvieto i da ti e qko i da ne pozvolqva6 na nikoi da ti razvali nastroenieto!

`Death`Whore`
12-04-2005, 15:06
Приложи метода "самовъзпитание". Щом не харесваш поведението си, го променИ.

MaPuXyaHa
12-04-2005, 16:37
Aз не мисля...,че като пуснеш тема тук ние ще можем да ти помогнем с нещо НАПРОТИВ с нищо не можем да ти помогнем защото от думи...няма ефект...трябва да се действа...и мисля ,че ти знаеш най-добре..как да се справиш с проблема! :wink:

Tedka-Medka
12-04-2005, 16:59
Aз не мисля...,че като пуснеш тема тук ние ще можем да ти помогнем с нещо НАПРОТИВ с нищо не можем да ти помогнем защото от думи...няма ефект...трябва да се действа...и мисля ,че ти знаеш най-добре..как да се справиш с проблема! :wink:

съгласна..

Dobrina
12-04-2005, 17:33
Ако ти кажа, че има МНОГО по-зле от тебе, дори и като погледнеш тази тема ги виждаш, по-добре ли ще ти стане? :) Обикновено такива мисли са безпочвени, но не ти дават мира. Мисля че изхода е по-честичко приятелите ти и близките ти хора да изказват одобрението си от това, което правиш. Важно е хората, които уважават и чието мнение е от значение за теб, да те оценяват и да ти го казват - мисля че тогава и ти ще се възприемаш по-добре :)
Във всеки случай, помни че всеки човек е уникален и прекрасен заради тази своя уникалност :)

SEXtreme
12-04-2005, 17:37
много е гадно така - и аз съм била така! Особено в 7ми клас бях много зле...в смисал, не се харесвах и се мислех за супер грозна и отблъскваща. Ама след това тръгнах с едно момче, което хич не беше привлекателно и хич не му пукаше и почна и на мен да не ми пука....и даже вече не се мислех за грозна - ами си знаех, че не съм. Повярвай ми - не ти трябва да обедиш другите, че си готина, ами да обедиш сеже си. Ако ти не се харесваш, никой друг няма...дръж се по-самоуверено и покажи на другите, че си уверена в себе си и нафукана и така те ще почнат да се държат по-различно към тебе и ти ще се осъзнаеш ;)Успех ;)Ако имаш прбс ми пиши на ЛС - ще се опитам да ти помогна.

marusha
12-05-2005, 18:06
mi kfo da ti kaja...te ve4e ti go kazaha pove4eto hora...pubertet...izlizai pove4e s priateli,kakto niakoi kaza promeni neshto v sebe si-tfa mnogo pomaga,slushai hubava muzika,sutrin se subijdai s iaka melodiika,a ne s trrrrrrrrrrr :shock: usmihvai se po-4esto,dori da e nasila...ne se zatvaria v sebe si,tursi hubavite si ka4estva zashtoto sum sigurna 4e imash takiva,govori s roditelite si za tova,dori mojesh da otidesh na psiholog-ako imash v daskalo e mnogo dobro reshenie,mnogo pomaga kazvam ti go ot li4en opit,ili puk otidi na istinski psiholog,ako niamash tazi vuzmojnost moje da si polafish s men na ls...po princip imam sposobnosta da razveseliavam horata...izlez ot shibanata depresia,v koiato si se vkarala i nai-vajnoto ne se pritesniavai zashtoto vsi4ko tfa shte otmine...shte se radvam da si pogovorim ako imash jelanie :)

Iliqn4eto
12-08-2005, 22:14
ами всеки е бил в такова положение,някои по рядко други НЕ:) но аз не мисля,че прическата или облеколото ще те променят кой знае колко=нали имаше такава поговорка по дрехите посрещаш,по ума изпращаш:)или нещо от сорта
Просто успокой се,започни да си мислиш,че си готина,че всеки ти се кефи,че си Единствена,което е много важно,излизай с приятели,слушай музиката,която харесваш,прави неща които те кефят и т,н...:)) и всичко ще е Ок:)

tech_noir
12-09-2005, 08:16
В училище и аз имах този проблем, големи комплекси ми бяха набили. Може да звучи странно, но след първия секс се оправиха. Просто това ми помогна да се самоубедя че мога да бъда харесван. От там нататък вече всико бешпе доста по-лесно. Което разбира се не означава че триабва да го направиш самоз аради това или да иабиваш комплекси с борйки, както е модерно сега. На колко си?

tarinka
12-10-2005, 17:54
Ot li4en opit 6te ti kaja edno-vsi4ko zavisi ot teb.Ako vseki den si povtaria6 pone po 20 pati az sam super i se nau4i6 da otseniava6 polojitelnite si ka4estva,vsi4ko 6te si doide na miastoto.Usmihvai se pove4e,i nedei da si vtalpiava6 gluposti i da sa zarejda6 s negativni misli.Badi pozitivna :D Prez poslednatA edna godina li4no az uspiah da se otarva ot goliama 4ast ot kompleksite si po tozi na4in.Jelaia ti uspeh :) :)

Josefinne
12-10-2005, 18:03
Нормално е всеки да изпада в подобни моменти на несигурност, особено в пубертета. Като ти стане зле си споми за всичките си приятели, с които сте си прекарала добре, как сте си приказвали, какво сте правили. Обади се ан някой от тях и излезте. Не мисли, че си кофти, защото всеки човек си има предимства пред другите,. Помисли какво не харесваш в характера си и опитай да го промениш.Например : Избухлива съм, кажи си, че ще опитваш да се сдържаш повече, защото от нерви смисъл няма, трябва да се мисли трезво. За разлика от външния вид, ако положиш усилия можеш да подобриш много характера си и това няма да ти струва нито стотинка, но труд- да. Помисли и за това, което харесваш в себе си го развий. Ако нещо ти се отдава- заеми се по-сериозно с него (рисуване, писане, кефиш се на екстремни спортове, танци и прочие). Намери си нещо, в което си добра и така ще повдигнеш самочувствието си и ще се почувстваш поне с едно нещо над другите обикновени хора.