PDA

View Full Version : Бръснене на интимните места ?



Милко
12-04-2005, 17:52
искам да ви питам може ли да се прави кола маска на онази работа на самия пенис не на космите около него и дали ще боли и после дали ще космяса още повече и кой е най-трайния начин за обезкосмяване дори и болезнен да е ?
Благодаря ви предвърително

`Death`Whore`
12-04-2005, 17:59
Еми, кола маска. ПОсле ще бъдат по-рехави.

MiRaCuLiXbb
12-04-2005, 18:00
С пинсета.

Manol4o
12-04-2005, 18:01
Brasneneto stava lesno i bezblezneno1Nikakvi koli maski!Ot tqh boli! :cry:

`Death`Whore`
12-04-2005, 18:05
Доколкото разбрах, болката не му е проблем и не иска после космите да стават по-дебели.

Manol4o
12-04-2005, 18:09
Доколкото разбрах, болката не му е проблем и не иска после космите да стават по-дебели.
ot brasneneto kosmite ne stavat po-debeli!Mitove i legendi!Ako be6e taka,kosmite mi 6tqha da sa debeli kolkoto na tele ili vol! :evil:

`Death`Whore`
12-04-2005, 18:13
Абе, преди да започна да се бръсна, космите ми не бяха толкова твърди...

silno_vluben
12-04-2005, 18:14
Доколкото разбрах, болката не му е проблем и не иска после космите да стават по-дебели.
ot brasneneto kosmite ne stavat po-debeli!Mitove i legendi!Ako be6e taka,kosmite mi 6tqha da sa debeli kolkoto na tele ili vol! :evil:
Ti ne si normalen,ot brusneneto stavat po debeli,no vse pak si ima granica,nqma da stana debeli kolkoto nqkoq toqga vse pak

12-04-2005, 20:35
Хубаво таз част с бръсненето ... въпроса е как да се спаси после човек от Пъпките който излизат .. наистина е неприятна работа ;) но се пак по добре от 1 тон козина :) нали ?

`Death`Whore`
12-04-2005, 20:40
Зависи за какво говориш. При кола маска или епилатор, неминуемо остават пъпки, които стоят няколко дни. При бръсненето също остават, но ако е на сухо. Така че, слагаш малко сапун...но така има голяма вероятност да се порежеш...

SEXtreme
12-04-2005, 20:57
От бръсненето стават по-дебели космите и растът по-бързо. Аз позлвам епилатор и 1-2 пъти в годината ходя на кола маска, защото много боли :roll: Най-добре си е с епилатор - хем не боли колкото кола-та, хем след това е мекичко и растът по-бавно, от колкото ако се бръснеш!

12-04-2005, 21:00
ммм :) а Косъмчетата по Корема и гърдите (при мъжете де ) :Д ... с тях как се постъпва ?!

12-04-2005, 21:01
ммм :) а Косъмчетата по Корема и гърдите (при мъжете де ) :Д ... с тях как се постъпва ?!
кола маска, но при козметик :wink:

SEXtreme
12-04-2005, 21:04
ммм :) а Косъмчетата по Корема и гърдите (при мъжете де ) :Д ... с тях как се постъпва ?!
О, да - там кола маска!Със друго е тъпо...

sherry
12-05-2005, 05:25
Mnogo qsno,4e ot brysnene rastat mnogo po-debeli i tvardi!
Tva vseki go znae,daje edna priqtelka otide na kozmetik ,a predi tva se tretira6e sas samobrasna4ka.Kozmeti4kata i kaza,4e kosama i e stanal debel zaradi brasneneto i 4e 6te ima nqkolko proceduri s kola maska,za da i napravi kosama po-tanak
Za mom4eta nai-dobre si e s kola-maska,brasneneto e kofti rabota-ne boli,no pak posle stava ujas

12-06-2005, 15:03
пич,аз да ти кажа от собствен опит...значи аз с пенсетата пробвах преди време...за мен болката не е проблем...търпя доста(да не ме помислите за мазохист!)..и така един по един...и после ти казвам брато доста време нямах проблеми с космите..според мен после не стават по дебели,груби и тем подобни гадорий защото ти ги "изкореняваш" един вид от кожата...икогато започне растейа на новите косъмчета те са малки и тънки...според мен самобръсначката не е решение...пробвал съм и с епилатор ама или аз не умея да боравя с него и ми дере доста на кожата пък и някакси на места само ги срязва космите...та затова ти препоръчвам пенсетата...бавно спокойно за по дълго!!!
Успех!

Iliqn4eto
12-07-2005, 22:01
оф,я па да се чистиш там със дърпане на космите с ръка без нищо=това си е цял мазохизъм ..
иначе наистина с бръснач по бързо стават по дебели и тъмни ..

12-08-2005, 08:45
аз съм госта от по горния пост.
значи илиянчето според мен ако Милко(автора на темата) търпи на малко болка защо пък да не ползва този метод?Според мен не си е мазохизъм туй като се свиква още от 1-вия път....и не израстват по дебели ...това е предимството!

12-09-2005, 15:38
Аве да питам...имам много косми около пениса и по тестисите..(наистина много...) Има ли някаква болест, която да причинява такова нещо ? :oops:

12-10-2005, 14:30
споко бе ко се притесняваш нищо ти няма!!!
то всеки е така(мъжете имам в предвид)..не си само ти!То си е нормално окосмение...