PDA

View Full Version : Комисия?



FizZeR
12-04-2005, 20:35
Значи миналата година получих известие за първата комисия (писменната) , тази година също но в тази пише само да се явя на флуорографски преглед в болницата и нищо друго. Та въпросът ми е това ли е прословутата втора комисия за която съм чувал куп глупости и ако не какво е това чудо флуорограф абе и изобщо какво ще ми правят. 10х предварително :D

fulldelight
12-04-2005, 20:41
За какви комисии и т.н. става въпрос? :shock: :shock:

12-04-2005, 20:49
Ако е за военна комисия..
Мисля че най-"страшното" нещо е че щи гледат оная работа и щи я опипват .. и ако ти я опипва някоя мацка.. ше трябва да си мислиш за мъртви хамстери .. :lol:

SEXtreme
12-04-2005, 20:52
Ако е за военна комисия..
Мисля че най-"страшното" нещо е че щи гледат оная работа и щи я опипват .. и ако ти я опипва някоя мацка.. ше трябва да си мислиш за мъртви хамстери .. :lol:
Как така ще му гледат оная работа?? :shock: Ужас...за какво - къв е смисъла??

RoyTheReaper
12-04-2005, 20:56
хмм... какво си чувал за втора комисия?

SEXtreme
12-04-2005, 20:57
Е, обяснете какво е тва де!Тва звучи интересно - на сички момчета ли им гледат работите преди казармата??? :shock: :shock: :shock:

12-04-2005, 21:00
Е, обяснете какво е тва де!Тва звучи интересно - на сички момчета ли им гледат работите преди казармата??? :shock: :shock: :shock:

Да :lol:

12-04-2005, 21:04
ДА гледат ги .... сега по темата тоя дето е пуснал темата е от моя КЛАС (Валери) и много го е страх да не му видят онАЯ работа :D :D :D :D

12-04-2005, 21:05
определено за военна комисия става въпрос

SEXtreme
12-04-2005, 21:07
ДА гледат ги .... сега по темата тоя дето е пуснал темата е от моя КЛАС (Валери) и много го е страх да не му видят онАЯ работа :D :D :D :D
ХАХХАХААХА...еми разбиераемо е!Ако ше го гледат некви дърти чичковци!Ама за какво ги гледат?Дали са им достатъчно големи...ХАХХАХАХА :lol:

RoyTheReaper
12-04-2005, 21:25
ДА гледат ги .... сега по темата тоя дето е пуснал темата е от моя КЛАС (Валери) и много го е страх да не му видят онАЯ работа :D :D :D :D
ХАХХАХААХА...еми разбиераемо е!Ако ше го гледат некви дърти чичковци!Ама за какво ги гледат?Дали са им достатъчно големи...ХАХХАХАХА :lol:

ако наистина се интересуваш, на мен ми го гледа кожната, следователно искат да знаят дали нямаш няква болест

освен това ако те видят някво фешанче ти обарват анала да разберат да не си гей :lol: :lol: :lol:

astra
12-04-2005, 21:26
темата е мн хубава !
тъкмо мислих да пускам подобна...та за ЧЕСАНЕТО вчера ходих :!:
отивам аз в болницата почвам да обикалям за автографи от сякви мустакати дядковци...в ушите ми бъркаха,кръф,че и ф гъзъ ми бъркаха с няква клечка... е та как да е остайх чесането за десерт и... отивам аз чукам на вратата и оня вътре шефа вика изчакай при другите !?! другите - още 3ма авера чакат за чесане та като станахме 5 оня вика влизайте... влизаме ние -Смъквай гащите !!! ко да прая смъквам :oops: :oops: :oops: от притеснение се бях свил като кустенурка и ... огледа ни и обарва ни ко да е и каза момче имаш еди си кво си ( няква латинска глупост ) гъбички ... т'ва пред сички СРАМ ! СРАМ ! СРАМ и кат каза чакай малко че не съм сигурен кви са да извикам доктор ЕДИ СИ КОИ ДА ДОЙДЕ И ТОЙ ДА ВИДИ ... е накрая ме гледаха 3ма дядковци!!! THE WORST DAY IN MY ENTIRE LIFE

12-04-2005, 21:31
темата е мн хубава !
тъкмо мислих да пускам подобна...та за ЧЕСАНЕТО вчера ходих :!:
отивам аз в болницата почвам да обикалям за автографи от сякви мустакати дядковци...в ушите ми бъркаха,кръф,че и ф гъзъ ми бъркаха с няква клечка... е та как да е остайх чесането за десерт и... отивам аз чукам на вратата и оня вътре шефа вика изчакай при другите !?! другите - още 3ма авера чакат за чесане та като станахме 5 оня вика влизайте... влизаме ние -Смъквай гащите !!! ко да прая смъквам :oops: :oops: :oops: от притеснение се бях свил като кустенурка и ... огледа ни и обарва ни ко да е и каза момче имаш еди си кво си ( няква латинска глупост ) гъбички ... т'ва пред сички СРАМ ! СРАМ ! СРАМ и кат каза чакай малко че не съм сигурен кви са да извикам доктор ЕДИ СИ КОИ ДА ДОЙДЕ И ТОЙ ДА ВИДИ ... е накрая ме гледаха 3ма дядковци!!! THE WORST DAY IN MY ENTIRE LIFE

xaxaxaxa da we basi gadoriqta am v ko se izrazqva tva barane na patkata? ko tochno ti praqt mn mi e chudno basi mizeriite :lol:

Потърпевш
12-04-2005, 21:33
Всичко което написа колегата по-горе е вярно за съжаление :( и като ти бъркат в гъза не се стискай защото на един от тия дето беше с мен в стаята памука му остана нейде вътре... надълбоко и го ваидха с някви инструменти...... :shock:

astra
12-04-2005, 21:40
ми първо те(или поне мене) фаща за топките и ги варти като топчета като на мафиотските филми :? тоест гледа ги дали са 2 и дали са развити мойе да е една тогава отърваш казарма ако едната е малка също яко имаш 3 ти режат едната !!! (ако имах 3та в затвор щях да влезна ама нямаше да ги остая да ми я земат)
после почва да ти бара патката и да глеа за гъбички и сякви гадости главата ти глеа топките четала а ве гадна ралта и по доре се обръсни щото колегата беше мн космат и него най мн го бара :? кофти ралта

Traffic
12-04-2005, 22:45
Ако е за военна комисия..
Мисля че най-"страшното" нещо е че щи гледат оная работа и щи я опипват .. и ако ти я опипва някоя мацка.. ше трябва да си мислиш за мъртви хамстери .. :lol:хахахахаха, тоя израз ме уби, направо...!!! :lol: :lol: :lol: във военните комисии млади мацета няма, а ако има ще е дърта и овехтяла мацка, заради което няма да има нужда да си мисли за мъртви хамстери, тъй като един от тях в тоя момент ще му опипва оная работа... :lol: :lol: :lol:

12-04-2005, 23:42
Ако е за военна комисия..
Мисля че най-"страшното" нещо е че щи гледат оная работа и щи я опипват .. и ако ти я опипва някоя мацка.. ше трябва да си мислиш за мъртви хамстери .. :lol:хахахахаха, тоя израз ме уби, направо...!!! :lol: :lol: :lol: във военните комисии млади мацета няма, а ако има ще е дърта и овехтяла мацка, заради което няма да има нужда да си мисли за мъртви хамстери, тъй като един от тях в тоя момент ще му опипва оная работа... :lol: :lol: :lol:
Радвам се че ти харесва израза .. ама на един френд му се е наложило да си мисли за разни мършави неща, понеже преди прегледа имал [не]щастието да види някфа мацка, която супер много го изкефила .. :lol: И да е надървен като го гледа някой чичко .. май не е говорело много добре за него .. :roll:

AHToHuoO
12-04-2005, 23:50
az ve4e v kazarma hodih :) te za komisii se pritesniavat....vsi4ko e viatar rabota na komisiite.nishto osobenno gledat te kolko da otbiat nomera 4e sa te gledali i da kajat 4e si goden za kazarmata

korn___
12-05-2005, 05:18
Ако е за военна комисия..
Мисля че най-"страшното" нещо е че щи гледат оная работа и щи я опипват .. и ако ти я опипва някоя мацка.. ше трябва да си мислиш за мъртви хамстери .. :lol:


hahahaha :lol: :lol: :lol:

flurografa e edna ma6ina det ti snima grudniq ko6 sled tva idva momenta sus subli4aneto pred hirurzite :P i vuprosnoto obarvane :twisted:

fulldelight
12-05-2005, 06:11
Не, хора, просто ми сринахте психиката! :shock: :shock: Аз в казрма НЕМА ДА ОТИДЕМ ако ще война да стане!Ужас...некви дедковци да ми бъркат в гъза, да ми барат патката...иу, тва няма да стане просто! :? :?

LunaTriCk
12-05-2005, 06:54
Целта на тази комисия е да те видят дали си годен за служба. Затове се минават сякакви мед.прегледи. Дали виждаш, дали чуваш и т.н. Ако можеш, пак щях да отида щот просто е голямо шоу там. :roll: Много съм се смял на психатара. Като почне да пита едни въпроси от рода на:
-Страх от тъмното ? Не
-Страх от тесни пространства ? Не
-Страх от самота ? Не
-Еми хуу, ставаш за танкист. :shock:

fulldelight
12-05-2005, 08:45
Значи ако кажа, че имам 50000 фобии няма да ходя в казарма? :) йййееее....аз ше се изкарам болен от сичко бате!Ама, добре де - за кво траа да ми гледат патката??Няма да зема да се клатя с другите войници я...

Генерала
12-05-2005, 11:33
Аве аз днес ходих на флорограф и нищо само ни снимаха дробовете за секунди става не боли после давахме кръв от пръста което пак не боли и после орина дават ти 2клечки и трябва да ги препикаеш и те се отцветяват оная ги поглежда и ги хвърля това е сега на 9ти януари ще ходя и ще минавам през 8лекара пълен преглед :wink:

12-05-2005, 11:53
Третата комисия е мания !
П.П. Глей ти, тва със задниците и клечките от тая година ли е ? Щото аз като ходих преди две няяше такиа филми !

hristo_89
01-24-2006, 15:06
a za6to pak trqbva i otzad da ni b1rkat?!?! :shock:

HopeLesss
01-24-2006, 15:46
a za6to pak trqbva i otzad da ni b1rkat?!?! :shock:

За да видят дали не си педерас :D Аз доколкото знам сички тия неща стават на 3-та комисия... Абе няма страшно, щом толкова хора са минали тая процедура :twisted:

01-28-2006, 22:12
ahaha bate nikoi ne ti burka v guza ahaah hodih minalata sedmica samo det minavash prez 11 pregleda na 2 ot koito se sublichash chisto gol edinia za venericheski bolesti na drugia e pri hirurga det ti stiska topkite i te kara da kashliash da vidi dali ti se podigat na gore ahahah v guza ne ti burkat spoko ima i psiholog tam e veselo..abe dokato se usetish i e minalo ne e tolkoz strashno ...ahaha aa onia det se e nadurvil ahahahaah bahti gadnoto ama toia iavno te ebava noo iako shot bahti kva e bila onaia mazka be da ne se e razhojdala gola ili e imal niakolko minuti da si predstavi kak ia chuka ta da mu stane ...tova e ot naprajenieto ..are spox nishto strashno niama

lina15
01-28-2006, 22:45
Ако е за военна комисия..
Мисля че най-"страшното" нещо е че щи гледат оная работа и щи я опипват .. и ако ти я опипва някоя мацка.. ше трябва да си мислиш за мъртви хамстери .. :lol:
Как така ще му гледат оная работа?? :shock: Ужас...за какво - къв е смисъла??
da be sa brat mi e na voenna komislq,i na nego sa mu gledali po ta6acite za nqkvi bolesti,posle gledat v anala da li sa te 6ibali

anonymous464110
01-28-2006, 22:45
murzi me da 4eta vsi4ki postove.do kolkoto razbiram stava duma za voenna komisiq.purvata e zapisvane.vtorata e florograf,snimat ti belite drobove.tretata sa pulni medicinski izsledvaniq,vzimane na kruv i urina,psiholog,mmm kak se kazva6e tozi deto ti gleda refleksite i dali ima6 koordinaciq,urolog,u6i nos gurlo.gledat ti penisa dali nqma razni tumorni obrazuvaniq,osven tova ti gledat i anala dali ne e raz6ireno otverstieto (demek dali ne si pedal).tova bez maitap ti go kazvam.vsi4ko stava na burzo prosto te oglejdat.no si e fakt.

01-29-2006, 09:35
Странно в нашия край нямаше оглеждане на анала. Влизате в една стая 7 човека всеки си сваля гащите за 3 секунди, лекаря поглежда и ви отпраща.

Ogiiiii
01-31-2006, 20:59
tiq komisii sa verno golema prostotiq . nai-tapo e poslednoto - xodeneto v bolnicata/polikninikata po vsevazmojni kabineti i kulminaciqta e estestveno kato trqa se razgolvash . Dobre che ne beshe pred nekoq macka che .... a pa tiq tapaci ot moq grad sa napravili nekfi obarkvaniq i taq godina nanovo se qvqvame na vsichki komisii prosto nemam dumi :D :D :D

tech_noir
02-01-2006, 08:00
Значи ако кажа, че имам 50000 фобии няма да ходя в казарма? :)

Ами не точно. Ще стане както ако кажеш че си с основно образование - Строителни войски при циганите. В графата "прекалено прост или малоумен за да може да му се повери оръжие". Не е добре, вервай ми. Брат ми го направи същия номер - озова се да копае канафки с хора, дето не могат да си напишат името. После се наложи да пребие някакъв циганин дето много настоявал да правят анален секс, после го съдиха за тежки телесни повреди, и така...

Мен пък са ме писали свързочник.

За дупетата - с нищо не бъркат, само поглеждат дали не ти е разширен - т.е. колко едри неща колко редовно Влизат там. Ако е - гей и те отлагат. Мислехме предишната вечер да си наврем по един морков, ама... не ни стискаше естествено.

За гащите - гледат да нямаш нещо брутално венерическо. Сифилиса се предава и по тоалетна чиния, чаши и т.н. Предстаете си някой изгнил мангал как може да зарази цял полк... неприятна мисъл, нали...

Тъй че тия прегледи са за добро всъщност.

Dr. Kazimbutt
02-01-2006, 09:54
ахахахах къде са ви бъркали бе??
никой не ти бърка в гъза остави ги гостите даси мечтаят...

спокич пич минаваш един основен медицински преглед и нищо повече...

Дано си прав, че иначе не знам как ще отида на комисията! Ще трябва да дойдат да ме измъкнат от нас!

tech_noir
02-01-2006, 10:11
ахахахах къде са ви бъркали бе??
никой не ти бърка в гъза остави ги гостите даси мечтаят...

спокич пич минаваш един основен медицински преглед и нищо повече...

Дано си прав, че иначе не знам как ще отида на комисията! Ще трябва да дойдат да ме измъкнат от нас!

И ще го направят. Нали това е работата на Военна полиция. Ако не реагираш на три повиквателни/телефонни обаждания, те водят "избягал", идват и те завиличат да те съдят. Няма да те осъдят де, винаги можеш да кажеш, че просото не си ги получил но така или иначе се озоваваш на комисия.

bulgarche
02-01-2006, 11:41
За какви комисии и т.н. става въпрос? :shock: :shock:
Имаше ли нужда от този пост?

Споко бе...туй дето ти го разправят са глупости...то пак същото, ама те си го гоокрасяват :) Ще те огледат от всякъде и толкова... :) :mrgreen:

02-01-2006, 11:59
Spoko, woennata komisiq predi kazarmata e samo PREGLED..

da razberat dali si zdraw.. mogat da ti namerqt gybi4ki na h*q kista na topkite ili hemoroidi na gyza.

wij, SLED kazarmata, togawa we4e 100% move naistina da si za pregled,
s gyz razpran..

anonymous464110
02-01-2006, 22:51
pukaite si prustite na krakata.kato go dokarate do diustaban v sledstvie svli4ane na svodovete na hodilata stavate NGVS

Dr. Kazimbutt
02-01-2006, 22:55
ахахахах къде са ви бъркали бе??
никой не ти бърка в гъза остави ги гостите даси мечтаят...

спокич пич минаваш един основен медицински преглед и нищо повече...

Дано си прав, че иначе не знам как ще отида на комисията! Ще трябва да дойдат да ме измъкнат от нас!

И ще го направят. Нали това е работата на Военна полиция. Ако не реагираш на три повиквателни/телефонни обаждания, те водят "избягал", идват и те завиличат да те съдят. Няма да те осъдят де, винаги можеш да кажеш, че просото не си ги получил но така или иначе се озоваваш на комисия.
Това ми е ясно. Отърваване няма и това си е!

Master_88
02-02-2006, 07:27
А ако след завършване на средно се запишеш веднага висше?

RoyTheReaper
02-02-2006, 07:39
А ако след завършване на средно се запишеш веднага висше?

kakwo iska6 da kaje6 s tova :? tova nqma da te otarve ot komisiq. purvata komisiq e v 11 klas i ot 12ti natatak te vikat vsqka godina (mai) da predstavi6 slujebna belejka 4e o6te u4i6 i togava te otlagat.

`Death`Whore`
02-02-2006, 07:41
Уж сте големите мъже, а 3 страници за страха от военна комисия. Към автора - другите 1 милион момчета в България не са пуснали тема във форум, а не са умряли. Паника голяма!

Master_88
02-02-2006, 07:44
А ако след завършване на средно се запишеш веднага висше?

kakwo iska6 da kaje6 s tova :? tova nqma da te otarve ot komisiq. purvata komisiq e v 11 klas i ot 12ti natatak te vikat vsqka godina (mai) da predstavi6 slujebna belejka 4e o6te u4i6 i togava te otlagat.
Бях чул че ако запишеш висше и учиш някъде до 27 годишен после няма да служиш щото ставаш много дърт :D А за комисията незнам..

`Death`Whore`
02-02-2006, 07:57
Обаче няма висше, което да трае 9 години.

Master_88
02-02-2006, 08:16
Така е но с връзки може да се освободиш по болест. Но от комисията няма отърваване :D

мечтател
02-02-2006, 13:46
А ако след завършване на средно се запишеш веднага висше?

kakwo iska6 da kaje6 s tova :? tova nqma da te otarve ot komisiq. purvata komisiq e v 11 klas i ot 12ti natatak te vikat vsqka godina (mai) da predstavi6 slujebna belejka 4e o6te u4i6 i togava te otlagat.
не е 11, а 10 клас. ама не винаги де. някои от моя клас още не са ги извикали. мен обаче - да. дееба.

lainagovna
02-02-2006, 19:01
малиийй аз кво съм чувал :shock: бъркат ти с моливче в задника да видат дали си педал :shock: :shock: http://forum.arenabg.com/style_emoticons/default/blink.gif ако си не те пускат :shock:
да и те нашибват нали

RoyTheReaper
02-02-2006, 19:16
мечтател, men, kakto i vsi4ki ot klasa mi gi izvikaha v 11 klas. ti da ne si 1 godina po-golqm ot sau4enicite si?

btw, nqma li nqkakav proekt armiqta da stava izcqlo profesionalna, toest da nqma kazarma do 2010? ako e vqrno e super dobre, za6toto ako se butna da u4a nqkade, oturvam pri vsi4ki polojeniq 8)

02-02-2006, 20:28
мечтател, men, kakto i vsi4ki ot klasa mi gi izvikaha v 11 klas. ti da ne si 1 godina po-golqm ot sau4enicite si?

btw, nqma li nqkakav proekt armiqta da stava izcqlo profesionalna, toest da nqma kazarma do 2010? ako e vqrno e super dobre, za6toto ako se butna da u4a nqkade, oturvam pri vsi4ki polojeniq 8)

Ammm... az sym momiche ama da se tikna v temata shtoto neshto ne mi se vryzva.. dobre ne e li pyrvata komisiq, tam deto samo populvash danni ili neshto takova, 10 klas? shtoto v 11-ti veche e vtorata.... :roll: :shock:

RoyTheReaper
02-02-2006, 20:44
vsu6tnost v 9ti ili 10ti klas (ne pomnq) ni izvikaha da populvame edna anketna karta v ob6tinata, ama tova ne mislq 4e se vodi komisiq

Стеси
02-02-2006, 20:55
Гаджето ми разпрафяше некфи историии :shock: , уу как му бъркали в гъ-ъ с некфи клечки и го карали да се изака в некаф буркан :evil: кви са тия ненормални работи? И му пипали оная работа и му я мерили с линийка да видят колко е голяма. :-&

tech_noir
02-03-2006, 10:40
Ами аз това и чакам. Казуса е дали насила ще ме издърпа, независимо че уча или ще ме отпишат.

Иначе за комисията.... викат си те всяка година. Даже мен и по два пъти годишно, както на половината ми казват "опа, извинявай, объркали сме се, не ти ни трябваш"

WILD__BOY
02-03-2006, 18:36
АЗ В КАЗАРМА НЕ

02-04-2006, 08:34
Обаче няма висше, което да трае 9 години.
:smt005 :smt005
само така си мислиш :mrgreen:
да си 4увал за "ве4ен студент"??
5 години магистратура(ако не прекъснеш някоя година поради невзети изпити)
3 години взимане на държавните изпити
1 година стаж
колко станаха?- 9 :)
2 години специализация в Амстердам..
колко станаха ?
11

ве4е седма година съм студент, и ако реша мога и още толкова да изкарам..
в казарма няма да ходя, понеже съм тарикат, понеже си имам епикризи от болницата, ако потрябва ще заявя отказ от военна служба дори по религиозни при4ини :smt016

Oyama
02-04-2006, 08:43
Не, хора, просто ми сринахте психиката! :shock: :shock: Аз в казрма НЕМА ДА ОТИДЕМ ако ще война да стане!Ужас...некви дедковци да ми бъркат в гъза, да ми барат патката...иу, тва няма да стане просто! :? :?
Хаха един ортак така като тебе, оня ден дойдоха и го прибраха :mrgreen: 2 години затвор. А беше станал на 26 години човека. Голяма работа бъркат ти там в дупето, дърпат ти пишката кво се едно не обичаш да я дърпаш. :smt005

02-04-2006, 09:43
Hah, 2 godini zatwor.. mnou se upla6ih... :-D
az wseki den riskuwam ot 10 do 15 godini zatwor, i we4e ot takiwa ewentualni zaplahi nikak ne mi puka!!
twa naprawiha s taq zabrana wyrhu drogata- nau4iha ni da ne ni puka
A za te natikat w zatwora pyrwo trebe da te fanat..

a za kazarmata tam dobrowolno nema da ida, a nasila za da me natikat pak pyrwo trebe da me fanat..
posledno kato sa me tyrsili bqh w Amsterdam :mrgreen:

6e fanat-zwynci!! :lol:

`Death`Whore`
02-04-2006, 10:16
Обаче няма висше, което да трае 9 години.
:smt005 :smt005
само така си мислиш :mrgreen:
да си 4увал за "ве4ен студент"??
5 години магистратура(ако не прекъснеш някоя година поради невзети изпити)
3 години взимане на държавните изпити
1 година стаж
колко станаха?- 9 :)
2 години специализация в Амстердам..
колко станаха ?
11

ве4е седма година съм студент, и ако реша мога и още толкова да изкарам..
в казарма няма да ходя, понеже съм тарикат, понеже си имам епикризи от болницата, ако потрябва ще заявя отказ от военна служба дори по религиозни при4ини :smt016
И аз се замислих за това, след като го написах.
А защо мъжа го гаврят постоянно? Уж нямаше да ходи, защото е далтонист и лявата му ръка е преебана /не може да държи оръжие като хората/, обаче му казаха, че бил годен. Педалиииииииииииииииии!

Oyama
02-04-2006, 11:21
ахаахха тези на комисиите са путки бе...
аз с моето коляно дето капачката ми е размазана и в свободен полет и какво ли още не...
понякога едвам ходя от болки ме писаха парашутист...
аз ако съм парашутист с това коляно ще остана инвалид...
Ирония на съдбата, :mrgreen: ма нали знаеш че парашутистите най много 1-2 скока да направят, иначе по ццял ден ше ви карат да скачате от разни високи места. :mrgreen:

`Death`Whore`
02-04-2006, 11:30
Брат ми беше парашутист, обаче беше гъзар и седеше по цял ден пред някакъв компютър, а редниците му слугуваха.

cannabinoid
02-04-2006, 12:08
Събличаш се, разтваряш бузки и в най-лошия случай може да пръднеш :mrgreen:

02-04-2006, 13:08
И аз се замислих за това, след като го написах.
А защо мъжа го гаврят постоянно? Уж нямаше да ходи, защото е далтонист и лявата му ръка е преебана /не може да държи оръжие като хората/, обаче му казаха, че бил годен. Педалиииииииииииииииии!
Абе на тях това им е работата- да се гаврят. Ама винаги можеш да им се изплъзнеш, да ги баламосаш 4е още у4иш, 4е си станал студент, 4е още имаш държавни изпити, 4е пак са ти правили операция, 4е си станал глава на семейство след като ваще са се развели, или след като си се оженил, 4е си зависим от алкохол, дори и да не си, 4е си зависим от никотин, дори и да не си,
4е си зле с о4ите, дори и да не си, 4е си дюстабанлия или какво ли още не, и като ги баламосаш поне временно да да драснеш някъде във Франкфурт, барса или А-дам,и да останеш там докато станеш на 27.
след като навършиш 27 ве4е не могат да те викат.

Master_88
02-06-2006, 08:10
Значи искате да кажете че дори и да си освободен от военна служба няма да ти се разминат комисиите с всичките тези работи

sherry
02-06-2006, 08:28
Mnogo e gadno tova,4e po4ti nikoga ne moje da se ottarve6..Ne govorq za mom4eta,koito ne im se vliza,a za takiva,koito fizi4eski ne biha mogli da si go pozvolqt.Edno mom4e mi razpravq,4e mu pravili nqkakva operaciq,koeto trqbvaloo avtomati4no da go izklu4i ot spisacite za kazarmata,ama kvo stanalo?Kazali mu"ni6to ti nqma" i aidee vatre #-o
I explitedteen razkazva ne6to podobno.Tva e mnogo gadno,basi carvulite!Kato 6te e "komisiq",neka da ne si var6at rabotata prez prasti,a da re6at naistina koi trqbva da otide tam i koi-ne

tech_noir
02-06-2006, 09:47
Значи искате да кажете че дори и да си освободен от военна служба няма да ти се разминат комисиите с всичките тези работи

Ако си освободен се разминават. Не се разминават ако си просот отложен (ученето и повечето здравословни проблеми те олагат, което не ги спира ра те проверяват периодично дали не си се оправил или ако учиш как си със здравето та ако пропъснеш да дадеш уверение да те пратят направо в армията).

zElEnA^mAsLiNkA
02-06-2006, 10:08
hahaha I az sym 4uvala, 4e ak0 ti stane patlaka d0kat0 ti byrkat v gyz0bar0 ne te puskat 6t0t0 si gei :P
haha ama mn smqh ei! Brata h0di i razpravq kak nqkyf g0 karal da "raztvarq buzki" haha pred 5-6 dyrtaka :P :smt082

tech_noir
02-06-2006, 10:16
haha ama mn smqh ei! Brata h0di i razpravq kak nqkyf g0 karal da "raztvarq buzki" haha pred 5-6 dyrtaka :P :smt082

Ами да. Това все пак е по-добрия вариант, отколкото да ти бъркат.

И... теглете си една баня преди да идете на комисия. Поспе по-малко ще се червите.

Oyama
02-07-2006, 01:10
Значи искате да кажете че дори и да си освободен от военна служба няма да ти се разминат комисиите с всичките тези работи
Абе малоумник нали за да те освободят трябва първо да има причина да те освободят - демек тая причина ще се установи на комисията кадето ще ти бъркат в гъза. ](*,)

voinika
02-07-2006, 02:14
Нищу не ти праят само искат да отбележат дейност, за да си вземат заплатите в края на месеца !!!

zElEnA^mAsLiNkA
02-07-2006, 07:53
Обаче няма висше, което да трае 9 години.
Medicina ? ;)

`Death`Whore`
02-07-2006, 11:50
Не мисля, че някой ще се подложи на това мъчение, дори за да избегне друго мъчение.

`Death`Whore`
02-07-2006, 12:16
Да.

`Death`Whore`
02-07-2006, 12:18
Аз имах предвид само за да изпусне казармата да следва медицина някой младеж.

`Death`Whore`
02-07-2006, 12:23
ИМа логика... :-)

voinika
02-07-2006, 12:58
ИМа логика...

В кое ?

03-26-2006, 13:46
Да предположим обаче че го вдигнеш пред всичките дядо докторовци. Доста е сконфузна тая ситуация. Кво става тогава?

Master_88
03-28-2006, 19:40
Да предположим обаче че го вдигнеш пред всичките дядо докторовци. Доста е сконфузна тая ситуация. Кво става тогава?
Ако случайно се случи,нищо неможеш да направиш. На момента ще ти е неудобно,но на тези лекари толкова хора им минават всяка година,та едва ли ще те помнят дълго.

01-29-2007, 17:48
E osuznavate li 4e koito i da izvadi pru4ka da mi navira 6te mu otkusna rukata deto durji pru4kata i 6te mu q vkaram otzad.

pi4 sam
02-06-2007, 09:23
a ako me e sram s drugi mom4eta moje li sam da vlqza i da mi praqt toq pregled samo na men a ?????

gogogogo
02-06-2007, 09:35
a moje li ako me e sram da me pregledat otdelno samo mene a ne pred vsi4ki ???

OtherDimension
02-06-2007, 09:43
ДА гледат ги .... сега по темата тоя дето е пуснал темата е от моя КЛАС (Валери) и много го е страх да не му видят онАЯ работа :D :D :D :D
ХАХХАХААХА...еми разбиераемо е!Ако ше го гледат некви дърти чичковци!Ама за какво ги гледат?Дали са им достатъчно големи...ХАХХАХАХА :lol:

ако наистина се интересуваш, на мен ми го гледа кожната, следователно искат да знаят дали нямаш няква болест

освен това ако те видят някво фешанче ти обарват анала да разберат да не си гей :lol: :lol: :lol:

а ако си метъл зъболекар ти гледа зъбите дали не си вампир ? :roll: :twisted:

gogogogo
02-06-2007, 09:55
kajete dali ako me e sram moje da me pregledat otdelno a ne pred 30 4oveka da svalqm ga6ti :oops:

OtherDimension
02-06-2007, 10:05
да ти приличаме на лейтенанти ?

HopeLesss
02-06-2007, 10:54
Брей, повечето момчета сте голямата работа, ама стигне ли се до сваляне на гащите и подвивате опашка :lol: А аз доколко знам се влиза по 4-ма, а не по 30. 8)

02-06-2007, 13:33
Брей, повечето момчета сте голямата работа, ама стигне ли се до сваляне на гащите и подвивате опашка :lol: А аз доколко знам се влиза по 4-ма, а не по 30. 8)
Кво се обаждаш пък ти :x Това че ти сваляш гащите на всеки срещнат не значи че на нас ни е лесно!!!

Soldier_MC
02-06-2007, 15:21
Лигльофци стига мранкахте не е толкоз страшно, аз днеска бях и ко бараха ми таша*ите, голям праз. В гъза не бъркат вече ;) тъй че е спокойно иначе другте прегледи са си стандартни УНГ, очен,кръв, урина, психиатър, психолог, теглене, мерене. Бъдете мъже и не се излагайте че за 10 секунди ще стоите със свалени гащи пред 3 - 4 непознати за вас субекти.

bulgarche
02-06-2007, 18:44
Ние пък влизамхе един по един
Върте един хирург и още няква бабка, която пише

nqkuf
02-21-2007, 07:47
В моя клас 3ма чоека получиха писма за комисията и неска ше варят...и 3мата са родени през Февруари...аз ше получа ли такова писмо?и зависи ли нали от месеца когато си роден??

DoPye
02-21-2007, 11:45
хахаха утре ми е последната (голата комисия)

BeAsT
02-21-2007, 13:01
:booooomb:

DoPye
02-21-2007, 13:40
аххаха. абе шоуто е мега голямо. хирурга ти преглежда боеца, е голема работа :lol: иначе психатъра там става забавно :wink:, и невролог, и УНГ кадет душиш разни аромати от някви стъкленици 8)


аз съм сигурен че ще ме скъсат на очния тест

02-21-2007, 13:49
темата е за военната комисия и имам въпрос :( :(
утре съм на военна и искам да попитам дали да се обезкосмя???? като горила съм, по гърба, врата, гърдите, краката, и най-вече интимната част и задника ми са почерняли от косми - НА ЖИВОТ И СМЪРТ Е! ОТГОВОРЕТЕ МОЛЯ ВИ :cry:

BeAsT
02-23-2007, 00:09
:booooomb:

[BCC]Zombito
02-23-2007, 05:08
Абе, може ли да сте толкова зле сичките бе....
-Един бил космат
-На дгруг му бил малък
-На трети му бил широк г**ъ щото е мръсен п*дал
....с надървен х*й....с увехнал х*й.... срам ги било....
И женчовци да ви нарека... пак ше е силно казано!
Погледнете, че и жените ви се смеят бе.... =D>

Голям прас, че некви ше ви гледат х*я и ше ви бъркат в г**ъ.... се едно като сте толкова "нежни" не си бъркате сами...

Аз бях вече на всичките прегледи, комисии и т.н и не е нищо особено.... Жените дето редовно ходят на генеколог не са толкос зле като вас....

Вие сте срам за българия бе... =;

"Бълрари - юнаци" ---> Друг път....

03-08-2007, 11:01
Хах така е прав си мен не са ме викали все още ама знаеш ли колко ме и*е, че някакви си щели да ми гледат х*я и топките. Ама въобще не ма и*е да ви кажа честно, толкова като са ходили на военна комисия да не са умрели. А пак и ще отида с удоволствие, защото съм сигурен, че ще е голямо ШОУ. :D:D:D

positive
03-08-2007, 11:48
xaxaxaax lele abe 4ovek ti si na voenna komisiq,a ne na konkurs za nai-dobre obezkosmeni i kva jenka 6te preglejda sigurno nqkoi pensioner s parkinson :twisted: :twisted: :twisted:

dobreSresan
03-08-2007, 15:59
Абе тая комисия с 10тте прегледа (уши нос гъз психолог и т.н. ) ли е последната ?

HardcorE_AFA
03-08-2007, 19:11
За какви комисии и т.н. става въпрос? :shock: :shock:сигурно военна

рррр
06-07-2007, 22:16
Аз искам да попитам през какъв периот от време ще ни викат и кога (възраст имам в предвид) В кой клас 9 ,10 11 и така на татък. В годината по 1 път или ...?
O:) O:)

Sevt
06-07-2007, 22:24
Aбе сега като въведоха професионалната армия още ли ви викат ^^

07-13-2007, 19:41
Abe az razbrah che veche ne e kakto predi samo te vikat da podpishesh dokumenti i da te imunizirat i tova e vsichko


PS: Sry za latinicata