PDA

View Full Version : Znaete li???



Kisss_Me
12-05-2005, 06:21
Iskam da vi popitam dali nqkoi znae - moje li ako po ustnite na partnjora ostane sperma i posle re6i da si poigrae tam "otdolu" s ezi4e da gi vkara vuv vlagali6teto na momi4eto??? :?:
(i ne mi se surdete 4e zadavam takiva vuprosi-interesno mi e ,a i iskam da sam vnimatelna kogato go pravq :) )

MiRaCuLiXbb
12-05-2005, 07:55
И как точно ще има сперма по устните. Бляяя, ти ме отврати ве. :evil:

12-05-2005, 13:35
Ami principno e vyzmojno no edva li spokoino :wink:
a inache verno ZASHTO MOMCHETO IMA SPERMA PO USTATA ? :lol: :lol:

Atika
12-05-2005, 15:37
Hahahha .. qvno i priqtelq i gylta zaedno s neq :!:

Kisss_Me
12-05-2005, 16:17
Nee-qvno ne sam se izrazila pravilno-az gultam spermata mu,no sled tova se i celuvame.Zatova vi pitam - dali ima nqkakva opasnost ako po ustnite mu e ostanala sperma? :roll:

12-05-2005, 16:22
Nee-qvno ne sam se izrazila pravilno-az gultam spermata mu,no sled tova se i celuvame.Zatova vi pitam - dali ima nqkakva opasnost ako po ustnite mu e ostanala sperma? :roll:

Боже мой, значи ти му гълташ спермата, после го целуваш и после той ти прави шпакла... Боже, хора, отвратителни сте!!! :? :? :?

Ами, принципно, сичко е възможно, но тая сперма трябва да е много упорита, да не говорим, че трябва и двамата да я харесвате адски много, за да я подхвърляте от пишка на устни, от устни на език и от език на п*тка. Ужас :shock: :shock: :shock:

MiRaCuLiXbb
12-05-2005, 18:56
Nee-qvno ne sam se izrazila pravilno-az gultam spermata mu,no sled tova se i celuvame.Zatova vi pitam - dali ima nqkakva opasnost ako po ustnite mu e ostanala sperma? :roll:
Ае мога ли да ви еба и двамата. Така всичко ще е точно.

DrSmurph
12-05-2005, 20:53
NE MOJE!

`Death`Whore`
12-05-2005, 21:42
Естествено, че може. И двамата сте под 14, нали? Личи ви. А ако сте над, това говори много зле за вас. Научете, че трябва да мислите, щом не се предпазвате сигурно. А не...после да се сетиш, че може да си му предала сперматозоиди и той да ги е пъхнал в котенцето ти.

MiRaCuLiXbb
12-05-2005, 21:45
Естествено, че може.
2:1 гласа, губиш братле. 8)

Traffic
12-05-2005, 21:49
Hahahha .. qvno i priqtelq i gylta zaedno s neq :!:колкото и да се опитвам ми е трудно да си го представя как се сгъва на чорчик за да си стигне оная работа за да гълта заедно с мацката........... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MiRaCuLiXbb
12-05-2005, 21:55
Hahahha .. qvno i priqtelq i gylta zaedno s neq :!:колкото и да се опитвам ми е трудно да си го представя как се сгъва на чорчик за да си стигне оная работа за да гълта заедно с мацката........... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Днешната младеж е способна на невероятни неща. Едно време ко беше. :roll:

`Death`Whore`
12-05-2005, 22:05
Естествено, че може.
2:1 гласа, губиш братле. 8)

От женски пол съм. Явно не разбираш английски....

И щом не може, окей...ама аз И казах да мисли поне...а като я успокоите, че не може, ще реши, че може да свърши в нея и пак нищо да И няма...

MiRaCuLiXbb
12-05-2005, 22:16
Аз на Dr. Smurph говорих, извинявай. :lol:

`Death`Whore`
12-05-2005, 22:19
Абе, спермата си е голям ужас...аз преди постоянно се притеснявах...

Xitap
12-06-2005, 08:59
Basi temite vze mi sa akula ve4e! Nqma kak da sa zabremenee taka, to ponqkoga po normalniq na4in trudno se zabremenqva, 4e ot nqkvi si tam ustni!!! Po veroqtno e da zabremenee6 ot gultaneto otkolkoto ot ustnite na priqtelq ti

`Death`Whore`
12-06-2005, 09:11
Майка ми е спряла за 1 ден противозачатъчните, които е взимала години преди това, баща ми е свършил в нея и веднага е забременяла. А на една позната са И казали, че по никакъв начин не може да забременее, ама с мъжа И са искали деца...и са го правили без предпазни мерки. И след месец - хоп! Бебееееее! Така че, не ми говори, че не може!

На мъжете им е лесно да казват: "Не може да се забременее така, дай да го направим това..", защото няма вие да забременеете. Но дори да не забременее момичето, е по-добре да си вземе поука от страха в момента, който предполагам, че има, и да внимава какво прави.

12-07-2005, 16:13
Nee-qvno ne sam se izrazila pravilno-az gultam spermata mu,no sled tova se i celuvame.Zatova vi pitam - dali ima nqkakva opasnost ako po ustnite mu e ostanala sperma? :roll:

Боже мой, значи ти му гълташ спермата, после го целуваш и после той ти прави шпакла... Боже, хора, отвратителни сте!!! :? :? :?


a ti kato duhash posle ne se li celuvate s gadjeto ti be urod i ako si momche ne q li celuvash :twisted:

miloto_girl_4e
12-07-2005, 17:12
хъх,това е невъзможно :!:
ти пък .. момиче така да забременее ще е еба си шанса :shock:

Xitap
12-07-2005, 21:03
Майка ми е спряла за 1 ден противозачатъчните, които е взимала години преди това, баща ми е свършил в нея и веднага е забременяла. А на една позната са И казали, че по никакъв начин не може да забременее, ама с мъжа И са искали деца...и са го правили без предпазни мерки. И след месец - хоп! Бебееееее! Така че, не ми говори, че не може!

На мъжете им е лесно да казват: "Не може да се забременее така, дай да го направим това..", защото няма вие да забременеете. Но дори да не забременее момичето, е по-добре да си вземе поука от страха в момента, който предполагам, че има, и да внимава какво прави.

Ima si opasni dni, ima si hormoni, ima si i PH i o6te redica faktori! A det maika ti e zabremenqla e normalno sled kat spre hapovete, to togava izvednaj qicekletkata stava sas super vazmojnost za oplojdane! Po princip si e trudno zabremenqvaneto, nali imam jeneni kolegi i si govorim za tiq ne6ta!