PDA

View Full Version : DERBY.....



12-05-2005, 11:38
KAKVO MISLITE ZA BG FUTBOLNOTO DERBY LEVSKI-CSKA,ZA PROTIVOPOSTAVIANETO MEJDU DVATA OTBORA,MEJDU ZAPALIANKOVZITE IM,PISANIATA V PRESATA I VAOBSTE ZA "SINIATA" I "4ERVENATA" BULGARIA?

SEXtreme
12-05-2005, 13:07
БУУУУУУ!Футбол съкс, левски съкс, цска съкс
МАНЧЕСТЪР RULLLLZZZ! :P

sladkish4eto_f_sofiq
12-05-2005, 13:44
spored men e normalno horata da haresvat razli4ni otbori no ne mislq 4e trqbav daima omraza mejdu zapalqnkovcite na koito i da e ot otborite prosto nqma smisul v kraina smetka i igra4ite ot dvata otbora igraqt v nacionlniq otbor i redstavqt stranata ni!sushto taka e mnogo gnusno tazi omraza da se nasajda izkustveno ot mediite i ot presata
az oba4e sum ot CSKA :lol:

teenkopele
12-05-2005, 16:07
Каквото и да говорим, както и да играе ЦСКА, срещу Левски не върви...статистиката е достатъчно показателна в двубоите между отборите!
Въпреки,че съм от Левски поздравявам чорбата за победите над Ливърпул и Леверкузен.
Относно това за феновете и мелетата....че то без тях няма да е интересно. Бой и т.н. винаги ще има! :lol: :wink: 8)
Някое друго меленце от време на време не е излишно. 8)

illy
12-05-2005, 16:34
Левски - ЦСКА дерби :?
Тези мачове от много време не са дерби. Проблемът е курупцията.
Чарът на дербито вече го няма. В днешно време всичко е пари. Въпросът е кой пръв ще купи мача.
Не винаги, обаче Черепа и Сираков стоят зад това.
Понякога зависи от тежката дума на съдията....

По едно време се говореше, че Левски - ЦСКА са единствените мачове, които не се ореждат, но всички футболни запалянковци знаят, че това не е така.

Мелетата... Те са породени от простотията на народа. Просто сега живеем в такова време. Преди мачовете са били удоволстви, хоби, радост... Хората ги е трудно да пускат децата по такива мачове от страх..

Уредените мачове е страхана родителите за децата им води до малкото публика по трибуните на мачовете, което жалко..

illy
12-05-2005, 16:49
ще бъде дерби, когато Стиви О и Наско Сираков ги погребем...
И споменът за тях потъне в дън земя...

bulgarche
12-05-2005, 21:16
Днес тъкмо се замислих, че за три мача ЦСКА има точно 20 гола :) не е никак зле :)
ЦСКА са по-добрия отбор, а иначе агитката на Левски поне е от всякакви..баш говеда и ми харесва...поне са някви изруди..на ЦСКА прекалено дисциплинирани нявки..кат в казарма бе :Р ... (то и е логично някво такова)
В България Левски са по-зле, но за Уефа имат по-големи шансове според мен. Дано се представят добре. А ЦСКА ... ем к'вото стане...пак има надежда (че нали тя уж умирала последна) може пак да идем на някой по-голям мач да става шоуто, да се посъберат малко хората пак :)

Айде... ЦСКА^НАД^ВСИЧКО
И говедцата да се представят добре в Уефа

MiRaCuLiXbb
12-05-2005, 21:27
Хаха, Левски били по-зле. Са кат Монако ви отнесе с 5 гола ше видим кой е по-зле. А за агитката на ЦСКА кво можем да кажем? Ква дисцихлина те гони? Мангали са половината, другата не разбира от футбол и си трае.

cannabinoid
12-05-2005, 21:37
Няма какво да казвам за червените и сините не съм ЦСКА-ар нито Левскар, ЦСКА сега са по-добри от ЛЕВСКИ правете си изводите само защо.

PEACE !

MiRaCuLiXbb
12-05-2005, 21:39
ЦСКА нема се класира напред, а Левски да. Кой ли е по-добър в момента??? Ае вие нещо така следите ли футбол или само знаете да ръсите простотии.

`Death`Whore`
12-05-2005, 22:38
Няма значение кой отбор е по-добрият. В различни етапи е било различно. Аз няма да изразявам предпочитания, защото не съм чак толкова запалена фенка...

Но дербито е глупаво нещо! А най-тъпи са споровете между цесекар и левскар...безсмислени са! И се превръщат в бой или караница.
А най-тъпото е, че дори на мач със световен отбор феновете пеят песни против Левски. И левски предполагам, че правят същото...

Осъзнайте се!

мечтател
12-06-2005, 08:44
дербито не е глупаво. спортното съперничество е нещо нормално. дори хубаво. но като прерасне в боеве - вече е зле.
после, кво нормално търсите, когато на собственика на единия отбор викат Черепа, пък на другия доскоро беше някъв руски мафиот (който сега е "зад кулисите")?
а за по-добрия отбор в момента - за мен е Левски. победата над Марсилия, над Оксер, Динамо... не омаловажавам евро победите на ЦСКА, но дори срещу именити съперници (нямам предвид именити като Динамо Букурещ, де), но срещу тези съперници Левски игра в стил "Сините в Атака", което беше най-хубавото. но аре стига съм го повтарял. мир. не ми се кара сега заради Левски и ЦСКА.

illy
12-06-2005, 09:30
Това, което ЦСКА сътвори на Анфийлд и БайАрената Левски никога не може да го направи с теи футболисти!

Сега разбирам, че всички левскари са щастливи от победата на левски над ОМ,
но така като гледам темата е за само "Деррби" между левски и ЦСКА,
не за евромачовете на отборите...

W3aKn3ss
12-06-2005, 11:19
Квото и да говорите се вижда следното: НЯМА КАЧЕСТВЕН БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛ...

MiRaCuLiXbb
12-06-2005, 16:49
Квото и да говорите се вижда следното: НЯМА КАЧЕСТВЕН БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛ...
Стиа с тоя песимизъм. В момента българският футбол е на доста високо ниво, постигаме невероятни успехи.

мечтател
12-07-2005, 06:22
ама само срещу тях играхте добре...
цял сезон два мача...


и също така мисля, че малко се омаловажава играта на ЦСКА слабият ни мач през сезона беше с чехите...
срещу Хамбургер играхме доста добре, но нямахме шанс...
а за Ливърпул и Леверкузен мисля, че не може да кажете, че сме играли зле...

също така може да се очете, че сме леко прецакани относно жребия с мачовете в УЕФА (гостуванията и домакинствата)

та според мен ЦСКА показва доста по- красив футбол..

бе важното е развитието. а то е при Левски. вижте за кво говорехте в началото на сезона след загубата от Публикум. а футболистите, които загубиха от Публикум са същите, които биха Олимпик. освен Бардон. но докато играта на ЦСКА зависи от Хидиуед (Славия Прага : ЦСКА - 4:2) то Левски не зависи само от един човек. така че това, което постигна ЦСКА на Байарина и Анфийлд скоро може да бъде дориподобрено от Левски. но не съм съгласен, че Левски имаше само 2 добри мача в полусезона. просто се обръща повече внимание на Европа и затова в първенството бием с 2:0 а не с 6:0. визирам последния кръг. за сметка на това представянето в УЕФА ни е по-добро и от това на ЦСКА, и от това на Литекс.