PDA

View Full Version : Луи дьо Финес



laydi_Kroft
12-05-2005, 13:38
Тея филми доколкото знам от наш`те са много стари и много смешни.Ще видим утре де.Въпроса ми е мислите ли че ги има някъде из нета и ако ги има ПЛС кажете къде щото няма да мога да ги гледам във вторниците.Не се надявам много че ще намерите нещо но все пак ще се радвам ако си изхабите малко от времето за да се опитате да ми помогнете :P

blizalka
12-05-2005, 14:15
Изхаби си от твоето време!Разбирам да нямаше търсачки и т.н,но не е така.Аз си свалих около 10 филма с него,но за някои няма субтитри.Свали си DC++ и си търси там ..а,ако те мързи - търси в google.com(бяха ми се мернали някакви линкове към филми с него).Айде приятно търсене :wink:

EDIT: http://punk.centrum-group.com/Louis.De.Funes/

Hybrid_Theory_F
12-06-2005, 19:11
Аз съм ги гледала преди години и не си спомням почти нищо, само че се смях много и няколко отделни моменти.Ако мога ще ги гледам отново :wink:
:arrow: Защо не потърсиш в www.data.bg раздел "торенти"

rosskata
12-07-2005, 00:30
:lol: Само като му чуя името започвам да се смея... намери си някой филм с него, култови са!! Напрвао съм умирала от смях на някои мегови филми :lol:

e4o
12-07-2005, 17:25
gotini sa filmite naistina sa sme6ni :lol:

Shadow_Walker
12-19-2005, 08:45
Ами..забавни са :) Аз успях да гледам 2 от 4...тоя "Кацнал на едно дърво" ми беше много глупав, но на "Крилце или кълка" много се забавлявах :D Сега ще се помъча да гледам всички останали :wink:

kissorankata
12-23-2005, 20:08
А тея филмчета са много яки.И аз ги следях.Много се смях на Крилце или кълка той най ми хареса от всички.

lainagovna
12-23-2005, 20:16
тоя си е луд ама френския много ме дразни а и да ги гледам на 12 ин4овия екран на телевизора в кухнята намиращ се на стол !!! немам толко нерви. ако съм на кеф ше ги дръпна