PDA

View Full Version : Moderated: PROVYKACIQ...



KAFE
12-05-2005, 16:38
Horica...,kvo 6te kajete za interesniq jivot...? Pritejavate li go? Na men li4no mi e stra6no liubopitno koe e nai-ludoto ne6to, koeto ste pravili nqkoga...?Nikoi ne iska da e sku4en,znam.
AAA takiva li ste? :D

Moderated by machoka
т. 1 от правилата
Благодаря!

PLAMENKO
12-05-2005, 16:44
Май темата ти не е за тука ... :roll:

Иначе по темата , две лудници съм праил ...

1.Пуснах нощната на Лалето "шус" и се смазах .. не помня 15мин от живота си незнам даже как съм се озовал в пирогов ... нямах нищо шчупено , но лицето ми на нищо не приличаше , слава богу няма никви последствия...

2.Преди няколко дни бех пийнал в едно кафе дето се води нещо като фен клуб на ЦСКА ... и псувах яко пях песни на левски , малко ме боли гърба само :)

Sapphir
12-05-2005, 16:45
luda rabota beshe kogato 5 policaq me goniha na garata ( v plovdiv ) i hahahaha mnoo smeshno beshe kato me fanahaa ahahahha ludnica ..

12-05-2005, 16:47
vajnoto e da si naprai6 6outo sam ili s priqteli ina4e nqma koi da ti go naprai nqma zna4enie kade si - ako si zabil kak da ti e qko i da prai6 6turi i interesni ne6ta.Vsi4ko e do sobstveno ubejdenie, napravi si go sam interesniq jivot :wink:

12-05-2005, 16:53
Еми.. аз не издържам на скуката.. иска ми се живота да си го направя по-интересен,ама нещо все не се получава... а иначе може би най-откаченото нещо,което съм правила е-->преди 2 години участвах в един скеч и бях камила..с една маска... и след щоуто реших да си остана с маската и цял ден съм се разхождала из центъра с глава на камила :D даже си спомням,че изкарах акъла на една продавачка.., а аз просто исках да си купя дъвки...ех... :wink:

KAFE
12-05-2005, 17:02
hahaha 4estno kazano ne me interesyva za kade mi e temata :lol: :D iskam samo da razbera kakvo se 6iri v teen saznanieto vi... i koe spored vaz e nai-ludoto ne6to...ne samo koeto ste pravili... :D

illy
12-05-2005, 20:23
.Преди няколко дни бех пийнал в едно кафе дето се води нещо като фен клуб на ЦСКА ... и псувах яко пях песни на левски , малко ме боли гърба само :)
Радвай се, че си още жив, и че Дучето не те е добарал...
Иначе щеше да е лошо...

2)Лудо ли? Не помня да съм правила нещо нормално :lol: