PDA

View Full Version : 4.R.D.



marusha
12-05-2005, 18:36
taka...sega she vi "zamolia" nai-u4tivo da kajete niakfi sveji ideiiki za praznuvane na 4rd...
az imam niakolko oferti:hija,subway/celia za men/,restorant/cial etaj/,party...koe ot izbroenite odobriavate i koe ne?.ZASHTO?vie kak praznuvahte poslednia si rojden den? aide...vie ste :)

teenkopele
12-05-2005, 19:28
:arrow: Subway- Не е никак лоша идеята.
:arrow: Ресторант- Според мен ще е някакво тъпо...няма да можеш да правиш ала-бала (яко пиячка и си знаеш другото... :wink: )


Най-добре намери някой френд да има свободен апартамент и там. Така стават най-яките купони...а и недей да планираш всичко прекалено много,защото накрая нищо няма да излезе- от опит го знам. :wink:

Master_88
12-05-2005, 20:22
marusha знам че си от нашите хора(техно феновете). Задължително да пуснеш някое техно ако правиш парти :D

WwanAdoO
12-05-2005, 20:44
Еми от горе изброените най-готино мисля,че ше е на хижа или пък на парти...абе неам на хижа най ме привлича,доста добре ще си изкарате. А аз си го празнувах в некфо мноо шантаво...некфо като дискотека,ама и като кафе,ама ти си пускаш музиката и си4ко и само мястото плащаш...ама пък некфо тъпо беше хохохо

illy
12-05-2005, 20:52
Scream е яко клубче, иначе хижата е най- добрата идея
;)

SEXtreme
12-05-2005, 20:54
Ами аз за миналият си рожден ден наех един клуб (като диско) за цялата нощ и те наеха БГ звезди да пеят и т.н. Беше много яко - цялата диско беше за нас и същия ден, по-рано ме извикаха да дойда и да кажа, какво по-точно искам - аз избрах какви цветя да има, каква светлина, каква музика и т.н. Беше много яко...
Иначе е най-удобно да си направиш купонче у вас!Ама със яка музика и ако можеш да си купиш диско-светлни!И любимите ми партита са тези с много хора, много пространство, бърза музика и такава, на която да праскам гюбеци :)Така си е супер ;)

marusha
12-06-2005, 18:58
marusha знам че си от нашите хора(техно феновете). Задължително да пуснеш някое техно ако правиш парти :D
kfo zaduljitelno,be brat,to ciala nosht she e takova,i malko drum she ima za raznoobrazie i ei takiva neshta.... :)

LiNkiN4eTo
12-07-2005, 08:13
HIJAAAAAAA