PDA

View Full Version : Критика за темите във форума



Ескада
12-05-2005, 17:36
Ъхъм...ако не ви харесва това,което ще кажа,просто не го взимайте под внимание,щото не ща да се карам с никой,ама смятам,че форума е ПЪЛЕН с тъпи и безсмислени теми или пък повтарящи се,защото някакви дечурлига са решили да си правят мненията със лигавщини."Ебе ми се 1 част","Ебе ми се 2 част" и прочее глупости.Знам,колко е изморително и трудно,ама обърнете внимание форума малко по малко трябва да се изчисти.Сигурно има 300-350 теми за целуването.Оставете една и това е.Другите-метлааааа :lol: .Примерно оставяте тема лични проблеми в секса-и всеки пише там,а не така да ми пишат тинтири-минтири "Не мож да ми влезне",след седмица още една тема и така...То не че не сте писали в правилата "БЕз повтарящи се теми",ама кой ти чува... :roll: Малко твърда ръка си трябва.Та мисълта ми е,вместо хиляда теми по нещо-една обобщителна.И това писане на латиница МНОГО ми бърка в душата,ама айде,има хора,които просто няма как да пишат на латиница,тъй че ОК.А във всяка тема,някой форумец дето не му е на кеф вземе,че оплюе целия свят и става безсмислен флууд.Затова който иска да спори му направете флейм зона и това си е.Ноу офендс,ама това са просто предложения :wink:

FinalFuck beta version1.2
12-05-2005, 18:42
Oh i ti li be!Ve4 si4ki se vazmu6tavat kato nekvi pensioneri bah ti! :evil:

Coki
12-05-2005, 18:44
Екипа на TeenProblem е взел всички необходими мерки за свеждането до минимум на нарушаващи правилника мнения/теми. Политиката на сайта няма да бъде променяна и всеки, който нарушава правилника ще бъде санкциониран спрямо него!
Относно повтарящите, предложението ти се отхвърля, защото не съм на мнение, че трябва да лишим хиляди потребители от това, да имат право проблемите им и вълнуващите ги въпроси да се разглеждат индивидуално.

Също така екипа на TeenProblem няма да подкрепа простащината и създаването на теми, в които това може свободно да се развива.