PDA

View Full Version : къв е тоя суперлюбо?



Traffic
12-05-2005, 21:20
къв е тоя дебил суперлюбо, дето от време на време прелита през екрана и където и да цъкна около него ме праща в сайта на Ебетека? цецо, земи го махни, че е много дразнещ! да не говорим и че скоростите им изобщо не са такива каквито ги показват и само се излагат с тая лигава реклама. :roll:

MaPuXyaHa
12-05-2005, 21:27
Ахаха а гледал ли си рекламатаа по БТВ :lol:

Traffic
12-05-2005, 21:35
Ахаха а гледал ли си рекламатаа по БТВ :lol:точно, щото съм я гледал я пуснах тая тема. ако не я бях гледал нямаше да знам, че тоя олигофрен са го кръстили суперлюбо. :roll:

MiRaCuLiXbb
12-05-2005, 21:37
Хххх, тоя е супер пич, бих му звъннал. :oops: Кво се оплаквате кат баби, никой нищо нема напраи зарад вас.

Traffic
12-05-2005, 21:40
Хххх, тоя е супер пич, бих му звъннал. :oops: Кво се оплаквате кат баби, никой нищо нема напраи зарад вас.айдеее, поредния педал се появи във форума... щом педалит почнаха да пишат по тийнейджърските форуми, значи държавата пропада все повече и повече... :roll:

MaPuXyaHa
12-05-2005, 21:42
Хххх, тоя е супер пич, бих му звъннал. :oops: Кво се оплаквате кат баби, никой нищо нема напраи зарад вас.айдеее, поредния педал се появи във форума... щом педалит почнаха да пишат по тийнейджърските форуми, значи държавата пропада все повече и повече... :roll:0т цялата реклама ми харесва само жената..като го видя...да се мляска с онази :o

MiRaCuLiXbb
12-05-2005, 21:42
Ми спри да пишеш тогава, лилипут.

Traffic
12-05-2005, 21:48
Ми спри да пишеш тогава, лилипут.... рекъл хърбел на щърбел... :lol: :lol: :twisted:

MaPuXyaHa
12-05-2005, 21:49
Ми спри да пишеш тогава, лилипут.Млъкни бе гвоздей!

MiRaCuLiXbb
12-05-2005, 21:49
Ахаха, ламерчетата дет тежат 2 пъти по-малко от мен да не се обаждат.
ПП Мое съм гвоздей, ама го забивам на майка ти.

MaPuXyaHa
12-05-2005, 21:52
Ахаха, ламерчетата дет тежат 2 пъти по-малко от мен да не се обаждат.Айде бе..сложил някъв кирлив аватар на няква хилка и ми се правиш тука на голямата работа...!!!
ЛС :!: Или ,ако няма какво да казваш..по-добре не го казваЙ!

MiRaCuLiXbb
12-05-2005, 21:53
Къв си ти ве, айде да видя колко си отворен...

Traffic
12-05-2005, 21:57
Ахаха, ламерчетата дет тежат 2 пъти по-малко от мен да не се обаждат.
ПП Мое съм гвоздей, ама го забивам на майка ти.

хах, така като гледаш тия неща в синьо и като си знам моите връзки тук и там, мислиш ли, че ше ми е много трудно да те намеря и да ти цъфна с хубава компания, която да те накара да си "демонстрираш" мускулите?

Domain ID:D94751505-LROR
Domain Name:BB-TEAM.ORG
Created On:09-Mar-2003 17:30:09 UTC
Last Updated On:10-Nov-2005 18:09:07 UTC
Expiration Date:09-Mar-2008 17:30:09 UTC
Sponsoring Registrar:Direct Information PVT Ltd. (R27-LROR)
Status:OK
Registrant ID:DI_1666866
Registrant Name:Dimitar Mihaylov
Registrant Organization:Dimitar Mihaylov
Registrant Street1:Sofia
Registrant Street2:
Registrant Street3:
Registrant City:Sofia
Registrant State/Province:
Registrant Postal Code:1000
Registrant Country:BG
Registrant Phone:+359.888718190
Registrant Phone Ext.:
Registrant FAX:
Registrant FAX Ext.:
Registrant Email:dimitar.mihaylov@bb-team.org
Admin ID:DI_1666866
Admin Name:Dimitar Mihaylov
Admin Organization:Dimitar Mihaylov
Admin Street1:Sofia
Admin Street2:
Admin Street3:
Admin City:Sofia
Admin State/Province:
Admin Postal Code:1000
Admin Country:BG
Admin Phone:+359.888718190
Admin Phone Ext.:
Admin FAX:
Admin FAX Ext.:
Admin Email:dimitar.mihaylov@bb-team.org
Tech ID:DI_1666866
Tech Name:Dimitar Mihaylov
Tech Organization:Dimitar Mihaylov
Tech Street1:Sofia
Tech Street2:
Tech Street3:
Tech City:Sofia
Tech State/Province:
Tech Postal Code:1000
Tech Country:BG
Tech Phone:+359.888718190
Tech Phone Ext.:
Tech FAX:
Tech FAX Ext.:
Tech Email:dimitar.mihaylov@bb-team.org
Name Server:NS11.BGDNS.NET
Name Server:NS12.BGDNS.NET
Name Server:
Name Server:
Name Server:
Name Server:
Name Server:
Name Server:
Name Server:
Name Server:
Name Server:
Name Server:
Name Server:

MiRaCuLiXbb
12-05-2005, 21:59
Ау братле ти си бил голем хакер ве. Айде да видя как ше стане.

Traffic
12-05-2005, 22:03
Ау братле ти си бил голем хакер ве. Айде да видя как ше стане.не бъди толко отворен, за да не земе верно да стане. :roll: щот може някой ден както не очакваш, така да дойдем с едни стари колеги на сестра ми и да ти смелиме педерасткия гъз от бой. а бившите колежки на сестра ми може да те изнасилят за да си знаеш мястото... чувал съм от известни личности гейове какъв ужас е за един педал да го наебе жена... :lol: :lol: :lol:

MiRaCuLiXbb
12-05-2005, 22:06
Мноо си навътре в педерасткия бизнес ве братле.

MaPuXyaHa
12-05-2005, 22:07
Ау братле ти си бил голем хакер ве. Айде да видя как ше стане.не бъди толко отворен, за да не земе верно да стане. :roll: щот може някой ден както не очакваш, така да дойдем с едни стари колеги на сестра ми и да ти смелиме педерасткия гъз от бой. а бившите колежки на сестра ми може да те изнасилят за да си знаеш мястото... чувал съм от известни личности гейове какъв ужас е за един педал да го наебе жена... :lol: :lol: :lol:Сега ще има "Оооо да време е за секс по телефона!
Верно ли тва бил неговия номер.....аййй утре хващам 20 човека да го съдерат от базици!! :lol: Traffic айде до утре...на тоя не му обръщай внимание..избива си комплексите..в нета...!!Ще се занимавам с него когато няма кво да правя..сега имам по важна....работа!
Айде СУПЕРЛЮБО ви казва ЛЕКА НОЩ!

Traffic
12-05-2005, 22:08
Мноо си навътре в педерасткия бизнес ве братле.ми колегите на кака ми толко педали са арестували през последните години, че няма как да не е навътре с това и следователно и аз. имам навика да се мъкна с тях на някои проверки по заведенията за да гледам сеир... :lol: :lol:

Traffic
12-05-2005, 22:08
гррррр, да го еба и педала, тоя суперлюбо пак ми пина през екрана... дразня се вече и ше зема да спра за малко сайта на бтк, та да не може тоя проклет банер да се зарежда... :x :x :x

MiRaCuLiXbb
12-05-2005, 22:14
Ау братле ти си бил голем хакер ве. Айде да видя как ше стане.не бъди толко отворен, за да не земе верно да стане. :roll: щот може някой ден както не очакваш, така да дойдем с едни стари колеги на сестра ми и да ти смелиме педерасткия гъз от бой. а бившите колежки на сестра ми може да те изнасилят за да си знаеш мястото... чувал съм от известни личности гейове какъв ужас е за един педал да го наебе жена... :lol: :lol: :lol:Сега ще има "Оооо да време е за секс по телефона!
Верно ли тва бил неговия номер.....аййй утре хващам 20 човека да го съдерат от базици!! :lol: Traffic айде до утре...на тоя не му обръщай внимание..избива си комплексите..в нета...!!Ще се занимавам с него когато няма кво да правя..сега имам по важна....работа!
Айде СУПЕРЛЮБО ви казва ЛЕКА НОЩ!
Поредният заблуден паляк.

tra^la^la
12-05-2005, 22:38
гррррр, да го еба и педала, тоя суперлюбо пак ми пина през екрана... дразня се вече и ше зема да спра за малко сайта на бтк, та да не може тоя проклет банер да се зарежда... :x :x :x
Две думи-Mozilla Firefox
Аз такова нещо като летящия любо не съм виждал...даже ми е странно за какво говорите,но като отворя с интернет експлорера разбрах :D
Иначе файърфокс-а ми е много полезна...и е лесна заинсталиране и използване;)
Успех :D

machoka
12-06-2005, 04:17
Хайде успокойте топката малко :!:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=22551

Това е темата, там обсъждайте.