PDA

View Full Version : abort



12-07-2005, 04:27
ima li hor v tozi forum, koito sa pravili abort .
super mi e pritesneno zashtoto imam gadnoto pred4ustvie, 4e sum bremenna.
kak razbraha 4e sa bremenni i kak se re6iha na abort.
sushto i kolko im e struvalo i zaduljitelno li e s roditelsko razre6enie ili moje i da se mine mejdu kapkite.
p.s.molq vi, naistina e mnogo vajno, zashtoto sum adski adski priesnena

I^VaMpIre
12-07-2005, 04:40
виж,мила
1-сигурна ли си, че искаш да направиш аборт. това е много крайна стъпка и трябва да се обмисля добре, за да не съжаляваш после.
2-един аборт винаги е с разрешението на родителите-ти ще го получиш ли и на каква цена
3-ще намериш ли толкова пари, знам че един аборт(качествен) стружа не по-малко от 300 лева..


замисли се
но 1 си направи тест за бременност.

queen_of_damned
12-07-2005, 07:26
da macka nai ve4e PARVO SI NAPRAVI TEST ZA BREMENOST i to kolkoto e vazmojno po skoro.posle ako e tanalo tva ot koeto se boi6.....kofti skapa.
mi prvo pogovori s mom4eto,vse pak i toi ima u4astie v deloto!
i az do kolkoto znam legalniq abort e samo s razre6enie na roditel(ediniq mislq 4e stiga).
pogovori s va6te-ne otlagai razgovora,makar 4e znam 4e 6te ti e dosta trudno,no......nqma na4in!

Last_kiss_f
12-07-2005, 07:41
Ako si palnoletna mislq 4e ne e neobxodimo da se napravi abort sas saglasieto na roditel.Za da si sigyrna dali si bremenna ili ne naistina 6te e po dobre da si napravi6 test.Xaide yspex

miloto_girl_4e
12-07-2005, 17:09
мила,това,че имаш предчувствие не значи,ама грам нищо :!: Направи си тест,ако е положителен,отиди на гинеколог,за да си 100% сигурна,че си бременна ...
момичето разбира,че е бременно,ако цикъла и не дойде,почва да и става лошо,да и се вие свят .. абе не знаеш ли признаците при бременност?!
аборта струва около 300-350 лв.,легалния аборт се прави само,при наличието на подпис на единия родител,не може да се мине ей така между капките :!:
нелегален аборт не прави за нищо на света :!:

gia_bs
12-07-2005, 19:55
Такааам...четах пак разни изказвания за някакви "отверки" и ..абе глупости...ако не се осере този форум няма да я бъде...

По темата... имах същото предчувствие, същи проблем, закасня ми...даже направо ми прескочи... едни емоцци едно чудо... Така пиле шарено... Първо, не се притеснявай толкова много, няма невъзможни неща... Отиваш и си взимаш тестче (тряба да са минали минимум 7 дена от акта) какъвто и да е резултата... в смисал дори да е отрицателен не се успокоявай напълно.. хващаш се и отиваш на гинеколог... който ако още не е минал поне месец ще ти каже "Много е рана нищо не се знае"...отиваш взимаш си ново тестче ..ама гледай да е по-качествено не от тези дето са 3левчета...тинтири минтири... и ако пак е отрицателно..се успокояваш...но след известно време отиваш пак при гинеколога..и ще си 6 точки... ТОВА ПРИ УСЛОВИЕ ЧЕ НЕ ТИ ИДВА..

Така..ако се окаже положителен,,,без паника... правиш същата процедура..и недай си боже се окаже че си...в никакъв случай не мисли за клиники на черно и прочие... ти не споменаваш години... но првдполагам нямаш 18.. и за един аборт ще ти трябва подпис на рдител..колкото и ужасно да звучи трябва да поговориш поне с майка си... все пак това е нещо многооо важно....

Относно самия аборт...процедурата никак не е приятна.. както и да е струва към 250 лв със лекарставата след това които трябва да пиеш... а и няколко дена трябва да си под медецинско наблудение..изобщо ужасия...

И все пак..СЕ НАДЯВАМ ПРОСТО ДА Е ФАЛШОВА ТРЕВОГА!!!
УСПЕХ МАЛКАТА !!!

12-10-2005, 19:57
falshiva trevoga. doide mi predi 3 dena i ve4e se 4ustvam mnogo po-dobre:) vse pak blagodarq za podkrepata vi!

ProstoAz
12-10-2005, 20:12
falshiva trevoga. doide mi predi 3 dena i ve4e se 4ustvam mnogo po-dobre:) vse pak blagodarq za podkrepata vi!

С този отговор считам темата за приключена!
Благодаря!