PDA

View Full Version : ...кефите ли се на батковци с големи и мощни пистови мотори.



Модератор
12-07-2005, 09:37
...кефите ли се на батковци с големи и мощни пистови мотори. Правят ли ви впечатление и какво бихте направили, за да ви повозят...

GothicVampire
12-07-2005, 10:41
Братовчед ми (22 год.)ми има Сузуки и ме вози без пари :)

^FaiNt^F
12-07-2005, 10:43
Mi ne ne im se kefq na takiva prosto nikavo vpe4atlnie ne mi pravi edin motor :roll:

priti_kiti
12-07-2005, 10:53
Mi ne ne im se kefq na takiva prosto nikavo vpe4atlnie ne mi pravi edin motor :roll: mi da kvo kato ima motor,prai go po vi6 ot drugite li? :shock:

air_J
12-07-2005, 11:54
Ха-ха-ха, пълен смях. Мотори - това е супер зле, пък каквито и да са моторите. :twisted:

rosskata
12-07-2005, 12:03
:lol: Ако баткото е надут пуяк който разчита само на мотора си да привлича женското внимание--- Не,мерси :roll:

FEN_NA_MOTORI
12-07-2005, 12:13
Ха-ха-ха, пълен смях. Мотори - това е супер зле, пък каквито и да са моторите. :twisted:ae cheok che kato ne razbirash nishto ot motori nedei sa obajda e!!! a po temata imashe veche takava

ROKER_KRIS
12-07-2005, 12:18
Аз много се кефя на мотори и на всичко свързано с тях.Като си карам мотора понякога ми се иска като видя някое яко момиче което ме забялязва да я повозя. А какво ли трябва да направи тя? само да се КАЧИ на мотора и да слезем после двамата живи и здрави.
после на кафе да идем да се поопознаем и т.н.


П.С. за истинския моторист няма зиме няма лято няма снях няма студ няма вятър. нишо не може да ме спре да карам освен га нема бензин.хаххаха

ROKER_KRIS
12-07-2005, 12:24
аз бих искал да си сложа за аватар мотора ми ама нз как като снимката ми е 1280х968 пиксела.





"ко са прайш с този смешния мотор ,на село имам 2 декара двор"

"да запалим качак " :lol:

art_lady
12-07-2005, 12:29
Az mnogo se kefq na motori,tati ima i si me vozi 4esti4ko 8) ,ama gaje motorist neznam dali bih si hvanala.... :roll:

MaPuXyaHa
12-07-2005, 13:12
Кой предложи да му срежем спирачките:)
Аз съм съгласен

air_J
12-07-2005, 14:29
Ха-ха-ха, пълен смях. Мотори - това е супер зле, пък каквито и да са моторите. :twisted:ae cheok che kato ne razbirash nishto ot motori nedei sa obajda e!!! a po temata imashe veche takava
Да, не разбирам, но това не пречи да смятам, че са пълен ташак. Както и да е, спирам участието си в темата и оставям истинската дискусия на разбирачите като теб, например. :twisted:

Стеснителната
12-07-2005, 14:32
Ха-ха-ха, пълен смях. Мотори - това е супер зле, пък каквито и да са моторите. :twisted:ae cheok che kato ne razbirash nishto ot motori nedei sa obajda e!!! a po temata imashe veche takava
Лелее :o разбирача на мотори.

marusha
12-07-2005, 15:03
mislia 4e sa shibaniaci,kfo da mislia...bah mu tupite seliani hahahahaha :lol:

S8K
12-07-2005, 15:18
mislia 4e sa shibaniaci,kfo da mislia...bah mu tupite seliani hahahahaha :lol: :D saglasna :!:

hell__girl
12-07-2005, 16:25
:lol: Ако баткото е надут пуяк който разчита само на мотора си да привлича женското внимание--- Не,мерси :roll:
Xa,to4no taka si e :wink:

SEXtreme
12-07-2005, 18:11
ааа....мразя мотори!След като се пребих от един не искам пак!Един гъзар в бургас имаше некав супер як мотор и разбира се ме качи да ме вози и моля ти се некав щеше да бутне неква бабка и зави и се забихме в едно дърво!Той имаше комоциум, счупена ръка, спукано ребро и разни рам ужулвания, а аз - нищо! хаххахаха...моторите са тъпотия!

Honda_girl
12-07-2005, 21:11
motorite ne sa na4in nqkoq ligla da pokaje kolko gotina e kato se vozi pri nqkoi motorist... az super mnoo se drazna na nekvi deto si vzimat motor samo i samo 6toto 6te stanat golemite guzeta.....pff....na 2 den ve4e si mislat 4e mogat da karat,karat bez ekipirovka i re6avat 4e trqqbva o6te 1 prostotiq da napravat i ka4vat nqkoq devoika deto i haber si nqma za kvo stava na vupros....kogato si na motor ti trqbva da stane6 1 cqlo s nego i da go kara6 zaradi sebe si a ne zaradi tova 4e 6te izglejda6 po gotin v o4ite na nqkolko ligli....... :evil:

SEXtreme
12-08-2005, 18:22
motorite ne sa na4in nqkoq ligla da pokaje kolko gotina e kato se vozi pri nqkoi motorist... az super mnoo se drazna na nekvi deto si vzimat motor samo i samo 6toto 6te stanat golemite guzeta.....pff....na 2 den ve4e si mislat 4e mogat da karat,karat bez ekipirovka i re6avat 4e trqqbva o6te 1 prostotiq da napravat i ka4vat nqkoq devoika deto i haber si nqma za kvo stava na vupros....kogato si na motor ti trqbva da stane6 1 cqlo s nego i da go kara6 zaradi sebe si a ne zaradi tova 4e 6te izglejda6 po gotin v o4ite na nqkolko ligli....... :evil:
Не ти решаваш кой какво да прави с мотора си. Секи сам си избира! :x :roll:

MaPuXyaHa
12-08-2005, 18:34
motorite ne sa na4in nqkoq ligla da pokaje kolko gotina e kato se vozi pri nqkoi motorist... az super mnoo se drazna na nekvi deto si vzimat motor samo i samo 6toto 6te stanat golemite guzeta.....pff....na 2 den ve4e si mislat 4e mogat da karat,karat bez ekipirovka i re6avat 4e trqqbva o6te 1 prostotiq da napravat i ka4vat nqkoq devoika deto i haber si nqma za kvo stava na vupros....kogato si na motor ti trqbva da stane6 1 cqlo s nego i da go kara6 zaradi sebe si a ne zaradi tova 4e 6te izglejda6 po gotin v o4ite na nqkolko ligli....... :evil:
Не ти решаваш кой какво да прави с мотора си. Секи сам си избира! :x :roll:Както всеки сам решава какво да прави с мотора си..така и всеки един може да изрази каквото си мнение поиска! :wink:

BABY_SEXY_GIRL
12-08-2005, 20:31
...кефите ли се на батковци с големи и мощни пистови мотори. Правят ли ви впечатление и какво бихте направили, за да ви повозят...

Батковците не ме кефят! Кефят ме моторите, но само до толкова, до колкото да не пожелая да правя каквото и да било за да се возя на тях - все пак не това е най-важното в този жовот :wink: Правят ми впечатление, да, даже много, но защо след като някакъв си пикльо го притежава да си падам по него? Ако нещо ме кефи - то ме кефи без да го свързвам с каквото и да било :lol: