PDA

View Full Version : мога ли да я променя



kimi_raikonen
12-07-2005, 11:30
Здравейте.Преди време бях пуснал един въпрос към вас.Той гласеше какво да направя ако видя гаджето си заради което пропуснах 5 дена от училище за да отида до нейния град да се целува с някакъв неин приятел.Та тази история приключи.Скъсахме(вдигнах и скандал до небесата).По време на връзката ни имаше едно момиче от моя град което ме харесваше но тогава аз и казах че не изпитвам такава любов към нея.Сега съм повече от влюбен в нея.Като и казах обичам те, тя каза само.Аз не те обичам вече.Правя и комплименти някакви подаръченценца а тя ми казва "не се нуждая от теб".

DeSiTo0o
12-07-2005, 11:34
Sled dujd ka4ulka-kvo drugo da ti kaja

Lady_Miau_
12-07-2005, 11:39
Mili4uk, kolkoto i bezokurajavashto da zvu4i- vednuj izpusnesh li si kusmeta vtori put nqma da se vurne pri teb. No ve pak opitai purvo da i budesh priqtel, tova puk zvu4i banalno, no probvai ot tova - ti ve4e vednuj si q naranil,a vsi4ki momi4eta si mislqt 4e mom4etata mogat edinstvenop da se gavrqt s tqh. Neka vidi 4e si seriozen puk moje i da ti se usmihne shtastieto :) Uspeh

MiRaCuLiXbb
12-07-2005, 11:42
Mili4uk, kolkoto i bezokurajavashto da zvu4i- vednuj izpusnesh li si kusmeta vtori put nqma da se vurne pri teb. No ve pak opitai purvo da i budesh priqtel, tova puk zvu4i banalno, no probvai ot tova - ti ve4e vednuj si q naranil,a vsi4ki momi4eta si mislqt 4e mom4etata mogat edinstvenop da se gavrqt s tqh. Neka vidi 4e si seriozen puk moje i da ti se usmihne shtastieto :) Uspeh
Да ве няма. Са иска да й лазиш в краката. Напсуай я яко пък да видиш после тя как ше дойде при теб.

MaPuXyaHa
12-07-2005, 11:43
Значи..не очаквай ,че при положение...,че си я отрязал ти самият тя ще те чака вечно!Света не се върти около теб разбери го!Пичката те е харесвала споделила е чувствата си ОКей де ама няма те чака вечно...намерила си е друго момче..и явно вече наистина не я интересуваш!Нека бъдем реалисти...хвани си и ти нещо... :lol:

kimi_raikonen
12-07-2005, 12:19
MiRaCuLiX.bb says:Да ве няма. Са иска да й лазиш в краката. Напсуай я яко пък да видиш после тя как ше дойде при теб.

Изключено да и лазя в краката но няма и да я напсувам.Относоно това което каза МаРиХуаНа тя ми каза че няма друго момче.Просто вече не ме обича.Аз обаче ще продължа да настоявам

mil4eto_
12-08-2005, 13:01
MiRaCuLiX.bb says:Да ве няма. Са иска да й лазиш в краката. Напсуай я яко пък да видиш после тя как ше дойде при теб.

Изключено да и лазя в краката но няма и да я напсувам.Относоно това което каза МаРиХуаНа тя ми каза че няма друго момче.Просто вече не ме обича.Аз обаче ще продължа да настоявам
по-добре е да не настояваш. :twisted:
безсмислено е!единственото което ще постигнеш така е да те намрази и да се отегчи от теб.
по-добре си потърси друго момиче.

TheSoulOfDeath
12-08-2005, 13:20
bezgrani4no tup si spored men
kat si skusal s edna i nema koi da ti duha hodi6 pri nqkvo momi4e det te e haresvala i si q naranil da iska6 da trugne6 s neq tva e pove4e ot nahalstvo

Remini
12-08-2005, 13:25
Не се излагай ! В крайна сметка си пропиля късмета.
Ми когато му е било времето е трябвало добре да помислиш...кофти братле

NeNo_pz
12-08-2005, 15:54
Според мен , ти си я пренебрегнал много силно и сега като и падаш в краката тя си мисли че отново можеш да я нараниш... :?

LP_girl_14
12-08-2005, 16:41
Очевидно много си я наранил,когато не си можел да отвърнеш на чувствата й и тя в момента се чувства използвана-когато тя те е харесвала ,ти си бил безразличен и сега когато гаджето ти те е наранило и сте скъсали,чак тогава си се сетил за нея.Едно момиче,колкото и силно да обича,запазва в себе си така наречената"женска гордост".Веднъж тя е изгубила и не иска да го направи отново.Именно твоето безразличие е убило любовта във нея.Дай й време :!:

Crazy'Wild'BeautiFuL
12-08-2005, 18:22
Почти винаги става така,когата не се водят открити разговори за чувствата. :? Тя е била влюбена в теб,после ти си се влюбил в нея,а сега тя сякаш не проявява интерес.. :roll: Но знаеш ли,не мисля,че вече не изпитва нищо към теб,просто е наранена от отказа ти я е страх да не би да казваш,че я харесваш,само за да си с някоя,след като си скъсал с бившата си.Съветвам те да й покажеш по всякакъв начин,че наистина я харесваш,обаждай й се,пиши й смс-и,кани я на кафе.. :D Но,ако видиш,че наистина се е отдръпнала и не се интересува вече от теб,в което силно се съмнявам,я остави,защото накрая ще останеш много наранен.. :roll:

Tedka-Medka
12-08-2005, 18:46
Sled dujd ka4ulka-kvo drugo da ti kaja

sherry
12-08-2005, 19:06
Ne se znae dali izob6to ne6to 6te se polu4i-vazmojno e naistina da se e otkazala ot teb i 4uvstvata i da sa martvi.No e vazmojno prosto da e naraneno dostoinstvoto i i zatova da se darji po tozi na4in.
Savetvam te da q pokani6 da izlezete i da pogovori6 s neq.Kaji i ,4e izpitva6 4uvstva kam neq i 4e iska6 da badete zaedno.Kaji i da si pomisli i da re6i dali iska da probvate...Ako ne jelae ne q karai nasila.Vse pak nasila hubost ne stava,a i ne e edintvenata :wink:

enjoy_the_party
04-28-2006, 10:54
ahh mnogo kofti :( nz napravi neshto... iznenadai q ... kaji i 4e sujalqvash za tova koeto si i kazal tam 4e ne izpitvash takava liubov kum neq .. probvai moje da stane. Uspeh :) :lol:

Krem4eto
04-28-2006, 13:28
Здравейте.Преди време бях пуснал един въпрос към вас.Той гласеше какво да направя ако видя гаджето си заради което пропуснах 5 дена от училище за да отида до нейния град да се целува с някакъв неин приятел.Та тази история приключи.Скъсахме(вдигнах и скандал до небесата).По време на връзката ни имаше едно момиче от моя град което ме харесваше но тогава аз и казах че не изпитвам такава любов към нея.Сега съм повече от влюбен в нея.Като и казах обичам те, тя каза само.Аз не те обичам вече.Правя и комплименти някакви подаръченценца а тя ми казва "не се нуждая от теб".

Хм,лошо продължавай да и показваш за любовта ти и си поговорете затова!!!

black_dimond
04-29-2006, 09:15
mi normalno e taka da reagira 6om predi si q otrqzal no sled vrene moje i da si promeni mnenieto vupreki 4e malko veroqtno za6oto momi4etata ne obi4et da gi rejat i posle kato razberat 4e toi koito gi e otrqzul im e v krakato stavat mn zlobni

POLA^_^
04-29-2006, 09:38
лелеее ти да не мислиш,че ще те чака вечно?!И тя си има достойнство.Не е някво кученце,че каот му викнеш и да дотича!!!!Изпуснал си я!Следващия път помисли преди да отрежеш някоя!

white_chik
04-29-2006, 11:08
ima variant o6te da te haresva oba4e da iska da ti go vurne pone do izvestna stepen.nastoqvai o6te malko(za da se po4uvstav jelana i da vidi 4e naistina ima6 interes kum neq) i ako i togava ne ti se otvori para6uta prosto se otkaji

10-29-2006, 18:18
Mom4eto s koeto se e celuvalo momi4eto sum az ... :evil: Stana mn kofti ...

Slave4You
10-29-2006, 18:47
Здравейте.Преди време бях пуснал един въпрос към вас.Той гласеше какво да направя ако видя гаджето си заради което пропуснах 5 дена от училище за да отида до нейния град да се целува с някакъв неин приятел.Та тази история приключи.Скъсахме(вдигнах и скандал до небесата).По време на връзката ни имаше едно момиче от моя град което ме харесваше но тогава аз и казах че не изпитвам такава любов към нея.Сега съм повече от влюбен в нея.Като и казах обичам те, тя каза само.Аз не те обичам вече.Правя и комплименти някакви подаръченценца а тя ми казва "не се нуждая от теб".
мале колко познато ми звучи това :shock: както казаха вече "След дъжд качулка" трудно ще я накараш пак да те хареса.доста трудно.сигурно е минало време и вече хареса друг.Мисля че си си изпуснал шанса.