PDA

View Full Version : Halucinacii



12-07-2005, 17:30
S kakvo mogat da se prichinqt halucinacii?
Chuval sum za nqkakvo LSD?Ima li neshto drugo molq vi pomognete mi
A i nqma li nqkakvo neshto koeto sam moga da si prigotvq

hamilcar
12-07-2005, 18:15
Общо взето с всякакви наркотици,а за вкъщи свари си 2-3 индийски орехчета и пий.

П.П. Няма вредни неща има вредни количества.

PY_MACKA
12-07-2005, 18:22
tva za indiiskite oreh4eta e vqrno
ama az znam 4e trebva da gi s4uka6 i da gi pusne6 v topla voda?
q dai info?

hamilcar
12-07-2005, 18:48
Да така се прави след това се прецежда и се пие отварата.

nasty_13
12-07-2005, 19:09
e.ahti farmacevtite.A toq deto pusna temata za6to pak mu e na nqkoi da halucinira.Ako misli6 da pravi6 mrysno na nqkogo,vnimavai da ne prekali6 i da go utrepe6,ei!

Хофман
12-07-2005, 19:38
Tova za indiiskite oreh4eta e vqrno no da znaesh TE SA OTROVNI obiknovennata doza e 2 do 5.Gledai da ne prekalqvash.Ina4e ima nai razli4ni halucki samo kaji kakvo iskash da po4uvstvash i kakvo si predstavqsh.Moito mnenie e zami si nai obiknovenni Gubi "vul4i zubki" se kazvat i hapvai (10 20) ako ne te hvane powe4e :)
A za LSD-o ne zimai ne e zatebe, kato uzreesh v tazi oblast ako ti e interesno shte precenish sam.

12-08-2005, 13:58
e dobre q kajete za teq indiiski orehcheta v kolko ml voda da gi svarq i kolko da sloja i da gi striq na prah li :)
Ami kakvo iskam da postigna..prosoto me interesuva kak moje da se postignat halucinacii i molq nqkoi ako ima informaciq za temata da pishe podrobno blagodarq

e4o
12-08-2005, 14:15
za kvo sa ti tiq halicionacii :?
ina4e ima nqkvi veseli gubki, ot koito qko se polu4avat :roll:

marusha
12-08-2005, 16:46
haha Mi osven "niakvo lsd" kakto ti kazvash,moje da halucinarsh ot gubi,akinetoni,parkizani/ma po-do dobre ne/lexotan napr. sushto v po-goliamo koli4estfo az ot koz sum halucinirala cifra,ot amfeti i bonboni sushto mi se e slu4falo....

[wan`a`doo]
12-08-2005, 19:09
Ами неам ако искаш халюцки най-добре според мене да си земеш Акинетон,шот най-нормално. Хаха не че е мноо нормално,ама карай :wink:

12-08-2005, 20:15
акинтона , също както и паркизана е лекарство срещу паркинсонова болест.

води се ДЕЛИРИАНТ а не халюциноген ,което зна4и 4е за разлика от халюциногените, при които психонавта през цялото време осъзнава промененото си състояние и малко или много съобразява поведението си с него, то при делириантите през цялото време си мислиш , 4е вси4ко, което ти се привижда е съвсем реално..

един приятел навремето ЗАГИНА на една гара, защото не видял влака, докато бил наяден с акинтон.


за индийското орех4е мога да кажа, 4е дозата е от 3 до 5, но ако орех4етата са съвсем пресни дори само едно може да се окаже смъртоносно. ако пък са изветрели не хващат изобщо.

страни4ни ефекти от орех4ето- държи 36 4аса
много пресъхва устата, да отидеш до тоалетната отнема поне 15 минути , а оная ти работа стър4и с 4асове..
на другия ден си уморен, не..разбит направо

ако искаш хал'цинации ти трябват 5-6 мксикански гъби или 30-40 гъбки от българските и да си някъде на хижа или на палатка, 4е в града ще психясаш, щото ще можещ да усещащ какво 4увства всеки наоколо, а хората в градовете са доста мра4ни и обременени с проблеми и НИКАК не е приятно да им надни4аш в биополетата, щото 4аст от мръсотията им полепва по теб.

12-22-2005, 16:49
Halucinacii moje da se poluchat i ot hubava treva ili hashish no ne znam kyde v bulgaria moje da si namerish

JoInTcHe
12-22-2005, 19:28
Да бе,аз халюцинирам по принцип,без да съм приемала нищо :!:
:twisted: :twisted: :twisted:

`Death`Whore`
12-23-2005, 23:58
А при халюцинации можеш да решиш, че си портокал и да започнеш да се белиш с нож...или да решиш, че си на бойното поле и да се хвърлиш под някоя кола, защото бягаш от враговете...

12-24-2005, 08:12
А при халюцинации можеш да решиш, че си портокал и да започнеш да се белиш с нож...или да решиш, че си на бойното поле и да се хвърлиш под някоя кола, защото бягаш от враговете...

:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol:

ti probwal(a) li si ta da znae6?

takiwa haliucinOZi samo ot delirianti( alkohol, kale, bronz) moje6 da si dokara6.

ot "klasi4eskite" haliucinogeni (LSD, DMT, psilocibin, meskalin)
efektite se systoqt w towa 4e realnostta se "razsloqwa" prostranstwoto i wremeto pridobiwat "kwantowa" struktura po4wa6 da wyzpriema6 cwetowete i zwucite po now na4in,
po4wa6 da izpitwa6 4uwstwata, koito izpitwat okolnite, po4wa6 da zabelqzwa6 fraktalni modeli wyw wsi4ko, koeto pogledne6, a ako si zatwori6 o4ite moje6 da widi6 edin tunel ot bqla swetlina,ili dyvd it skypocenni kamyni ili da si spomni6 nqkoj otdawna zabrawen syn ili jiwot, no pri wsqko polojenie OSYZNAWA{, 4e towa, deto se slu4wa s teb e zaradi gybite, i samo se moli6 da ne te pusnat mnogo byrzo(ili da te puisnat po- byrzo, ako use]aneto ne ti e haresalo)

`Death`Whore`
12-24-2005, 08:15
Явно водите много скучен живот.

a-ShrooMKaLover
12-24-2005, 09:45
доста неща причиняват халюсинации. Ако искаш, обаче, нещо наистина вълшебно трябва да избереш едно от тези три.
Класически халюсиногени: http://www.promena.org/view.asp?cat=9&show=69#t

Дисоциативни анестетици: http://www.promena.org/view.asp?cat=9&show=66#t

Делирианти: http://www.promena.org/view.asp?cat=9&show=65#t

Има и Салвия Дивинорум, която по своята природа е нещо уникално, нямащо нищом, което да наподобява ефектите му (причинени от частично активиране на Капа опоидните рецептори - да същите, които се блокират от хероина).

Имам доста голям опит с представители и от трите вида (най-малко с делирианти). Ако някой има въпроси, да пита.

12-25-2005, 14:12
позволи да отбележа, 4е усещането от делириантите е като от 4ерна магия,
а усещането от дисоциативните анестетици си е направо кошмарно!
единствено класи4еските халюциногени са "бяла магия" ако питаш мен.. дори салвията може да се окаже твърде брутална за някой дето го е страх от смъртта.

etnies
12-26-2005, 15:15
emi halucinacii lesno.....moje kato izpushish edin koz SAM,da vidish kak she halucinirash........vednuj mi se vijdadshe 4e moniyora mi ska4a ili pak 4e ystata na edin fr e ot strani go yhoto..... :)

12-26-2005, 20:53
Тука гледай
малко бавно се зарежда и наси4а, ама е лудница icon_eek.gif
http://webzone.k3.mah.se/kit01051/flashback.html

в ролята на психиатъра- Алберт Хофман, откривателя на ЛСД
музи4ката от саундтрака се казва Д. М. Т.,
а клип4ето е захалюцинации и халюциногенни гъби...
само дето истинските са по- реални и по- красиви.

12-27-2005, 08:25
male sigurno ne mojete da smetnete 7 po 8 a za narkoticite vsichko znaete .... maminite narkomancheta shto ne se grymnete znaite li kak hubavo se izostrqt vyzpriqtiqta i kolko ROZOV stava jivota a

01-06-2006, 18:06
Дреме ми на кура!Незная! :wink:

seksi_pi4ka
06-03-2006, 15:39
Общо взето с всякакви наркотици,а за вкъщи свари си 2-3 индийски орехчета и пий.

П.П. Няма вредни неща има вредни количества. MOJELI DA E SMLQNO I DA SI GO SVARQ I DA GO ISPIQ 8)

seksi_pi4ka
06-03-2006, 15:39
Общо взето с всякакви наркотици,а за вкъщи свари си 2-3 индийски орехчета и пий.

П.П. Няма вредни неща има вредни количества. MOJELI DA E SMLQNO I DA SI GO SVARQ I DA GO ISPIQ 8)

seksi_pi4ka
06-03-2006, 15:48
акинтона , също както и паркизана е лекарство срещу паркинсонова болест.

води се ДЕЛИРИАНТ а не халюциноген ,което зна4и 4е за разлика от халюциногените, при които психонавта през цялото време осъзнава промененото си състояние и малко или много съобразява поведението си с него, то при делириантите през цялото време си мислиш , 4е вси4ко, което ти се привижда е съвсем реално..

един приятел навремето ЗАГИНА на една гара, защото не видял влака, докато бил наяден с акинтон.ZNA4I ISKAM DA TE PITAM KOLKO SE VARI TOVA 4UDO


за индийското орех4е мога да кажа, 4е дозата е от 3 до 5, но ако орех4етата са съвсем пресни дори само едно може да се окаже смъртоносно. ако пък са изветрели не хващат изобщо.

страни4ни ефекти от орех4ето- държи 36 4аса
много пресъхва устата, да отидеш до тоалетната отнема поне 15 минути , а оная ти работа стър4и с 4асове..
на другия ден си уморен, не..разбит направо

ако искаш хал'цинации ти трябват 5-6 мксикански гъби или 30-40 гъбки от българските и да си някъде на хижа или на палатка, 4е в града ще психясаш, щото ще можещ да усещащ какво 4увства всеки наоколо, а хората в градовете са доста мра4ни и обременени с проблеми и НИКАК не е приятно да им надни4аш в биополетата, щото 4аст от мръсотията им полепва по теб.

seksi_pi4ka
06-03-2006, 15:57
AZ SAM DI6ALA SAMO KALE AMA E OTVRAD KAJETE MI KAK SE PRIGOVQ INDIISSKOTO OREH4E :cry:

Wu-Tang
06-03-2006, 23:01
МНОО ЯСНО ЧЕ ГАДНО ама се пак нали искаш да получаваш халиоцинации начи от КОЗ,АНФЕТАК,ЕК(бонбон)-може да получиш някоя зрителна измама но в никъм случеи да почнат да ти се превиждат някви работи начи за ИНДИЙСКИЯ орех нз ко ти става от него ма смятам да разбера :) пък гъби според мен ти е решението не разбирам много от гъби ама веднъж бяхме зели една гъбка четири човека хапнахме по една четварт и направо се смляхме нз кво беше тва чудо ама бая изшива :twisted: :twisted: а LSD по добре не зимаи не ти го препоръчвам треа да си напред с материала :)

06-04-2006, 17:24
Привърженик съм на Салвията и Псилоцибните гъби. За мен те са най-добрите в жанра. Другото са глупости. Така че, ако искаш нещо намери си от тях, а не някви индийски орехча, от които после ще имаш супер гадни стомашни проблеми... и по време на трипа викни някое приятелче да те пази.

machoka
06-10-2006, 08:51
Абе, колко наркомани има точно в тоя раздел? :shock:

Без подобни теми!!!