PDA

View Full Version : Избягал е щраус!!



Momchence
12-07-2005, 18:25
Цирк "Арена" издрива своя щраус. Птицата е избягала днес следобед от базата на цирка в софийското село Понор.
Беглецът е мъжки щраус - Лъки, черен на цвят. От цирка умоляват всеки, който види избягалия щраус, да се обади на телефон 0885 57-89-87. Ако случайно срещнете щрауса не го доближавайте, защото това ще го стресне и може да стане агресивен.

Моля ви ако го видите окажете му помощ. Били сме колеги 5 годни и знам че има много слаба писхика! Горкия Лъки!! Той все говореше как ще избяга един ден но мислех че се шегува и няма да го направи... :lol:

PY_MACKA
12-07-2005, 18:47
brao brao

12-07-2005, 18:50
АхАхАхАхАхАхАхАхА
това като в онзи виц--->Моля не плашете щрауса-пода е бетонен! Кво друго да кажа освен---дано си намерят животинчето(да се надяваме без много цицини по главичката) 8)

MiRaCuLiXbb
12-07-2005, 20:27
Мммм беше доста вкусен. И за зимата затворих със зелце. Мен на голема кокошка ми заприлица, извинявам се. :roll:

Momchence
12-07-2005, 20:56
Лъкииииииииииииииии http://smilies.sofrayt.com/%5E/q/crying.gif

bulgarche
12-08-2005, 11:50
Горкия Лъки! Да се надяваме че в селото има много кокошки и ще го приютят в някой кокошарник :lol: Ако не го намерят да дойдат до Стара Загора...знам едно място от което много лесно може да се открадне щраус :)

miloto_girl_4e
12-08-2005, 11:53
това го гледах по БТВ новините :D
бати якото е ще да си ходиш и да се разминеш с некъв щраус :lol: :lol:

bulgarche
12-08-2005, 12:03
това го гледах по БТВ новините :D
бати якото е ще да си ходиш и да се разминеш с некъв щраус :lol: :lol:
Бхаха...тука в едно село бяхме на опръстеняване и както си вървиш из гората и срещаш камила (незнам кой ще ми повярва). Бяхме 5-6 човека. Чи таз камила я гледат в гората ие няква супер огромна. На един човек от селото е. Аз не съм видял, но казаха че като ходиха да изследват едни реки и са видяли магаре и до него как се разхожда щраус. А в къщата си тоя имал пауни. После пък колата се счупи и вървяхме до селото и спряхмо до къщата на човека с тез животни и пой мина покрай нас и си "водеше" щрауса. Вървеше зад него с една пръчка. Ние после бая странно се гледахме. Това село е край Раднево :) Незнам кой ми вярва, но аз знам че го видях...и за хората с околността не е странно да го чуват това от новодошлите, щото те секи ден си го виждат това :)

BaT_GirL
12-08-2005, 17:19
Вчера кат го казаха т'ва по БТВ и щях д аумра от смях...

Momchence
12-09-2005, 20:29
По следите на избягалия щраус

09 Декември 2005

Птицата избяга от цирка преди два дни, но днес следите на избягалия щраус бяха открити. Мъжкият щраус Лъки бе обявен за национално издирване от момента на неговото бягство от зимната база на цирк "Арена" в село Понор.
Щраусът Лъки избяга от Понор, а следите му днес бяха открити на 15 километра разстояние, в село Дреново.

Търсенето на щрауса започна вчера като в издирването се включи и Гражданска защита. Собствениците на цирка смятат да започнат да го търсят и от въздуха с балон, защото щраусът явно си търси подслон някъде, той е свикнал с животни, свикнал е и с хората.

Лъкиии върни се, не го яжтеее! http://smilies.sofrayt.com/%5E/q/crying.gif

monka
12-10-2005, 02:18
Cirk Arena be6e i v ahtopol lqtoto(kato vsqko drugo) i 6trausa go poznavam li4no :lol: iskam da kaja,4e sam go vijdala de...ama 4estno kazano mrazq ptici,mnogo sa mi gadni i me e strah ot tqh a toq ogromen 6traus napravo vsqva ujas v malkoto mi sar4ice...
poradi tazi pri4ina izob6to ne mi puka dali Lyki e jiv,pohiten ot zavistlivi koko6ki ili ne6to ot sorta...

teenkopele
12-10-2005, 11:20
Намериха щрауса на около 10км от цирка. Вече можете да спите спокойно. :lol:

bulgarche
12-10-2005, 14:56
Олелеле...знаете ли какво ядене щеше да има :) Много се смяхме с бащата, сестра ми и приятелят й когато някой каза какво ще стане ако го гръмнат в главата тоя щраусец :) bahahaha

Sa3ana3a
12-13-2005, 12:56
Били сме колеги 5 годни и знам че има много слаба писхика! Горкия Лъки!! Той все говореше как ще избяга един ден но мислех че се шегува и няма да го направи... :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: