PDA

View Full Version : Военна комисия



MoM4e
12-07-2005, 22:10
Здравейте :)

Главно пускам темата за някви митове...какво сте чували за военните комисии...ебавки и т.н :) то най-вече такива има на голата комисия :)

И също да ви питам :) има ли някой набор 88 който на 12 да го викат на бул. Сливница в София? :) Ако има такива може да пием по бира след комисията :)

12-07-2005, 22:17
az sum na deveti :)

Стеснителната
12-07-2005, 22:22
Оуу на сливница нали знаеш кои са :twisted: .

Neko_Dream
12-07-2005, 23:35
слухове безкрай. Дам, особедно популярен е този с голата комисия.
Споко, нищо особедно не е. Една сестра, на средна възраст /30-40г./ си слага нови ракъвици пред теб, за да видиш, че са чисти. Казва ти да се събелчеш. Там нещо гледа тялото, някакви израстъци ала-бала. После лекаря казва, да погледнеш един надпис на бюрото му и кат се наведеш, усещаш едно неповторимо чувство :lol: и си готов :lol:

California
12-08-2005, 05:11
ох...и аз съм чувала че ви бъркат из дупетата :lol: :lol: :lol:

RoSsY88
12-08-2005, 06:32
Мойти съученици минаха понеделник на военна комисия...аз кви ли не глупости не сам чувала,че са ги правили :twisted:

12-08-2005, 09:20
не бе, няма да им бъркат в гъза.
само ще им разтворят задните бузи и ще им го огледат хубаво гъза, за да видят дали няма хемороиди.
псле ще им барат ташаците за да видят дали няма някоя киста. ако има ше ти кажат, да я махнеш веднага, ама недей.. така на следващата военна комисия пак ще те отложат и така докато станещ на 4ак докато станеш на 26, тогава ако още си в България ще се опитат да те вземат на всяка цена, ама ако си някъде навънка няма да могат. като станеш на 27 си се връщаш и ве4е не могат да те викат.

или пък има и друг на4ин- ако си най-голям син в семейството можеш да накараш ваще да се разведат, тогава се превръщаш в "глава на семейство" и не ходиш в казарма по новия закон.
друг на4ин да станерш глава на семейство е ,разбира се, да се ожениш след като станеш на 18, ама от баща ми знам 4е брака е по-зле от казармата... много по- зле.

от един тип дето е бил в затвора пък знам, 4е в там(в затвора) било по4тин същото както и в казармата, само дето в казармата вси4ки са с еднакви присъди :lol: :lol:

Uraken
12-08-2005, 12:27
ahahah toz predniq ma nakefi :) bahtu zvqra :)

Rsp a i na toz det puisna temata ma kefi Podpisa :)

a po temata i as sm 4ual mn raoti ma edni averi mi kazaha ko e 4e nqkvi bradqsali babi gi barali za pi6kite :wink:

tech_noir
12-09-2005, 08:13
Да си "глава на семейство" не освобождава от казарма, само отлага.
За гледането - всъщност гледат да не си гей (т.е. пасивен гей със определени... разширявания и опускания). На времето се носеха съвети да пренощуваш с един навазелинен морков, ама това не те освобождава, просот за тяхна си информация, да не те пращат в "трудови войски" че да не вземе много да ти хареса.

GreenLadyM
12-09-2005, 08:18
Ot moq klas mom4etata minaha tazi sedmica na voenna kato tova beshe 4asta s mantuto!Samo 4akam da im doide golata za da gi ebavam!A ina4e kakvi li ne sluhive se nosqt za tiq komisii :lol:

Pe666o
12-09-2005, 11:35
;)) не знам...ама ако името ви започва с "Х"...ше се нагледате на цингамета...толкова Хасановци и Хюсеиновци има....че не е истина :shock: