PDA

View Full Version : kak da otkradna....



LaMeRR
12-08-2005, 14:21
abe vaprosa mi e kak da otkradna irc kanal.kak sa sistemite da stane tazi gazaria :)

korn___
12-08-2005, 14:26
hehe to ako stava6e taka lesno ... nai malkoto trqbva dai ma6 instaliran spy na kompa ne jertvata s kanala ... baq e slojno

Iliqn4eto
12-08-2005, 14:42
Хм... зависи какъв канал,ако е на някой от градовете или на някой голям хакер -трудно:)
Но ако е по малкоо каналче,което се пълни до 20 души и на човек,които много много не разбира не е толкова трудно,само си трябват няколко команти и това е :) но по добре не го прави.. на мен ми взимаха канала,който е на почти 3 години,ама после зле за тяхните..:)))

gost
12-08-2005, 15:00
A shte kajesh li komandite. az razbiram ot irc i to dosta i ne go pravq za lo6o na nqkoi.

MaPuXyaHa
12-08-2005, 15:05
Аз бях гепал така...:) едно каналче на един приятел...то по-точно на неговия футболен отбор и бяха станали някви фалове....с UniBG и всички регнати канали вече не бяха :) и така го регнах..и те пак влизаха..същите хора имаще към 100тина човека....ама после му го върнах де....той приятел

miloto_girl_4e
12-08-2005, 15:20
Аз бях гепал така...:) едно каналче на един приятел...то по-точно на неговия футболен отбор и бяха станали някви фалове....с UniBG и всички регнати канали вече не бяха :) и така го регнах..и те пак влизаха..същите хора имаще към 100тина човека....ама после му го върнах де....той приятел


и да не му го беше върнал,след като старата база данни се върна,това,че си регнал канала вече е нямало значение :!: просто всичко се е върнало по старому - foumnder-a на канала е бил стария,а не ти,паролата е била старата,а не твоята и такам :D

MaPuXyaHa
12-08-2005, 15:22
Аз бях гепал така...:) едно каналче на един приятел...то по-точно на неговия футболен отбор и бяха станали някви фалове....с UniBG и всички регнати канали вече не бяха :) и така го регнах..и те пак влизаха..същите хора имаще към 100тина човека....ама после му го върнах де....той приятел


и да не му го беше върнал,след като старата база данни се върна,това,че си регнал канала вече е нямало значение :!: просто всичко се е върнало по старому - foumnder-a на канала е бил стария,а не ти,паролата е била старата,а не твоята и такам :D М нем!
Канала си се запази с мойте данни!

SmiLe_BaBy{P}
12-08-2005, 17:47
Друг начин е да кажеш на някой админ да дропи канала и после ти го регнеш на ново :wink: