PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата



12-08-2005, 16:50
Искам да ми отговорите често на въпроса. Значи моя проблем е с акнето. Примерно ако едно момче ви се струва готино, ще се повлияете ли при избора си от това че има пъпки примерно. Аз не че имам много пъпки но не са и малко и няколко от тях доста личат въпреки че въобще не ги пипам и съм опитвал борбата с различни медикаменти но не става. Тези пъпки които вече имам изчезват но не се предотвратява излизането на нови и на практика акнето се намалява но не и унищожава. Та кажете ми примерно пречат ли пъпките(ако не са много) при избора ви и загрозяват ли момчетата по един или друг начин. Благодаря предварително за отговорите ви

zavinagi_tvoq
12-08-2005, 16:55
на мен ли4но-не.Ако харесваш някой истински пъпките са най-малкия проблем(е ако са много,е дразнещо)Но азко са тук-там...става.Пък и всеки има период в живота,в който има пъпки.

12-08-2005, 17:20
Е успокоих се защото при мен определено са тук-там а не много

RoSsY88
12-08-2005, 17:26
На пръв поглед могат да ме фрапират тея пъпки..ама ако обичам човека и мн го харесвам..пъпките са без значение за мен : )

black_heart
12-08-2005, 17:54
mi spored men ne e mnogo frapira6to,ne e fatalno,po4ti vsi4ki sa taka...

miloto_girl_4e
12-08-2005, 18:20
за мен това не би било проблем :!:
пъпките са до време :!:
а и ако цениш в един човек само външния вид... :roll:

12-08-2005, 19:00
:P emii spored mene tva vuob6te ne e problem :P az naprimer imah edno gadje koeto stra6no mnogo si go haresvah i toi naistina imashe GOLQM problem s pupkite no mene vub6te ne me interesuvashe tova vajnoto beshe 4e si go haresvam ... takuv kakuvto e :) taka 4e spoko 4ove4e nqma da se kosish mnogo ako ina4e si gotin i pe4en pupkite sa ti nai malkiq problem :) daje nikakuv problem :P

12-09-2005, 19:47
Дано да е така защото немога да се справя с моите пъпки. Значи както казах те определено не са много, ползвам медикаменти но ефекта е временен. Примерно една седмица лицето ми е абсолютно чисто и като се събудя някоя сутрин вече имам излезли 5-6 които се махат за месеци. Други пък които ми излизат са след бръснене на лицето. Трети са ми само подутини под кожата. Нямам много но все пак личат :(