PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Критика към начина ви на мислене ...



prosty_m
12-08-2005, 17:10
Zdraveite vsichki.
Ne znaeh kade da q pusna tazi tema i re6ih tuk mislq 4e e nai podhodq6tu...
Saita uchi kak momcheta i momicheta da prilagat nqkakvi nomera che da prilyjat drugiq da e s nego da go
omaqt i t.n.
Ne mislite li che shtom ne va e haresal takyf kakyfto ste nqma smisyl da ste s nego shte go izlyjite otnachalo no posle kakvo shte se naranite i dvamata prekaleno mn..
Mislq ,che trqbva da se prestavish takyf kakyfto si estestveno v nai dobrata si strana no ne i da se promenqsh i da lyjish kakto pravqt povecheto momcheta za da fkarat nqkoi momiche v legloto...
Na takiva moga da kaja samo bravo broika i posle kakvo naranqvate q... ne mislq ,che e pravilno..
A vie momicheta kakvo pravite nqkoga zamislili ste se kogato si igraite s po slabite koito sa hlytnali po vas ,kogato toi pravi vsichko vyzmojnu da vi se haresa a vi samo mu se podigravate i mu se presmivate..Nedeite kazva ,che ne go pravite shte izlyjite...nei li po hubu da mu go kajite v ochite derektnu i ne tolkova bolezneno...
A vsyshtnost zabelqzali li ste ,che hodite sled momcheta koito samo vi rugaqt i vi otbqgvat i to samo i samo da se dokajite che moji da ste s tqh ... ne vi li e nepriqtno ...
Ei zaradi takiva hora kato vas se samoobivat po slabite...momcheta i momicheta sigoren sym ,che vseki e chuval po edin takyf sluchei... E tva e ot men ;]]

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 1,7 ! §§

Lady_Miau_
12-08-2005, 17:19
Az si imam edna svoq teoriq, 4e koleloto se vurti. Purvo shte naranish, no posle zaduljitelno shte te naranqt daje i da si nai bez4uvstvenoto kopele na sveta.
Az znam 4e sum tupa ovca shtoto e imalo slu4ai v koito sum izpitvala udovolstvie da naranq nqkogo. I ne sum samo az takava. No s pove4eto mom4eta s koito sum bila e prosto zashtoto ne moga da sum sama. Znam 4e e glupavo, suznavam go mnogo dobre i vinagi si plashtam za vseki izlugan ot men. A ne sum sigurna 4e shte moga i da se promenq. Za tova i shte si plashtam, kakto i vsi4ki kato men...

prosty_m
12-08-2005, 17:23
Az znam 4e sum tupa ovca shtoto e imalo slu4ai v koito sum izpitvala udovolstvie da naranq nqkogo. I ne sum samo az takava. No s pove4eto mom4eta s koito sum bila e prosto zashtoto ne moga da sum sama. Znam 4e e glupavo, suznavam go mnogo dobre i vinagi si plashtam za vseki izlugan ot men. A ne sum sigurna 4e shte moga i da se promenq.

pone si prizna ...,no nishtu ne gubish da se opitash da se promenish ...vqrno e ,che zatova e nai dobre da namerish nqkoi zaradi koito si struva...uspeh vse pak probvai ;]]

Lady_Miau_
12-08-2005, 17:35
Mislq 4e sum si namerila maistora:)

dAnnyb0y
12-08-2005, 20:02
Хората влизат тук и споделят на другите не за да получат съвет на какви да се правят или да научат методи за сваляне.
Понякога форумците имат нужда просто да споделят, да потърсят обяснение на някаква неразбираема за тях случка. Да дирят подкрепа и насърчение за избягване от нормални първоначални в любовта състояния като притеснение, незнание, несигурност...
Разбира се, че трябва да си естествен, да се представяш такъв какъвто си, и да очакваш другите да те харесват или не заради това което си, но именно това, че търсят помощ тук издава какви са те... комуникативни, отворени към обществото и връстниците си и сигурни, че teenproblem.net е едно място, където най-малкото можеш да споделиш и да ти олекне, виждайки, че и други хора са минали по твоя път.
Ако ти винаги досега си се справяла сам самичка със всички любовни, приятелски, семейни и прочие проблеми ЕВАЛА, но смятам, че както всички други момчета и момичета така и ти ще имаш нужда да споделиш на всички някой ден какво ти се е случило. Ако не го направиш ... вероятно несподелените емоции ще избият в грешна насока, грешни разбирания, агресия към другите и т.н. както става и в момента ... Надявам се да съм бил ясен 8)

machoka
12-08-2005, 20:12
Ne mislite li che shtom ne va e haresal takyf kakyfto ste nqma smisyl da ste s nego shte go izlyjite otnachalo no posle kakvo shte se naranite i dvamata prekaleno mn..

Някои от най-стабилните семейства са започнали така.. Лъжа, гледат се накриво и после, изведнъж... като се заобичат..

Хайде, да не е семейство, 'гаджета' да станат, пак е доказателство, че някои от най-силните връзки започват именно с един вид 'омраза' или нетърпимост един към друг от страна на партньорите.

'Да учиш методи на сваляне', не е толкова странно. В повечето случаи искаш да 'свалиш' някой, защото си влюбен и защото си готов на всичко за този случай. Свалянето не задължително те прави двуличник. Да заведеш момичето на вечеря не те прави такъв. Да и подариш цвете, не те прави такъв. Да и посветиш стихотворение, не те прави такъв. Всички тези неща, както и хиляди други спадат в графа 'свалка'. Колко грозна дума, за нещо възвишено.


Ei zaradi takiva hora kato vas se samoobivat po slabite
Слабите се самоубиват, защото са слаби. Други хора не са им виновни. И мен са ме наранявали и какво, да се метна през балкона? Когато човек се научи да уважава сам себе си преди всичко, тогава ще оцени и останалите.

Успех.

prosty_m
12-08-2005, 20:14
да затова съм съгласен да влзеиш да споделиш и да ти олекне ,но не мислиш ли че саветите които четеш тука можи само да разбиеш едно сърце да го излъжеш че си нещо което не си...Все пак е хубаво да се дават савети ,но не и някой тайни с които можеш да нараниш някои човек след като ги използваш.Имам една приятелка която ми каза така:Отблъсквай момичетата и те винаги ще бягат след теб...И знаешли абсолиотно вярно е...След това ми каза такива неща никога не се споделят м/у двата пола ,но просто тогава едно момиче което не ме заслужава ме заряза и аз бях мн зле...и просто ме сажели...

prosty_m
12-08-2005, 20:25
Някои от най-стабилните семейства са започнали така.. Лъжа, гледат се накриво и после, изведнъж... като се заобичат..

сам каза някой 1 на 10000 ,но в повецхето случей нараняват...


'Да учиш методи на сваляне', не е толкова странно. В повечето случаи искаш да 'свалиш' някой, защото си влюбен и защото си готов на всичко за този случай. Свалянето не задължително те прави двуличник. Да заведеш момичето на вечеря не те прави такъв. Да и подариш цвете, не те прави такъв. Да и посветиш стихотворение, не те прави такъв. Всички тези неща, както и хиляди други спадат в графа 'свалка'. Колко грозна дума, за нещо възвишено.

А замислил ли си се колко хора свалят едно момиче само за да го вкарат в леглото и според кои случей са повече..


Ei zaradi takiva hora kato vas se samoobivat po slabite
Слабите се самоубиват, защото са слаби. Други хора не са им виновни. И мен са ме наранявали и какво, да се метна през балкона? Когато човек се научи да уважава сам себе си преди всичко, тогава ще оцени и
останалите.

Да винаги оцеляват само силните... но каква психика има примерно едно 14 годишно момиче и едно момче което е на 18 като мен...
аз мога да си поиграя с всички не ми е проблем...но мразя да лъжа... и затова не го правя ,новиждам болката около мен и я изпитвам аз самия затова реших да ви я споделя...казават ,че боли по малко ...и ви е се замислете над това което аз ви казвам оки :)))

Успех.[/quote]

Ekita
12-09-2005, 07:20
Човек много бързо разбира какъв е другият насреща...И никакви трикове,никакви лъжи или свалки не могат да попречат на това.Така че просто времето ти дава възможността и шанса да опознаеш другия.Не говоря за еднодневните връзки,за тях си прав,там колкото повече трикове използваш,толкова по-голям шанс имаш в края на вечерта да не си легнеш сам,но я се замисли,тези трикове стават ли за дълготрайните връзки-не!Защото рано или късно,на всеки му омръзва да играе театър.Тогава ни остава единствено да решим дали искаме да продължим нататък или не.
А колелото наистина се върти,изпитвам го на собствения си гръб...И на тези,на които не им е пукала им се връща хилядократно,така че не се притеснявай!"Всеки си намира майстора"...

Worthless
12-09-2005, 12:30
лъжЕте, не лъжИте...
екита е права :roll: