PDA

View Full Version : Malko pitane!



Potaen
12-08-2005, 21:52
Dobre ve hora iskam da vi pitam ne6to dobre ve az sym si normalno mom4e na 17 i si4ko si mi e dobre pri men.Ima samo edno neshto koeto me pritesnqva.Pri moq penis si4ko si e nared nqmam problem s masturbaciq i drugi podobni no po dolnata chast na glavichkata imam neshto kato malki pypchici ako moga taka da kaja i nqkolko na penisa.
P.P. poprincip proverih i ne mislq 4e e venericheska bolest zashtoto da si priznaq devstven sym a i ne vijdam nikakvi taka narecheni stranichni efekti.A imenno nito parene pri urinirane nito nqkakvi bolki ni6to.

Ako nqkoi moje da me svetne po vyprosa neka da kaje BLAGODARQ predvaritelno.

12-08-2005, 21:56
Dobre ve hora iskam da vi pitam ne6to dobre ve az sym si normalno mom4e na 17 i si4ko si mi e dobre pri men.Ima samo edno neshto koeto me pritesnqva.Pri moq penis si4ko si e nared nqmam problem s masturbaciq i drugi podobni no po dolnata chast na glavichkata imam neshto kato malki pypchici ako moga taka da kaja i nqkolko na penisa.
P.P. poprincip proverih i ne mislq 4e e venericheska bolest zashtoto da si priznaq devstven sym a i ne vijdam nikakvi taka narecheni stranichni efekti.A imenno nito parene pri urinirane nito nqkakvi bolki ni6to.

Ako nqkoi moje da me svetne po vyprosa neka da kaje BLAGODARQ predvaritelno.
otgovarqm ti barzo i nakratko!
Tova sa mastni natrupvaniq po prustena na penisa.Pove4eto maje gi imat prez celiq si jivot,a nqkoi gi premahvat 4rez kozmeti4na operaciq!
Kapi6?!?!?!?!??!

12-08-2005, 21:59
Dobre ve hora iskam da vi pitam ne6to dobre ve az sym si normalno mom4e na 17 i si4ko si mi e dobre pri men.Ima samo edno neshto koeto me pritesnqva.Pri moq penis si4ko si e nared nqmam problem s masturbaciq i drugi podobni no po dolnata chast na glavichkata imam neshto kato malki pypchici ako moga taka da kaja i nqkolko na penisa.
P.P. poprincip proverih i ne mislq 4e e venericheska bolest zashtoto da si priznaq devstven sym a i ne vijdam nikakvi taka narecheni stranichni efekti.A imenno nito parene pri urinirane nito nqkakvi bolki ni6to.

Ako nqkoi moje da me svetne po vyprosa neka da kaje BLAGODARQ predvaritelno.
otgovarqm ti barzo i nakratko!
Tova sa mastni natrupvaniq po prustena na penisa.Pove4eto maje gi imat prez celiq si jivot,a nqkoi gi premahvat 4rez kozmeti4na operaciq!
Kapi6?!?!?!?!??!

zna4i o6te neshto zna4i
1.tezi pod glavichkata i na samata glavichka nqkolko deto sa?Aham qsno za tova
2.Ne sa opasni i ne vredqt na partniorkata mi v slu4aq.???

12-08-2005, 22:07
1-razbral si!
2-nqma6 problem,stiga ti samiq da ne se pritesnqva6 ot tova! :wink:
nqma6 povod za pritesneniq :wink: :wink: '
pitai o6te,ako iska6,no tova e nai-glavnoto!

12-08-2005, 22:11
1-razbral si!
2-nqma6 problem,stiga ti samiq da ne se pritesnqva6 ot tova! :wink:
nqma6 povod za pritesneniq :wink: :wink: '
pitai o6te,ako iska6,no tova e nai-glavnoto!

eee mersi 4ovek 4e i az taka znam 6toto poprincip trqbva da ima nqkakvi strani4ni efekti za da ima neshto.shtoto gledam ima otdolnata strna na glavichkata 4e i otgore na samiq penis ama te sa mnogo mnogo malki.I ne mi beshe tolkova za men kolkoto za priqtelkata mi tova me trevojeshe poveche.Ama si siguren che nqma rpoblem ? :)

12-08-2005, 22:15
a i po kojichkata malko ima ot vytreshnata strna ama te pyk hepten sa malki be az tuka useshtam che mi nqma nishto ma sym prosto takyv 4ovek 4e trqbvad a se uverq.I sorry 4e te zanimavam :)
i po samata glavichka ne sa nishto nenormalno i tiq pod glavichkata? i ne sa opasni za partniorkata mi. I tova e veche si4ko i te ostavqm :)

<Nikoleta>
12-08-2005, 22:15
Spokoino,priqtelq mi gi ima su6tite,dori ne gi use6tam s ezik! :wink: Samo kato se zagledam i mi pravqt vpe4atlenie! :wink:

12-08-2005, 22:21
a i po kojichkata malko ima ot vytreshnata strna ama te pyk hepten sa malki be az tuka useshtam che mi nqma nishto ma sym prosto takyv 4ovek 4e trqbvad a se uverq.I sorry 4e te zanimavam :)
i po samata glavichka ne sa nishto nenormalno i tiq pod glavichkata? i ne sa opasni za partniorkata mi. I tova e veche si4ko i te ostavqm :)
Spoko,pi4!Za kov si misli6,4e ni dosajda6?To nali foruma e za tova-da si spodelqme!Spoko,razglejdal sum si i az penisa i az imam po koji4kata,malki,am mnigo malki,koito sa s cveta na kojata i ne gi use6tam!
Nqma6 povod za pritesneniq osven,ako sq primerno ne gi ponasq6 i se mrazi6 po toq na4in,no az ti kazvam pak-momi4etata ne obra6tat vnimanie na tova,pak i tova sa tolkova miniaturni kojni nedostatuci,4e mislq,4e nqma6 povod da pi6e6 pak za tova! :wink:
Aide leka no6t i badi jiv i zdrav!

12-08-2005, 22:24
e mnogo vi blagodarq na si4kite zlatni ste ve4e nqma da se pritesnqvam za tiq neshta mnogo tenks :)

stillteenager
12-13-2005, 13:18
А колко струва тази операция ... а след това ако ти стане нещо ... :shock: