PDA

View Full Version : Moderated: Не мога да обелвам пениса си като е голям...



d3vilcho
12-08-2005, 22:23
здравеите...зна4и аз сам на 16год и сам мом4е и имам проблем с половия орган...ами проблема е всашност 4е немога да обелвам пениса си като е голям...а преди това нямам никакви проблеми.....като го обеля и го "оголемя" запо4ва да ме стяга и боли....моля помогнете ми....кажете някакаж на4ин или метод да се отърва от този проблем....благодаря ви предварително...

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

RoSsY88
12-09-2005, 03:53
Порови се в форума и ще намериш хиляди теми по твоя въпрос ...

hamilcar
12-09-2005, 05:18
Като го направиш един път без презерватив ще се оправи,иначе го забелвай по-често и лека по лека ще се отпусне кожичката.

LoRinSeR
12-09-2005, 05:40
Аз имах подобен проблем, и отидох на лекар и той ми предписа кремче. Пиши на cvetelin@dir.bg и ще ти помогна до колкото мога ...

vul4e_v_ko6ara
12-09-2005, 17:32
Добре де, а за какво е този зор да си забелиш главичката на пениса? Както казва xaxo_xixi:


Като го направиш един път без презерватив ще се оправи

Това си е като дефлорация при момичетата - както те губят химена си, така е кожичката на пениса се дърпа назад при ерекция след като момчето загуби девствеността си (без презерватив). Не си причинявай болка, защото и аз съм пробвал като бях по-малък и знам какво е усещането и затова и изненадата ми беше много голяма като се погледнах след първият ми път - кожичката ми се беше дръпнала, без никаква болка и никакви проблеми ;)