PDA

View Full Version : С какво може да се "друса" човек в домашни условия



LoRinSeR
12-09-2005, 05:44
Просто ми е интересно :) Четох някъде чрез шмъркане на степчета или пиене на отвара от индийско орехче :wink:

LyLa
12-09-2005, 06:15
6murkane na step4eta e dobro:)

12-09-2005, 08:06
За съжаление относително безопасните дроги (трева, гъби)са забранени.. това не им пре4и да си разтат сред природата, могат да се отглеждат и в домашни условия, но не се продават легално.

легално се продават 1. спитр ЕТИЛОВ в аптеката, става за пиене, но е за препоръ4ване да се диша с тоба.
2.лепило, бронз, лак за нокти, етер, ацетон

стават за дищане, ама са мноу вредни
3.индийско орех4е(съържа вещества подобни на Х
по-малйко вредно от лепилото, но за сметка на това канцерогенно

4 :) кактуси съдържат вещества подобни на мескалин
(без майтап) на4и около половин кило от плоските или около 200 грама от дългите и се варят с малко захар, мноу вкусно и по 8 и пове4е 4аса прави филм

5 семки от сини грамофон4ета(морнинг глотри) съдържат вещества , подобни на ЛСД

6. корен от валериан

7 Мурсалски 4ай
8 Жълт Кантарион
9 Градински 4ай
10 Кукуряк
11 Омайни4е
12 Бял оман
13 ефедра
14 гуарана
15 какао
16 кафе
охх много са. по4ти със вси4ко можеш да се надрусаш
по4ти със вси4ко можеш да се отровиш
зависи само от дозата

при някои вещества ефективната доза е многомного по малка от смъртоносната
при други двете са на косъм една от друга
живота си е твой, живейкай си го как си знаеш

[VIP_Boys_BoSS]
12-09-2005, 09:41
Много ми е интересно, че не се споменават наи-масовите злоупотреби с домашната аптечка. Предполагам всички си имат аналгин хинин. Просто се стърже на прах и се смърка. Ефекта наподобява в някаква степен ефекта на пико-то. Още по-странно ми е че в отговорите се споменава за ефедрата, като за наркотик. Е, да вярно че я забраниха в ЕС, но лично аз не усещам почти никакъв ефект от три ампули от по 200 мг/мл. Нещо подобно на ефедрата, но с много по-силен ефект(или поне върху мен) е Теотард-а. Продава се свободно във всяка аптека, а смесен с диазепам се получава един приятен ефект. Също така много лесно могат да се намерят анаболни стероиди(по-леките варианти като Бионабол и Метадон) - при тях се пие еднократна висока доза, което повишава агресията и изостря сетивата за около три-четири часа. Горещо бих препоръчал и смъркането на Креатин-мнохидрат. При едно кратен прием от 10 гр. се получава силен тонизиращ ефект и невероятно увеличаване нивото на енергизиране на организма. Има още десетки и десетки хапчета(или поне в моята аптека) с които можете да се надрусате както подобава. Ако ви интересува нещо определено - питайте.
P.S. За по-леките неща като онова с индийското орехче мисля че няма смисъл да пиша - които си пада по аматьорските работи може и да експериментира сам...

^Kiss_of_the_Sun^f
12-09-2005, 10:10
Zahar :lol:

LiL_MeoW
12-09-2005, 10:57
с абсолютно всичко стига ваще да не ти праят проблеми и да имаш :evil:

LoRinSeR
12-09-2005, 18:40
Наще не са вкъщи през деня, а иначе питам за информация :wink:

LoRinSeR
12-09-2005, 18:48
Zahar :lol:

И какво ти прави захарта :)
А аналгин хинина ?

^Kiss_of_the_Sun^f
12-09-2005, 21:00
E tva be6e primer :wink:

12-10-2005, 19:33
мноу лесно с газ за запалки или направо от газовия котлон
техники на безопасност :
никакви искри и електруреди наоколо
да има един , дето да не диша за да те свести, ако изпаднеш в кома.

a-ShrooMKaLover
12-11-2005, 11:18
Къде забравихте лепилата, а?

Аве изобщо човек да поиска да се надруса, бол неща. Не е важно, обаче, порсто да се надрусаш с нещо, а да го направиш качествено и разумно. Инъче ако си друсалек, земай си лепилото и се трови. А ако си разумен, ще дадеш повече пари за нещо значително по-безопасно и по-малко отровно от законните неща и пак ще си изкараш яко. Ако си още по-разумен, ще идеш на купон, ще се разбиеш с приятели без да вземаш никви лайна и ще си изкараш 2000 пъти по-готино без никакви глупости!

Oyama
12-11-2005, 11:22
В домашни условия най обичам да си друсам патката между чифт цици.

Moderated by miloto
т.9 от Правилника
Моля,пишете по зададената тема :!:

Аве милото може ли ти серем на устенцата ква модераторка си ти ма путкоо :evil: ? Случайно да си пропуснала първата тема-акция в подфорум "предложения и критики" специално създадена от бай Цоки, или точка 12 от правилника. Май повече те притеснява да не се озовеме на двата края на един презерватив отколкото дали децата няма да четат поучителни теми в детски форум и да пробват интересните неща дето ги пише в него докато няма никой у тях за да ги намерят после мъртви :evil: .

HereTodayGoneToHell
12-11-2005, 12:14
Такамз...

Смъркане:

1. Ванилия
2. Канела

Пушене:

1. Черен чай (мнооооооооооооого добро :twisted: )

Гълтане:

Тук може сички видове хапчета :P Препоръчват се, естествено, антибиотици :P

Дишане:

1. Лепило...
2. Лак за нокти
3. Боя
4. Газ
5. Мак

Затва се сещам засега :P

fos we
12-11-2005, 20:49
mi zna4i izsira6 se v edno burkan4e posle se i izpikava6 v nego razburkva6 i izpiva6 smesta ili izpiva6 1 butiulka metaxa i se izpikava6 posle v neq i se polu4ava 4ista pafinirana prez 4ove6ki 4eren drob 10 zvezna metaxa i q slaga6 na druygata masa i horata q izpivat MUXAXAXXAXAXAXXA

Oyama
12-11-2005, 21:44
В домашни условия най обичам да си друсам патката между чифт цици.

Moderated by miloto
т.9 от Правилника
Моля,пишете по зададената тема :!:


Аве милото може ли ти серем на устенцата ква модераторка си ти ма путкоо ? Случайно да си пропуснала първата тема-акция в "предложения и критики" специално създадена от бай Цоки или точка 12 от правилника. Май повече те притеснява да не се озовеме на двата края на един презерватив отколкото дали децата няма да четат поучителни теми в детски форум и да пробват интересните неща дето ги пише в него докато няма никой у тях за да ги намерят после мъртви .

LoRinSeR
12-12-2005, 06:02
В домашни условия най обичам да си друсам патката между чифт цици.

Moderated by miloto
т.9 от Правилника
Моля,пишете по зададената тема :!:


Аве милото може ли ти серем на устенцата ква модераторка си ти ма путкоо ? Случайно да си пропуснала първата тема-акция в "предложения и критики" специално създадена от бай Цоки или точка 12 от правилника. Май повече те притеснява да не се озовеме на двата края на един презерватив отколкото дали децата няма да четат поучителни теми в детски форум и да пробват интересните неща дето ги пише в него докато няма никой у тях за да ги намерят после мъртви .

Абе смешен първо, че не съм дете. Попитах за информация. Ти си някакъв комплексар на колко си 20-25 ? Нали ти гледам простотиити във форума на бг тунинг. Що трябва да се обаждаш неподготвен ...

Oyama
12-12-2005, 12:50
Кой ти говори на тебе бе?

LoRinSeR
12-12-2005, 12:54
Ми темага сигурно на мен говориш ?!

Oyama
12-12-2005, 12:59
Смени дилъра.

hell__girl
12-12-2005, 14:00
Такамз...


1. Черен чай (мнооооооооооооого добро :twisted: )

Гълтане:



ooo,da 4erniq 4ai si go biva :lol:

NightWish-f
12-13-2005, 20:35
С ванилия бе хаха зимаш си една ванилия и шмъркаш

cMeTaHka
12-13-2005, 21:30
antidepresanti(akineton,ketamin..).prodavat se v aptekite,obiknovenno sa po 2 lv. blister4eto v koeto ima 10 hapa,5 sa napulno dostata4ni za edin 4ovek.vazdeistvieto se poqvqva sled okolo 30-40min,no moje i po-rano ili po-kusno.pulochavat se halucinacii,zatrudneno e vijdaneto(vijda se zamugleno),kara te da izbada6 v buren smqh bez da ima pri4ina,use6taneto moje da bude fantastichno.preporuchva se da ne se vzima,blizo do roditeli,uchilishte i t.n.vodi do neadekvatnost!

murafatka
12-14-2005, 19:33
po cial den se drusam s zaharcheta, niama efekt ama prava nomere na Maco AHhahah

fti4ka
12-14-2005, 20:09
] Нещо подобно на ефедрата, но с много по-силен ефект(или поне върху мен) е Теотард-а. Продава се свободно във всяка аптека, а смесен с диазепам се получава един приятен ефект
i v kakvo se izrazqva priqtniq efekt? a ina4e tiq hap4eta za kakvo sa??

Michelle_la_charmante
12-19-2005, 17:38
Zahar :lol:

Да, захар..и брашно също :? . А двете микс са убийствени :shock:

12-20-2005, 06:45
Ебаси наркоманите сте тука бре идиоти грозни.... :evil:

12-20-2005, 07:53
еми взимаш картон4ето от тоалетната хартия праиш малка дупчица по средата пъхаш слимарата там и като я запалиш запушва долния отвор на картон4ето

^Kiss_of_the_Sun^f
12-20-2005, 09:31
Ебаси наркоманите сте тука бре идиоти грозни.... :evil:
hmmm....kompot li da ti otvora? :twisted:

Bimper-ska
12-25-2005, 21:47
14 гуарана
Тва го слагат в енергийните напитки и Кока колата. Абе за кво ви е да се друсате с боклуци? Ако искате да се замаете, пийнете малко ракия от на дядо ви и това е.

lainagovna
12-25-2005, 23:03
аз като реша и почвам с квото ми падне, дрогиране с кока кола- представлява 2та литра на екс, после си дрогиран 100%
има много други ма са не ми се пише

teenkopele
12-25-2005, 23:26
Чайовете са едно много хубаво нещо! :lol:

Fr0m_h3LL
01-03-2006, 18:11
~шмъркайте прах за пране :lol:

01-06-2006, 17:06
С кур! :wink:

MbHu4Ko_KoTe
03-06-2006, 17:26
antidepresanti(akineton,ketamin..).prodavat se v aptekite,obiknovenno sa po 2 lv. blister4eto v koeto ima 10 hapa,5 sa napulno dostata4ni za edin 4ovek.vazdeistvieto se poqvqva sled okolo 30-40min,no moje i po-rano ili po-kusno.pulochavat se halucinacii,zatrudneno e vijdaneto(vijda se zamugleno),kara te da izbada6 v buren smqh bez da ima pri4ina,use6taneto moje da bude fantastichno.preporuchva se da ne se vzima,blizo do roditeli,uchilishte i t.n.vodi do neadekvatnost!

Сметанке сладка мила, акинетона определено не е антидепресант поради простата причина, че е за Паркинсон. При свръхдоза се проявяват проблеми с краткотрайната памет (сериозни проблеми), невъзможност да се фокусира, брутално пресъхване на устата и др. А ако ще говорим за друсане с хапове -
недейте друса Оропрам (кофти антидепресант, вкарва те в депресия за няколко дена) нито Деган (то е за депресии и прилошаване при пътуване :shock: ). Дегана може да ви вкара в сериозни паранои. Обаче няколко Дегана и диазепам е добра комбинация :-D
А колкото до сините грамофончета - внимавайте от кои си взимате, защото тези дето растат под път и над път (цветчетата не са мн големи - около 5см диаметъра) им липсват някои химични вещества, на които се обуславя легендарното им действие, подобно на ЛСД. Пък и даже някой да си намери от големите грамофончета, от чиито семена става чай, внимавайте - един познат пробва няколко пъти, натрови се яко и сега си мисли, че е полупетел (баща му бил петел) и по цял ден кудкудяка и рие пръст с крак.

06-25-2007, 14:10
абсолютно си пасва името на сайта с тая тема - проблеми бая имате..
гълтайте хапчета от аптечката, шмъркайте всяко прахче по път и над път, ама не споделяйте тук такива глупости! ква е тая дезинформация? ами аз ако последвам примера на 2/3 от постовете тук ще съм с двата крака в гроба...
ограмотете се малко по тоя въпрос е моя съвет..
надявам се никой от вас да не попадне на ентеоген.. просто не сте дорасли и не заслужавате.. друсайте си амфетки и пушете тютюнец.. :?
някой ден може би ще разберете ама като чета кво пишете ми е трудно да го повярвам..
айде със здраве...

krem4et0
06-25-2007, 19:07
Темата е стара, а и подстрекава към приемане на наркотици. Затварям!