PDA

View Full Version : Какво мислите за "дънки-в-ботуши" модата?



12-09-2005, 06:54
Малко"открадната тема",но все пак какво ви е мнението?

GreenLadyM
12-09-2005, 07:09
az hodq samo taka :arrow: mi haresva!

ellen
12-09-2005, 07:25
abe kato gi vidq tezi painerki s tezi "malki" botu6ki(?!) mi izlejdat na nekvi razgoneni pankarki :twisted: osobeno kogato sa bez tok i sa 4erni :-)

Honda_girl
12-09-2005, 07:45
mi men si me kefi tva :) taka si hodq udobno mi e :) misla 4e e gotino

snooppy_f
12-09-2005, 08:04
Az taka si hoda po princip!

cannabinoid
12-09-2005, 08:36
Мене повече ма кефят да са с ботуши в дънки :lol: :lol: :lol:
btw темата малко :shock:

pipi`e`golqma
12-09-2005, 09:44
Ммм и аз като сички ще кажа че ми харесва и си хода редовно така :)

Twista
12-09-2005, 10:00
За мен това е хипер тъпо!
Не завиждам на пънкарите, след като половината народ ходи така... Сигурно доста се дразнят!

illy
12-09-2005, 10:01
Мен също не ми аресва

Поредната простотия на модата

Neko_Dream
12-09-2005, 10:06
Модата си е мода. Но е доста удобно, смисъл топличко ти е, не ти влиза вятар отдолу :lol:

illy
12-09-2005, 10:07
Абе удобно, топличко, приятничко....
дивотии

^Kiss_of_the_Sun^f
12-09-2005, 10:12
Emi tazi moda o6te si q ima,men mi e udobni4ko taka i priqtno tai 4e az si hodq taka!

Pe666o
12-09-2005, 10:22
на който му харесва и му седи добре..нека си ходи така...:)

WingsOfButterfly
12-09-2005, 10:35
Нищо лошо не намирам в тва и нямам нищо против хората дет се носят така, но аз лично не ходя така :)

DeSiTo0o
12-09-2005, 10:36
Mn e qko :wink:

priti_kiti
12-09-2005, 11:02
hm az prez zimata vinagi sam si hodila s dankite v botu6ite ama durja da kata 4e vaob6te ama vaob6te ne me interesuva tapata moda :!: i daje ponqkoga naro4no se obli4am taka kakto "ne trqbva" prosto za6toto mraza da sam kato drugite :twisted: no men si me kefi tva s botu6ite i 6te si gi nosa taka dori i modata da kaje 4e ne bilo moderno :roll:

`Death`Whore`
12-09-2005, 11:09
Дразнят ме, но вече свикнах. Да си ходят както искат.


Не завиждам на пънкарите, след като половината народ ходи така... Сигурно доста се дразнят!

А аз не завиждам на войниците, защото и те сигурно се дразнят.... :|


А вие, госпожице, се научете да пишете.

Eleonora
12-09-2005, 11:21
Az se kefa da hoda taka,ama sega ve4e vseki e taka i ne se 4ustvam interesna... :?

12-09-2005, 11:34
еми супер си е тенденцията, аз ходя така въпреки, че съм момче, хубаво че не е толкова разпространено сред момчетата все още, иначе щях да се гръмна, да гледам всеки с набутани дънки в ботушките, ама то така или иначе тия дето си ги пъхат повечето не знаят как и изглежда супееер селско! 8)

aBeP4eTo
12-09-2005, 12:00
Moda... Trendy...
Kakvo da mislq? Ne mi e priqno vsqka 2ra da e taka ama ne mojem da si nalagame mnenieto kolkoto i da e izturkano dori ponqkoga az si gi puham, no samo s mnogo kusi butshki i susvsem leko, no kakto i da e nqma znachenie. Tova e prosto moda koqto drugata zima shte otshumi :P ne mi pravi vpechetlenie veche.

LiL_MeoW
12-09-2005, 12:03
abe kato gi vidq tezi painerki s tezi "malki" botu6ki(?!) mi izlejdat na nekvi razgoneni pankarki :twisted: osobeno kogato sa bez tok i sa 4erni :-)


не обиждай де ние не хоим така като се разгоним :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Atika
12-09-2005, 12:22
Haresva mi.. a i e praktichno v dajdovete !!!

Worthless
12-09-2005, 12:23
ае да ходят както искат...
ма се дразня щото баси те си навират некфи тесни дънки ф некфи модерни ботушки... еми тъпо е, грозно е и невероятно смешно, мразя тая мода...
иначе друго си е със такиа кавалеристки ботуши(то май не беше точно с кубинки... или беше, не помня) или с кубинки... е тфа вече е велико :D

LiL_MeoW
12-09-2005, 12:29
ае да ходят както искат...
ма се дразня щото баси те си навират некфи тесни дънки ф некфи модерни ботушки... еми тъпо е, грозно е и невероятно смешно, мразя тая мода...
иначе друго си е със такиа кавалеристки ботуши(то май не беше точно с кубинки... или беше, не помня) или с кубинки... е тфа вече е велико :D



SMILE :P

marusha
12-09-2005, 12:56
nnnnnnneveroiatno e napraooo az samo taka hoda hahaha adskata tupnia

e4o
12-09-2005, 13:03
ne me kefi :shock:

S8K
12-09-2005, 13:40
Ха тва е най-тъпото нещо което може дас е измисли...мнооооооогоооооо зле.... :twisted:

Tedka-Medka
12-09-2005, 13:44
Az taka si hoda po princip!

GLeZoRanA
12-09-2005, 13:53
еми така съм била точно 2 пъти ама нещо не ме кефи :roll:

`Death`Whore`
12-09-2005, 14:08
еми супер си е тенденцията, аз ходя така въпреки, че съм момче, хубаво че не е толкова разпространено сред момчетата все още, иначе щях да се гръмна, да гледам всеки с набутани дънки в ботушките, ама то така или иначе тия дето си ги пъхат повечето не знаят как и изглежда супееер селско! 8)

Ти си гей. Не в смисъл на хомосексуалист, защото те са доста по-големи мъже от теб.
100% ходиш и с яке с пухчета, обличаш се в бяло и РОЗОВО.

HouseMania
12-09-2005, 14:46
Суууупер ама сууупер селтащина много се дразня като видя някоя такава :evil: :x

THE_GANGSTA_GIRL
12-09-2005, 14:47
Все едно са тръгнали на лов и риболов та зат'ва са си набутали дънките в ботушите! Де да знам нещо не ме кефи особенно! Аз не ходя така, а и не мога да си представя да ходя така при положение, че от 100 сигурно 2 не са си ги набутали вътре! Всичко ръга, бута братче все едно ше се мре, ако не си ги направят така! :roll:

SEXtreme
12-09-2005, 16:28
Тая мода си е супер!Аз ходя много така, ама не нося ботуши без ток - не са ми удобни...:)Най-си ми е добре на висоооки тънки точкета :arrow: само такива имам :P

miloto_girl_4e
12-09-2005, 17:08
Az se kefa da hoda taka,ama sega ve4e vseki e taka i ne se 4ustvam interesna... :?

ахахахахах,това мнение ме разби :lol: :lol:
милата,не се чувствала интересна :lol:
по темата :arrow: аз не ходя така,защото според мен е адски селско и грозно,а и аз целогодишно си перкам с кецове,такаче и да искам не мога да си завра дънките в кецките :lol: :lol:

MaD_CaT*
12-09-2005, 17:29
Еми...мода...всяка година има нещо
такова..тази година-панталонките в ботушките тип рибарче....че и с тези ботушки тип "ГОлямата Стъпка" :lol:
Има доста хора,които си ги кефи да ходят така...и са като едно стадо или като отбор..като ги видя из центъра,всички с еднакви ботуши...напъхани в ботушките..абе нека си ходят както искат ,в крайна сметка..!?
Аз лично нямам такива ботуши..и не си бутам панталоните в моите ботички..не ме кефи просто как изглежда... :roll: а и не искам да се сливам с всички.. :roll:
Въпрос на вкус !

fallen
12-09-2005, 17:47
Все едно са тръгнали на лов и риболов та зат'ва са си набутали дънките в ботушите! Де да знам нещо не ме кефи особенно! Аз не ходя така, а и не мога да си представя да ходя така при положение, че от 100 сигурно 2 не са си ги набутали вътре! Всичко ръга, бута братче все едно ше се мре, ако не си ги направят така! :roll:

Абсолютно точно като рибари са! Те така ходят за да не си намокрят панталоните. Е същото като тях. А като ги видя да кажем заедно няколко кифли ии не е истина клонинги истински... Просто си личи че тая..хм мода ли я нарекохте? според мен е супер идиотска...Ама кво да се очаква де...

rusalkata_
12-09-2005, 18:03
awe kvo moje da se kaje za tova!ne mi haresva!v smisul sedi s opredeleni botu6i gotino,no kato vida nqkakvi s eskimoski botu6ki mi prizlqva! :shock: banalno stana!ne moje6 da razli4i6 edin 4ovek ot drug!siki sa ednakvi taka! :roll:

GossipGirl89
12-09-2005, 18:34
Харесвам я!Много често ходя така :lol:

12-09-2005, 18:56
Много върви на момичета с дебели гъзове,къси и криви крака.Направо изглеждат като Барби!

`Death`Whore`
12-09-2005, 19:10
Не е така, госте. Ако задникът е хубав, си е хубав. Ама ако е голям, изглежда като гъз на 300 килограмова султанка.

LyLa
12-09-2005, 19:43
ne mi haresva sus sigurnost..A i skusqva krakata,kato vidq nqkoq hem kusokraka hem s dunki v butu6ite

SweetBunny
12-09-2005, 19:59
Еми...мода...всяка година има нещо
такова..тази година-панталонките в ботушките тип рибарче....че и с тези ботушки тип "ГОлямата Стъпка" :lol:
Има доста хора,които си ги кефи да ходят така...и са като едно стадо или като отбор..като ги видя из центъра,всички с еднакви ботуши...напъхани в ботушките..абе нека си ходят както искат ,в крайна сметка..!?
Аз лично нямам такива ботуши..и не си бутам панталоните в моите ботички..не ме кефи просто как изглежда... :roll: а и не искам да се сливам с всички.. :roll:
Въпрос на вкус !
!!! Mnenieto mi e su6toto :D

machoka
12-09-2005, 20:08
Защо се занимавате с глупости? :roll:

Всеки да ходи както си ще. Ако преценявате човек по дрехите му, толкова по-зле.

BABY_SEXY_GIRL
12-09-2005, 20:16
на който му харесва и му седи добре..нека си ходи така...:)

Много точно казано, браво!!! :wink:
Хора, не бъдете подвластни на никакви моди, бъдете подвластни на вкуса си :wink: Ходете си така както ви харесва или ви е удобно :)
Аз наскоро си взех ботуши, които не могат да се носят ако не си напъхам част от дънките в тях - широчки са и са предназначени за това :roll: Адски много се харесвам така, жалко само че наистина стана много комерсиално :x :roll:

teenkopele
12-09-2005, 20:36
Незнам защо, обаче това малко ме дразни?!? :?

California
12-09-2005, 20:37
хм....ми поне не ми се мокрят дънките като вали :lol:

12-09-2005, 20:43
еми супер си е тенденцията, аз ходя така въпреки, че съм момче, хубаво че не е толкова разпространено сред момчетата все още, иначе щях да се гръмна, да гледам всеки с набутани дънки в ботушките, ама то така или иначе тия дето си ги пъхат повечето не знаят как и изглежда супееер селско! 8)

Ти си гей. Не в смисъл на хомосексуалист, защото те са доста по-големи мъже от теб.
100% ходиш и с яке с пухчета, обличаш се в бяло и РОЗОВО.

И къде е връзката между гея и ботушите??? Ако искам и по джапанки ще ходя, ама ти сигурно си свикнала де, за тва няма да ти казвам, че е яко! И дори и да ходя с яке с пухчета(а аз не ходя) теб тва не те бърка....... а я кажи кво е лошото да си пъхам дънките в ботушите, не може ли да съм различен от всички??? Или ти предпочиташ да си просто една от стадото??? май да ... :? :?

[wan`a`doo]
12-09-2005, 21:19
Ами миналата година,като много малко хора имаха от тези големите ботушки велурените много ми харесваха,но сега вече вси4ки имат такива. Още от миналата година си бях казала,че ще си взема,ама сега наистина всеки 2ри,че даже и 1ви ходи с такива ботуши,тъй че се отказах от тази идея. А точно за дънките в ботушите-еми фьешан е...зависи как е съчетано ми харесва или не...

Momchence
12-09-2005, 21:44
Не знам как точно е в България в момента но след като знам тука какво е и след като чух с ушите си нещо се уверих че и най-простата бългасрака пайнерка е баси яката пичка в сраванение с да кажем холандката! Ето и какво доживях да чуя:
Седя си аз в даскало пред шкафчето и си прибирам маратонките след физическо и до мене две кокони от моя клас....едната нормална другата рибарка...и аз там нещо се боря с ключа че заяде и едната се обажда (нормалната) "ей Димо виж кфи нови ботуши има Марайке"...и гледам аз некфи велурени царвули и дънките набутани вътре естествено...и ме пита тая същата "харесва ли ти тая мода" аххх като го чух тоя въпорс и си викам "тука требе съм искрен" и викам само "ми не отвратителна е" тея се опулиха...тая нормалната се засмя после и вика "е поне си искрен" ми да...а другата изтърси следното "е то и на мене не ми харесва хич ама такава е модата" пак ме затапиха мамка им...:lol: аз само наведох глава почнах да цъкам кат Ролекс и си заминах...до къде може да стигне човешката простотия...е тея хора просто те оставят без думи...идва ти само да си блъскаш главата в стената!!
Тука един офф топик...да ви разкажа кфо праат тея хора холандците...начи...аз съм в един клас с 15 годинишни лапетии..много се подмладих ей!..чувствам се на 15, имам само 9-ти клас в България и сега пак съм с 15 годишни а кажете че съм на 17 хахаха...та кфо става...колко са зле тея деца..сичките са уникално тъпи...толко тъпи че просто понякога си блъскам главата в стената и ми се реве..питат ме некфи дебилски неща постоянно...тфа дали имаме ток в България е умен въпорс..ма не само за България...некфи дебилщини абсолютни...просто не мога да ви я упиша тая ситуация как искаш просто да те няма...ти им убясняваш че въпроса е тъп те продължават...и те гледат с един кух поглед и чакат отговор...мноо ми е турдно да ги затапвам на холандски...а те наглиии...е такоя..един ден пак ме пита една некфа дебилщина и напрегнах се с всички сили и измизлих нещо и я затапих...тая само ме погледна опулено и се разкрещя "Еййййййй чуйте кфо каза Димо"...и сички се обръщат е така целия клас "Какво? какво? кажи го пак моля ти се Димо кажи го пак аре дее бла бла" ле лееее щях да се разрева...почнах да си трескам главата в стената ама яко...тфа е все едно да си някъф адския метъл и да те приковат група от 20 13 годишни чалгарки да ти разправят колко е яка изрусената брадичка на Азис и да не можеш да избягаш.....издивявам на моменти!!!

SummeRLove08
12-09-2005, 22:52
IT SUXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Аз хич не харесвам тази мода! По принцип аз много се влияя от модата и гледам да съм в крак с нея...но не и с това! :evil: :evil: :evil:
Веднъж пробвах така, но още пред вратата се отвратих. Прецених, че ще съм като всяка втора...
Това е моето мнение! :wink:

{kiss}
12-09-2005, 22:55
ми от първо ми изглеждаше много тъпо и селско, но сега не отричам че ми харесва. По-често предпочитам да си навивам дънките, но и двата начина ми допадат 8)

Oyama
12-10-2005, 00:53
Шукар бибитка, готино седи и предполагам им е по топло на пиленцата :wink: .

monka
12-10-2005, 02:31
4estno kazano izob6to ne mi haresva tova,kak si napyhvat dynkite,pantalonite i kakvoto i da e v botu6ite :? izglejda mi nqkak si sme6no,o6te pove4e kato po4ti vsqkko momi4e,koeto sre6tna po ulicata hodi taka.Oba4e mi e vse edno :roll: v smisal takav,4e i kakvo kato hodqt taka?!tqhna si trabota men tova izob6to ne me valnuva,za6toto ne vyn6nia vid opredelq 4ovek i e vreme da go razberete :!: Kakto na drugi ima haresva da nosqt primerno kecove i smyknati dynki, na drugi samo 4erni gotic drehi taka i na tqh im haresva tova...Prestanete s typite izkazvania ot sorta na "tozi e mnogo sme6no oble4en i zatova e bahti prostia 4ovek".ami za tqh tova ne e sme6no be hora?! za tqh moje da e sme6no kak nosi6 primerno bluza na Iron Maiden i smyknati ga6ti...i,kogato nqkoi kaje za teb "a, toq e hiper zle da se oble4e taka" ti si misli6 "abe tozi daje ne me poznava kak 6te govori taka za men?!"
e sa6toto pravite i vie...kazvam go ot li4en opit, za6toto u4a v grad pylen s takiva momi4eta(Burgas) i u4a v u4ili6te, v koeto az sam EDINSTVENATA, koqto se obli4a malko po-razli4no :roll: i sam im super stranna...
mislete predi da govorite i ne precenqvaite horata smao po na4ina na obli4ane!

Muha_bez_glava
12-10-2005, 08:53
Men sy6to ne me kefi, ama koito kakto iska da si hodi!Men kvo me e*e

sorrow
12-10-2005, 14:01
Мисля, че на момичетата им стоят супер. Но момче да си сложи такива ботуши някак си не върви.

pain
12-10-2005, 14:05
emi kfo da mislq.. basi qkoto!
samo taka hodq!

korn___
12-10-2005, 14:19
Еми...мода...всяка година има нещо
такова..тази година-панталонките в ботушките тип рибарче....че и с тези ботушки тип "ГОлямата Стъпка" :lol:
Има доста хора,които си ги кефи да ходят така...и са като едно стадо или като отбор..като ги видя из центъра,всички с еднакви ботуши...напъхани в ботушките..абе нека си ходят както искат ,в крайна сметка..!?
Аз лично нямам такива ботуши..и не си бутам панталоните в моите ботички..не ме кефи просто как изглежда... :roll: а и не искам да се сливам с всички.. :roll:
Въпрос на вкус !

napulno sum suglasen super tupotiq e da si prili4a6 s kum 90 % ot si4kite momi4eta koito sa navunka :evil: :evil: :evil:

nqma da kazvam kolko e PEDALSKO ve4e mom4e da hodi taka :!: :evil: :!: :evil:

Briseis
12-10-2005, 14:39
Още миналата година като видях тая простотия и лошо ми стана..Дори всички мои приятелки й се кефеха.За хубаво обаче м.г. само няколко момичета ходиха така.Е сега уча в най-чалгарското у-ще и по цял ден се наглеждам на фиешанки и ми писна.Супер много ме дразни...Каквито и да се ботушите - в тях са напъхани дънки и не винаги е хубаво.Кефи ме с пола и ботушки и с подгъната или 7/8 панталони/дънки и ботуши.

IdontGiveaFuck
12-10-2005, 14:59
Стига сте свързвали тая мода с чалгата бе :shock:
Сигурно и момичетата дето ги носят и живеят в чужбина са повлияни от "чалга културата",а? !?http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_bduh.gif
Глупости...

На мен ми харесват как ми седят и си ходя така :D
Обаче никога не бих сложила ботуши с пухчета

Boot
12-10-2005, 15:26
Da be... i kude v 4ujbina se nosqt taka? :shock:

Ina4e mi e vse taq. Vseki da obli4a kfoto znae i mu haresva. Az li4no shte vi pomolq ako me vidite s dunki v botushite [4e az i botushi ne obuvam be] da me capardosate s neshto tejko po glavata. MOLQ!

IdontGiveaFuck
12-10-2005, 15:28
Da be... i kude v 4ujbina se nosqt taka? :shock:

Ina4e mi e vse taq. Vseki da obli4a kfoto znae i mu haresva. Az li4no shte vi pomolq ako me vidite s dunki v botushite [4e az i botushi ne obuvam be] da me capardosate s neshto tejko po glavata. MOLQ!

Въпроса е къде не се носят!?
Миналата година бях на екскурия и всяко второ момиче ходеше така. :wink:

Boot
12-10-2005, 15:32
Kekek, na4i vsi4ki ste old fashion :P

Josefinne
12-10-2005, 17:11
Ами мен си ме кефи, щото ми се виждат хубавите ботушки :D

`Death`Whore`
12-10-2005, 19:04
Стига сте свързвали тая мода с чалгата бе :shock:
Сигурно и момичетата дето ги носят и живеят в чужбина са повлияни от "чалга културата",а? !?http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_bduh.gif
Глупости...

На мен ми харесват как ми седят и си ходя така :D
Обаче никога не бих сложила ботуши с пухчета

"Чалга" не е само тукашната простотия. И в другите страни имат чалга. Например, техният поп е чалга. Голи тела, тъпи ритми...

HereTodayGoneToHell
12-10-2005, 19:32
Еми, харесва ми, а и така ходя. Просто ботушите са ми дълги и изглеждат лошо като са под дънките.

lina15
12-10-2005, 19:37
Xaaxaxa mnogo tupo,tva ve4e e staro-samo golemite 4algarki sa poziorki(koito se obli4at s dunki v obuvkite(ako me razbirate))

HereTodayGoneToHell
12-10-2005, 19:43
Xaaxaxa mnogo tupo,tva ve4e e staro-samo golemite 4algarki sa poziorki(koito se obli4at s dunki v obuvkite(ako me razbirate))

Боже господи! Аз НЕНАВИЖДАМ чалгата, но ходя така. И са ко става? И било старо - мен кво ме *бе какво е, аз да не съм "голяма чалгарка", че да се обличам по модата? Да не би да нямам лично мнение, за да завися от нечие чужду. Глупости говориш!

Don Corleone
12-10-2005, 19:50
Всички са позьори, независимо от музиката която слушат.
Темата е тъпа и съветвам да се изтрие/заключи.

honey_reflection
12-11-2005, 09:05
emi tova e prehodna moda...

12-11-2005, 09:13
Ахаха малеее :shock: чалгари били тея дето си пъхат дънките в обувките ахаха, еми аз си ги пъхам( момче съм) и мразя чалгата с цялото си сърце! :evil: Познавам хора, който се гъзарят много, а в същото време слушат метал! :shock: ее кво ще кажете многознайковци, не можеш да съдиш по начина на обличане на някои, за това каква музика слуша и въобще за квото и да било, освен може би за материалното състояние на дадения човек 8)

`Death`Whore`
12-11-2005, 09:43
Познавам хора, който се гъзарят много, а в същото време слушат метал

Защото са позьори. И това, което ти наричаш "слушат метъл" съм почти сигурна, че е Металика, Слипкнот и тем подобни и то клиповете им, които ги дават по телевизията.

И донякъде сте прави, че това не е чалгарско обличане. Защото няма чалга култура и няма чалгарско обличане. Метъл има, хип-хоп има, техно има, ама...чалга култура и обличане няма...затова чалгарите се обличат по модата. Фйешън. И пак отбелязвам, че и мтв феновете пак са чалгари.ю


А за материалното състояние. Има богати и богати. Преди време се запознах с едно момче метълче. След време се събрахме у тях и аз се изумих! Не беше голям апартамент, в нормален блок, не беше гъзарски квартал, но си личеше, че всичко вътре е скъпо...и той не се е гъзарил никога, не се фукаше с това и онова от коя страна на света е(както правят надутите богаташчета), даже се притесняваше.

luDo_LaPe^
12-11-2005, 10:23
Ми...кефим е отчасти,но не и когато аз се нося така.Като видя някое хубаво момиче,сравнително високо,със хубави крака, със хубави ботушки и с хубаво панталонче,навито или навряно в тях ми се пълни душицата.Сега не казвам,че нямам хубави крака :lol:,ама нито ботушите ми са кой знае колко хубави(някви бели...бляя искам черни,ама къде ми беше акъла да взема тия...карай,поне топлят.),а единственото нещо,което с много мъки и дърпане мога по някакъв начин да навра там,са ми дънките.Джинсите седят много зле набутани там, да не говорим с колко усилия става тоя номер.Със навряни дънки в ботушките съм излизала от нас точно 3 пъти:веднъж в Казанлък,имаше мач,сутрита тръгвахме рано и беше студено.Учудих се колко ми беше топло.И два пъти на даскало.Като(ако) си купя черни ботуши,може би ще ходя по-често така.Самата мода не е толкоз лоша,лошото е това,че всяко момиче на улицата е облечена по този начин,а е много дразнещо да илезеш на улицата и като се огледаш да виждаш едва ли не свои отражения.
ПП.Обичам да ходя на риба 8)

Oyama
12-11-2005, 11:02
Ахаха малеее :shock: чалгари били тея дето си пъхат дънките в обувките ахаха, еми аз си ги пъхам( момче съм) и мразя чалгата с цялото си сърце! :evil: Познавам хора, който се гъзарят много, а в същото време слушат метал! :shock: ее кво ще кажете многознайковци, не можеш да съдиш по начина на обличане на някои, за това каква музика слуша и въобще за квото и да било, освен може би за материалното състояние на дадения човек 8)


може и да мразиш чалгата, ама обичаш педерастлъка и си пъхаш не само дънките...
а за метълите гъзари... когато те прослушат метъл, а не някакви утрепани линкин парк или подобни "метъл" величиа пак се обади...
Та викаш дънките в кубинките а :twisted: нищо са педерастлъка е на мода :lol: ?

Oyama
12-11-2005, 11:23
И ТИ Е ЧИСТА сЪВЕСТТА :twisted:

Oyama
12-11-2005, 11:40
Повърхностни дечурлига :roll: научете се че начина на обличане и музиката която слуща не правят човека...

Oyama
12-11-2005, 11:44
Сериозно :roll: а знаеш ли че ми е през хуя?..

Oyama
12-11-2005, 11:52
Споменавал ли съм че имам кадет 1.2 :shock: цели 40 коня :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

12-11-2005, 12:27
и какво е общото между педерастлъка и пъхането на дънките в обувките 8) я кажи..???? Или си роден педераст или не си, дрехите не могат да променят това... Oyama е напълно прав.. exploitedteen no comment искаш да съм като теб(гейче), ама съжалявам не съм :roll:

Oyama
12-11-2005, 12:45
Споменавал ли съм че имам кадет 1.2 :shock: цели 40 коня :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


ама е с бяла лента нали??? ииииии пише ремус... 8)
Не съм селянин :wink: .

HereTodayGoneToHell
12-11-2005, 12:48
Оф... Добре де, какво общо има между темата и на кой колко му е голям? Или пък кой е педераст и кой не е? Мисля, че всеки нормално развит се е сетил, че това е тема за тази МОМИЧЕШКА мода. Мисля, че тая е поредната тема, която се превърна в чат, заради глупост. Дано я заключат! Добре, не ти харесва, мислиш го за чалгарско, кажи си го, а не започвай весело лафче с някой, който е на друго мнение. Секи си има стил и секи харесва разични неща. Никакво уважение на чуждото мнение няма тук!

MaPuXyaHa
12-11-2005, 13:41
Шукар бибитка, готино седи и предполагам им е по топло на пиленцата :wink: .Един да мисли като мен!
На мен ми е супер ЯКО да видя някой момиченце с напъхани дънки в ботушките...с едно малко сочно дупе..... :D и така....!
БДУ всичките ми приятелки ходят така...,но имат най-различни ботуши на едната черни на другата зелени третата кафеви :D

SEXtreme
12-11-2005, 13:52
ми като гледам ти е щом пишеш и се пениш... 8)



деца научете, че батковците със бързи коли са с малки пишки :lol: :lol: :lol:
Това, че на момчетата с хубави коли са им малки пишките, го казват момчетата, които нямат хубави коли и завиждат на другите!
:arrow: По темата: Хич не ми харесват момчета с дънки в ботушите, АМА В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ МИСЛЯ, ЧЕ СА ГЕЙОВЕ, САМО ЩОТО ТАКА СЕ ОБЛИЧАТ!Това също го казват момчета, които им завиждат. Тези момчета, които разправят, че момчетата със дънки в ботушите са обратни, също казват, че те са чалгари, но всъщност пак им завиждат, за дето са популярни и готини и ослепителни!Същото е и при момичетата. Някои се разправят, че "чалгарките" били курвета, ама тея дет говорат така просто искат и те да са готини и сички да ги познават и да ги харесват, и понеже не са, почват да се подиграват с "чалгарките", за да не са уязвими.
Сега сигурно ше последват куп упреци и оправдания от "анти-чалгари", но така сам ще потвърдят теорията ми.

Лично мнение :!:

12-11-2005, 14:01
ми като гледам ти е щом пишеш и се пениш... 8)



деца научете, че батковците със бързи коли са с малки пишки :lol: :lol: :lol:
Това, че на момчетата с хубави коли са им малки пишките, го казват момчетата, които нямат хубави коли и завиждат на другите!
:arrow: По темата: Хич не ми харесват момчета с дънки в ботушите, АМА В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ МИСЛЯ, ЧЕ СА ГЕЙОВЕ, САМО ЩОТО ТАКА СЕ ОБЛИЧАТ!Това също го казват момчета, които им завиждат. Тези момчета, които разправят, че момчетата със дънки в ботушите са обратни, също казват, че те са чалгари, но всъщност пак им завиждат, за дето са популярни и готини и ослепителни!Същото е и при момичетата. Някои се разправят, че "чалгарките" били курвета, ама тея дет говорат така просто искат и те да са готини и сички да ги познават и да ги харесват, и понеже не са, почват да се подиграват с "чалгарките", за да не са уязвими.
Сега сигурно ше последват куп упреци и оправдания от "анти-чалгари", но така сам ще потвърдят теорията ми.

Лично мнение :!:


хахахах SEXtreme просто нямаш представа колко си права 8) Напълно съм прав с теб, най-накрая мислещ човек :D

12-11-2005, 14:32
който няма едно избива с друго..

Е тука вече си прав, нямаш акъл и избиваш с простотия, но стига сме флоодили темата, всеки си има различен вкус и различен стил на обличане и няма смисал да се караш и да псуваш такъв човек само, защото не го разбираш, защото и той мисли по същия начин за теб :roll:

12-11-2005, 19:22
Добре де! Кажете ми сега като толкова разбирате от облеклото на различните фенове - какво носят челгарките, а какво техно феновете, а хаус, а метъл, т.н. и т.н.? Много ми е интересно да узнам :lol:
Какво общо има чалгата с тази тема?!? :shock: Аз слушам хаус и ходя от време на време с "дънки-в-ботуши" - а чалгарка ли съм? Хаха, смях! Слезте за земята! :wink:

favichka
12-11-2005, 21:03
aide i az da se izkaja :lol:
na men tva mi haresva i s1m zaribena dosta,no ne na vseki mu otiva razbira se :wink:

kenny_
12-11-2005, 21:14
Добре де! Кажете ми сега като толкова разбирате от облеклото на различните фенове - какво носят челгарките, а какво техно феновете, а хаус, а метъл, т.н. и т.н.? Много ми е интересно да узнам :lol:
Какво общо има чалгата с тази тема?!? :shock: Аз слушам хаус и ходя от време на време с "дънки-в-ботуши" - а чалгарка ли съм? Хаха, смях! Слезте за земята! :wink:
Напоследак се наблюдава едно мигриране от поп-фолк към хаус :].
П.П. Не познавам интересни и стойностни девойки, които спазват модата (вярно, че всички жени са тъпи, но някои са рядко тъпи!).

aHyC
12-11-2005, 21:17
уфф чалгатрони ама кат видим некоя такаа бих и го бутнал :)

IdontGiveaFuck
12-11-2005, 21:19
уфф чалгатрони ама кат видим некоя такаа бих и го бутнал :)


Ма и ти си завидно умен :lol:
В тоя форум всичко се дели на чалга и метал :lol:
НЕ слушам чалга /освен ако не пийна,ма не се зачита/ и тъй като ходя с ботушки значи че съм чалгарка ли !?
Ах,че сте плиткоумни...

както попитах преди -момичетата в чужбина които ходят така също ли са повлияни от чалга културата ?!

Oyama
12-11-2005, 21:26
ми като гледам ти е щом пишеш и се пениш... 8)



деца научете, че батковците със бързи коли са с малки пишки :lol: :lol: :lol:
Това, че на момчетата с хубави коли са им малки пишките, го казват момчетата, които нямат хубави коли и завиждат на другите!
:arrow: По темата: Хич не ми харесват момчета с дънки в ботушите, АМА В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ МИСЛЯ, ЧЕ СА ГЕЙОВЕ, САМО ЩОТО ТАКА СЕ ОБЛИЧАТ!Това също го казват момчета, които им завиждат. Тези момчета, които разправят, че момчетата със дънки в ботушите са обратни, също казват, че те са чалгари, но всъщност пак им завиждат, за дето са популярни и готини и ослепителни!Същото е и при момичетата. Някои се разправят, че "чалгарките" били курвета, ама тея дет говорат така просто искат и те да са готини и сички да ги познават и да ги харесват, и понеже не са, почват да се подиграват с "чалгарките", за да не са уязвими.
Сега сигурно ше последват куп упреци и оправдания от "анти-чалгари", но така сам ще потвърдят теорията ми.

Лично мнение :!:


хахахах SEXtreme просто нямаш представа колко си права 8) Напълно съм прав с теб, най-накрая мислещ човек :D
БРАВОООООООООООООООО :D тва е мойто мислене завист и злоба се таи във всички хейтъри, само комплексарчета ще разправят кой мразят и закво го мразят, аз обичам всички :D . Отностно педалството - аз не си завирам дънките ботушите щото нямам такива ботушки ама дори да го правех нека ме мислят за педал, аз нали си еба жената па най много да ми се трогне хуя какво мислят хората за мене.

ПС: А батинка, стига се излага със тва с пишките и колите, ако искаш ела ми бръкни в гащите да се увериш за чурката ми ама има ли смисъл при положение че съм 198 висок и 110 кила :wink: .

machoka
12-12-2005, 04:54
уфф чалгатрони ама кат видим некоя такаа бих и го бутнал :)


Ма и ти си завидно умен :lol:
В тоя форум всичко се дели на чалга и метал :lol:
НЕ слушам чалга /освен ако не пийна,ма не се зачита/ и тъй като ходя с ботушки значи че съм чалгарка ли !?
Ах,че сте плиткоумни...

както попитах преди -момичетата в чужбина които ходят така също ли са повлияни от чалга културата ?!

Питай си ти, ама няма кой да ти отговори :wink:

Много плиткоумни разсъждения прочетох, наистина. Аз ако си сложа 'метъл' блуза, само защото ми харесва как ми стои, метъл ли ще съм? :lol: Нося каквото искам, не ме интересува на коя музикална или каквато и да била друга култура принадлежи! :idea:

exploitedteen
В тази връзка ще ти напомня какво ти казах преди време :wink: Ако ми хареса яке, на което пише ANARCHY -> някФо готино такова, добра кройка, хубав - издръжлив плат - купувам си го веднага, не ме интересува Анархия ли пише, Мерлин Менсън ли пише или Онли Моцарт РулЕззз :lol: :wink:

Аз си купувам дрехи, не си купувам символи на каквото и да било. За това мисля, че в този случай и ти разсъждаваш малко тесногръдо. 'То си е моят стил, що някой, който не го 'изповядва' ще носи подобни на мои дрехи' :) Помисли :wink:

rosskata
12-12-2005, 08:03
Аз пък слушам чалга и не нося ботушите така... Дайте някой лейбъл и на мене уееее... Кажете тъпа ли съм, плиткоумна ли съм...
А, не чакай, забравих че имам разни пентаграмки и 1-2 метълски блузки... Уааа, значи все пак съм умна 8)

Братчедка ми дето живее в Щатите и не е чувала чалга и тя ходи тъй :arrow: Ае определете моля и нейния коефициент на интелигентсност...

rosskata
12-12-2005, 08:06
мисля си го нон стоп, обаче ти казах, че съм предубеден...
аз вярвам в нещо и ставайки масово и мейнстрийм и да се носи от хора, които идея си нямат за какво става...
обида е към мен...


Ти пък си много чувствителен :P
Всеки може да си носи квото го кефи, ако ще да няма идея какво значи... Може мен да ме кефи нещо , без да му знам историята от 1900 година насам :roll:
А и не е задължително нещо да стане меинстрийм, само защото на мен ми е харесало и го нося без да знам какво е...Отделно че може да се поинтересувам...

SmiLe_BaBy{P}
12-12-2005, 08:12
Аз така си ходя.Мисля че е мн яко :lol:

kenny_
12-12-2005, 08:17
късали са ме на изпити
Ако е бил писмен надали заради гребена да е било ;-)

kenny_
12-12-2005, 08:25
When life is comming gay :lol:

rosskata
12-12-2005, 08:36
:? Добре, но защо мислиш, че те искат да се ГАВРЯТ с това?

Ок, явно просто не ми е ясно как може човек да изразява себе си и възгледите си с външния си вид...(с оглед на тва че нося дрехи с картинки... А, всъщност веднъж щяха да ме уволнят заради една блузка с едно хлапе дето показва среден пръст :lol:)
И да е толкова важно за него с какво е облечен и с какво-другите... Сигурно си прав, но пък от друга страна не можеш да забраниш на някой да се облича по определен начин... Простоби било по-добре да не го приемаш толкова лично- едва ли някой се облича така с цел да те дразни :roll:

rosskata
12-12-2005, 09:14
:roll: В такъв случай съм съгласна...Просто не бях особено наясно с идеята :?
Обаче едва ли има нещо което може да се направи... А серат на субкултурата не тези, които купуват, а тези, които продават според мен... Защото много лесно е да ти хареса някой парцал, без да знаеш нищо...

machoka
12-12-2005, 14:41
Защото много лесно е да ти хареса някой парцал, без да знаеш нищо...

Да, аз като някоя латерна, отново искам да спомена, че когато ми хареса нещо, което да си купя с парите, с които съм спечелил и искам да си го нося, никой няма право да ми казва каквото и да било.

Изключваме униформите - това е по закон.

Харесвам си дрешка, купувам си я. Точка, дали има история - мен не ме вълнува, щом ми харесва и я плащам, от какъв зор да не си я взема?
Ако ме кефи да ходя на гребен - ще си направя, да не е незаконно? Ако искам раста - отново. Това е лично предпочитание, не ме интересува имат ли история тези прически, религии и т.н., щом ми седи добре :!:

Експлойтед,
Разбирам, че влагаш по-голям смисъл в облеклото. Но за мен не е така, нося, каквото ми хареса. Ти може да се облечеш с нещо, което не ти харесва, но е спрямо музикалните ти предпочитания. Или пък не. При всички случаи - мислим различно. И двамата сме прави! Аз ще нося каквото си искам, без да ме интересува нищо около него, ти също ще носиш каквото желаеш - независимо дали знаеш каква му е историята до 1900 година или нямаш понятие :)

Oyama
12-12-2005, 14:44
Дамм и са Стеснителната ще си прави раста и то руса и изобщо не знае къв и е смисъла и философията...

SEXtreme
12-12-2005, 15:54
exploitedteen, държиш се, като абсолютен егоист и простак - типичното "щом не е като мене, значи е лошо"!!! Кой си ти, че ще кажеш, на кой какво да му харесва???Никой. Земи се замисли, дали имаш право да съдиш хората, защото имат различни предпочитания от твоите. Същото е и със хомосексуалните - гонят ги, само защото харесват разлини работи от другите хота от техния пол...тесногръди сте колкото си щете!

NightWish-f
12-12-2005, 16:20
Ами на мен ми харесва щом ми харесва - правя го

`Death`Whore`
12-12-2005, 18:15
exploitedteen, държиш се, като абсолютен егоист и простак - типичното "щом не е като мене, значи е лошо"!!!

Госпожичке, в този форум всички са така. Мен ме обявиха за изрод, за извратена, гнусна, грозна...само защото казах, че изглеждам по различен начин.

12-12-2005, 18:30
exploitedteen, държиш се, като абсолютен егоист и простак - типичното "щом не е като мене, значи е лошо"!!! Кой си ти, че ще кажеш, на кой какво да му харесва???Никой. Земи се замисли, дали имаш право да съдиш хората, защото имат различни предпочитания от твоите. Същото е и със хомосексуалните - гонят ги, само защото харесват разлини работи от другите хота от техния пол...тесногръди сте колкото си щете!


разбира се, че имам право...
аз вече се обосновах... и тъпото е, че плюя не хора, които имат различи вкусове, а хора, които се обличат така както аз, но влагат мисъл в това...
на мен си ми харесва да ходя с кубинки и т.н., но не ми харесва сульо и пульо да са така... за мен кубинките, навитите крачоли, тирантите, ризите, нашивките и всички други подобни си имат някакво значение с което съм запознат, а не защото виждаш ли някой е решил, че така е модерно, или за да се направи на много интересен :evil:


но вече ви го казах носете си каквото искате... ако на мен ми попадне някой с надпис, пънк, анархия или нещо такова, ще го питам какво е вложил и ако не ми хареса отговора, ще му тегля един бой..
ето ти демокрация... мен са ме били заради анархията и пънка, значи и другите щом искат да носят тия неща, както аз ги нося ще ядат бой...

Еми ако на някои просто му е харесала дрехата, пак ли ще го набиеш...?? Ти нямаш никва умисъл бе човеко! Да биеш някой заради дрехите, който носи! И тва че теб са те били не е основание! Трябва ли да се отвръща на злото с зло??? Много жалко, че мислиш по този начин! :( И какво лошо има някой да си прави нашивки, да си навива крачолите след като му харесва, все пак всеки гледа да изглежда добре на външен вид! Това значи ли че всеки който не знае, какво значи даден надпис на якето му или блузата, трябва да бъде набит ?? :shock: :shock:

rosskata
12-12-2005, 18:38
но вече ви го казах носете си каквото искате... ако на мен ми попадне някой с надпис, пънк, анархия или нещо такова, ще го питам какво е вложил и ако не ми хареса отговора, ще му тегля един бой..
ето ти демокрация... мен са ме били заради анархията и пънка, значи и другите щом искат да носят тия неща, както аз ги нося ще ядат бой...
:shock: :shock: :shock: Ти пък...що ще биеш хората. Демокрация е всеки да си носи квото иска, без опасност от някой да го бие за няква дреха :?

She-Devil
12-12-2005, 18:39
Ха-ха-ха може някой да го кефи,ама не е за мене!Гледам ги всички са се издокарали по модата,като стадо овце...все едно и също?!!!!Гадост! :)

12-12-2005, 18:42
да.. :twisted:



за да носи нещо ще си носи и последствията от него...
гаврите се с нашата култура, идеали и ценности... ние ви бием... просто е..


Ех защо винаги трябва да става всичко с бой?? :shock: Не сте животни, че да се биете бе хора! Винаги има друг начин да се оправят нещата и да се изясни положението, не с бой! Ама тва си е мое мнение де, вие мислете както си искате, аз не мога да ви накарам да сте съгласни с мен, но лошото при вас е, че това вреди не само на вас, но и на околните!

SEXtreme
12-12-2005, 19:26
exploitedteen, държиш се, като абсолютен егоист и простак - типичното "щом не е като мене, значи е лошо"!!! Кой си ти, че ще кажеш, на кой какво да му харесва???Никой. Земи се замисли, дали имаш право да съдиш хората, защото имат различни предпочитания от твоите. Същото е и със хомосексуалните - гонят ги, само защото харесват разлини работи от другите хота от техния пол...тесногръди сте колкото си щете!


разбира се, че имам право...
аз вече се обосновах... и тъпото е, че плюя не хора, които имат различи вкусове, а хора, които се обличат така както аз, но влагат мисъл в това...
на мен си ми харесва да ходя с кубинки и т.н., но не ми харесва сульо и пульо да са така... за мен кубинките, навитите крачоли, тирантите, ризите, нашивките и всички други подобни си имат някакво значение с което съм запознат, а не защото виждаш ли някой е решил, че така е модерно, или за да се направи на много интересен :evil:


но вече ви го казах носете си каквото искате... ако на мен ми попадне някой с надпис, пънк, анархия или нещо такова, ще го питам какво е вложил и ако не ми хареса отговора, ще му тегля един бой..
ето ти демокрация... мен са ме били заради анархията и пънка, значи и другите щом искат да носят тия неща, както аз ги нося ще ядат бой...
ХАХАХХАХАХХАХАХАХАХАХХАХА ХАХАХАХАХАХАХАХХА
ХАХАХХАХАХХАХАХАХАХАХХАХА ХАХАХАХАХАХАХАХХА
ХАХАХХАХАХХАХАХАХАХАХХАХА ХАХАХАХАХАХАХАХХА
ХАХАХХАХАХХАХАХАХАХАХХАХА ХАХАХАХАХАХАХАХХА
.................
...........................
пък после разправят, че ние, "чалгарите" сме били надути пуяци и простаци!ХА!Ти си просто уникален! Щял да набие някого, ако не му харесал отговора....хаххахаах.....мал ее - аз съм носила ризи и кво?Ще ме набиеш ли?ХАХА!Айде де!Голям си мъж, честно - разправя как щял да бие на лево и на десно!хаха....братле - комплексите ти пречат да мислиш!

ПП: Ако това ти е идеята за "демокрация", сериозно имаш нужда малко да се застояваш в часовете по История и Психология!!! :shock:

SEXtreme
12-12-2005, 19:35
аххааха... аз часове отдавна нямам, за сметка на това знам какво е демокрация благодарение на висшето ми образование...


и мога да ти препоръчам да се поинтересуваш от елинска демокрация, идеална демокрация и т.н. и да видиш за какво става въпрос...

относно боя мисля, че не моите комплекси са решаващи в случая след като имаме хора, които са просто пози... и се мислят за много уникални като носят дрешка на която пише анархия...

това е и като ония селски блузки "де пута мадре" дето всеки селянин носи и се мисли за много оригинален...
ако имаш надпис анархия поне се поинтересувай какво значи...
а иначе щом те кефи надписа анархия, но не знаеш какво означава (за повечето хора анархия има негатвен смисъл- беззаконие, хаос, безредици, своеволие) това вече ги прави жертви на собствената си простотия... те се кефят, че носят надпис за безредици... ето им безредици...
На който му харесва надписа "анархия", нека го носи!Тебе кво те грее??Нищо. Кво разправяш, как те дразнело, не знам си кфо....глупости! Много хора ги дразнят и потните "метъли" с тесните дънки и дългите коси, ама казват ли ти нещо?Не. Трай си и ти.

LostHorizon
12-12-2005, 23:12
няма да си трая, защото да си траеш и да сведеш глава е робско мислене...

предпочитам да си отстоявам позицията независимо от последствията...

Поклон пред такива люде!

По темата - модата при момичетата да си набутват дънките в ботушите в началото ме шокира... просто не можех да приема този ИДИОТИЗЪМ ..малко по малко и с много усилия свикнах , но все още не ме кефи :evil: ...при момчетата вече е съвсем различно .. обикновено се срещат рядко такива защото те ще са или true пънкари или скинари .. а аз уважавам много и двата типа хора без значение с какво са облечени!

П.П.
Много комплексарска тема , кво ви пука как е облечено едно момче или момиче?! .. ако има акъл в главата , ако ще да е пълен прошляк трябва да бъде уважаван/а! Много се дразня когато ходя облечен като метъл по улиците и повечето хора ме гледат все едно съм извънземно.. а като се костюмирам ме гледат с респект.

honey91
12-13-2005, 18:13
Men me kefi.

Hybrid_Theory_F
12-13-2005, 18:35
Миналата година ми подариха ботуши с готически кръстове като катарами високо и аз исках всички да ги виждат и си носех панталона в тях...
Жалко за ботушите, защото след като цяла България ходи така няма да си набутам панталона в които и да е ботуши когато и да е било...

Oyama
12-13-2005, 23:06
Миналата година ми подариха ботуши с готически кръстове като катарами високо и аз исках всички да ги виждат и си носех панталона в тях...
Жалко за ботушите, защото след като цяла България ходи така няма да си набутам панталона в които и да е ботуши когато и да е било...
По леко че се трогнахме :o .

lainagovna
12-13-2005, 23:45
на жените им отива, ама на момчетата им стой селско-педалско-неадекватно-педалско-не естествено-педалско о и да не забравя педалско

12-14-2005, 12:12
на жените им отива, ама на момчетата им стой селско-педалско-неадекватно-педалско-не естествено-педалско о и да не забравя педалско

Пич не си интересен! И попринцип стои много яко, лошото е че повечето хора не знаят как да си вкарват панталоните в ботушките(а тогава вече съм съгласен че стои невероятно селско)!

Lindsay
12-14-2005, 15:04
COOL!!!Qko e men me kefi

Elektra_x
12-17-2005, 17:56
COOL
По4ти винаги съм така.Според мен е яко.Вси4ки ходят така дори и мом4етата мн им ти4а 8)

Death_F
12-17-2005, 19:14
Oh, my fuckin' SATAN!!!Това е най най най най най най най УЖАСНОТО И ГРОЗНО НЕЩО КОЕТО СЪМ ВИЖДАЛА!!!Просто като ги видя тея бонбонки да вървят по улицата ми иде да ги фана и да ги ритам ритам ритам докат не им счупя сички зъби със токчетата на борушите!!!Адски е дразнещо всяко момиче да се носи така ама АДСКИ!!!Еднакви тъпи к*рви!

Oyama
12-17-2005, 19:34
Хехе наритай ги а така. Та викаш ще си дадеш снимките а, че не те видяхме ти колко си красива.

Murderdoll
12-17-2005, 19:50
http://tinypic.com/ip9lcw
ахахахахахаххаах ебати гаврата:)
ше ида така на концерт на азис и камелия..
и още някой :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kaka_lara
12-18-2005, 06:18
Oh, my fuckin' SATAN!!!Това е най най най най най най най УЖАСНОТО И ГРОЗНО НЕЩО КОЕТО СЪМ ВИЖДАЛА!!!Просто като ги видя тея бонбонки да вървят по улицата ми иде да ги фана и да ги ритам ритам ритам докат не им счупя сички зъби със токчетата на борушите!!!Адски е дразнещо всяко момиче да се носи така ама АДСКИ!!!Еднакви тъпи к*рви!ама нещо против ли имаш, а ме хвани мен да ми счупиш зъбите с токчетата по улиците. Пред монитора всички сме отворени, нали, па**вро?!

FlowerinesS
12-18-2005, 12:04
Oh, my fuckin' SATAN!!!Това е най най най най най най най УЖАСНОТО И ГРОЗНО НЕЩО КОЕТО СЪМ ВИЖДАЛА!!!Просто като ги видя тея бонбонки да вървят по улицата ми иде да ги фана и да ги ритам ритам ритам докат не им счупя сички зъби със токчетата на борушите!!!Адски е дразнещо всяко момиче да се носи така ама АДСКИ!!!Еднакви тъпи к*рви!ама нещо против ли имаш, а ме хвани мен да ми счупиш зъбите с токчетата по улиците. Пред монитора всички сме отворени, нали, па**вро?!
Определено пред монитора се прави на много интересна,както и всички,които щели да счупат зъбите и нз си кво на тези с дънките в ботушите.Аммма че сте глупави!Как може да биеш някой за тва как е облечен.Абе вие не сте добре бе..идете на лекар!Кво са виновни готините мацки,че вие сте некфи комплексари и нямате къде да си излеете злобата?те ли трябва да пострадат заради вашата ограниченост.Просто нямам думи за такива враждебно настроени шматки като теб.Ходиш с някакъв парцал,който прилича по-скоро на торба,а не на панталон.отгоре с няква огромна блуза,дето е с размерите на покривка за маса за ядене и се мислиш за великаи уникална.Как може родителите ви да са толкова безотговорни и да не се интересувам кво става с вас..как може д ане са ви възпитали както трябва.."който не е кат нас-бой,бой.."УЖАС!В тва ли е бъдещето на страната ни ,ГОСПОДИ!

techCandy
12-18-2005, 14:46
Oh, my fuckin' SATAN!!!Това е най най най най най най най УЖАСНОТО И ГРОЗНО НЕЩО КОЕТО СЪМ ВИЖДАЛА!!!Просто като ги видя тея бонбонки да вървят по улицата ми иде да ги фана и да ги ритам ритам ритам докат не им счупя сички зъби със токчетата на борушите!!!Адски е дразнещо всяко момиче да се носи така ама АДСКИ!!!Еднакви тъпи к*рви!ама нещо против ли имаш, а ме хвани мен да ми счупиш зъбите с токчетата по улиците. Пред монитора всички сме отворени, нали, па**вро?!
Определено пред монитора се прави на много интересна,както и всички,които щели да счупат зъбите и нз си кво на тези с дънките в ботушите.Аммма че сте глупави!Как може да биеш някой за тва как е облечен.Абе вие не сте добре бе..идете на лекар!Кво са виновни готините мацки,че вие сте некфи комплексари и нямате къде да си излеете злобата?те ли трябва да пострадат заради вашата ограниченост.Просто нямам думи за такива враждебно настроени шматки като теб.Ходиш с някакъв парцал,който прилича по-скоро на торба,а не на панталон.отгоре с няква огромна блуза,дето е с размерите на покривка за маса за ядене и се мислиш за великаи уникална.Как може родителите ви да са толкова безотговорни и да не се интересувам кво става с вас..как може д ане са ви възпитали както трябва.."който не е кат нас-бой,бой.."УЖАС!В тва ли е бъдещето на страната ни ,ГОСПОДИ!
Ооооо миличките, те взеха, че и лично го приеха. Оф
чак се трогнах, ще вземе да ми се размаже грима! Какъв ужас само, как може тия нисши не слущащши чалгия съсдазния, смеят да ни говорят (пишат) изобщо?!? От нерви и нокът ми се счупи!...
Първо- не бъдете толкова сигурни, че само пред монитора може да зяе, а и зъби да троши.
Второ- Кои готини мацки, тия плиткоумните, които са на желязната логика: "Всички така ходят, значи и аз така ще се нося, да не съм различна, иначе ще ме линчуват с камъни." Съзнателно или подсъзнателно. А това, че всички твърдите колко много ви харесва модата...не е ли съмнително, че всички го казват някак си?
Трето- Момичето изказва по- агресивно мнение, вие го приемате лично, не е ли доказателство това са скритите ви комплексчета. Ако не ви пукаше, щеше да отминете темата ей така.
Четвърто- А нали ти FlowerinesS си особено интелгинетна, толерантна и свободомислеща, какво тогава подяволите те бърка това, че тя носи панталони каторба и блуза като покривка за маса? Тя да не ти се бърка, само че ти и се бъркаш.
Пето- Нали стила на обличане и музиката която хората слушат, не определя човек. Тогава какви родители те гонят? Ваще да се гордеят ли, че си посредствена, с още 100 клонинга като тебе? Айде отивай да се мислиш за безкрайно оргинална и възвишена....и не споменавай имаето на Бог без причина, аз не вярвам в него, но ти щом го споменаваш, значи вярваш. Не те ли е учил никой, че за глупости Господ не бива да се призовава?

Wellcme to the real, cruel world... :evil:



а сега по темата...

майната им на всички... ходете както искате... мислете се за готини мацки и т.н.
то от високо се пада най- добре...
Добре казано

FlowerInesS:)
12-18-2005, 16:12
Ами 10 страници не се включих,време беше :wink:
1.Не слушам чалга,нямам нищо против нея и всички други стилове в музиката.
2.Никой не е казал,че се обличам с дънки в ботушите,но и да е така това си е мое право.
3.->от 2.-не съм посредственаи нямам 1000000 клонинги казах поради ква причина, НО НЕ СЕ СМЯТАМ ЗА УНИКАЛНА!(за разлика от повечето тук)
4.Да,музиката ,която слушаш,не те определя като човек,но с това съм съгласна донякъде.Струва ми се ,че тези,които слушат метъл са по-враждебно настроени,приемат всичко,което им кажеш мнооого лично,готови са да те бият(тая тема го доказва..)За чалгарите не ми се пише ,но и за тях има кво лошо да се каже..Но все пак мисля,че чалгата не възпитава нещо особено в теб!но тва е друг въпрос..
5.Пак казвам,че беше време да се включа.Доста време подминавах тази тема 'ей така'.Нямам 'коммплексчета' още по-малко за това как се обличам-харесвам се,а и другите ме харесват :wink:
Е.мерси за времето,коеот ми отделихте , отивам "да се мисля за оригинална и възвишена" (не сериозно ще се пукна от смях :lol: :lol: )

lp_krasi
12-18-2005, 16:30
миии нз..на мен някак си не ми допада много...някво супер гадно изглежда... :?

FlowerInesS`
12-18-2005, 16:31
Ами виж сега,Все има правото да се харесва,нал тъй?Е,аз се харесвам,купувам си дрехи,които ми харесват.->харесвам се.А за това,че другите ме харесват-еми казвали са ми го,да плача ли?!Нещо лошо ли виждаш в това,хората около теб да те харесват? :lol:

FlowerInesS``
12-18-2005, 17:44
:? Наистина звучи така.Просто го написах набързо,защото нямах време.Не исках да прозвучи така.Просто реших и аз да се включа.Отоговорът ми беше във връзка с това:"Трето- Момичето изказва по- агресивно мнение, вие го приемате лично, не е ли доказателство това са скритите ви комплексчета. Ако не ви пукаше, щеше да отминете темата ей така.
и той беше за това,че нямам 'комплексчета' ,че наистина не ми пука (пак д акажа ,че не се нося с дънки в ботуши)и че доста време съм посминавала темата 'ей така' -10 страници все пак.Разбираш?

12-18-2005, 17:45
:? Наистина звучи така.Просто го написах набързо,защото нямах време. А Не исках да прозвучи така.Просто реших и аз да се включа.Отоговорът ми беше във връзка с това:"Трето- Момичето изказва по- агресивно мнение, вие го приемате лично, не е ли доказателство това са скритите ви комплексчета. Ако не ви пукаше, щеше да отминете темата ей така.
и той беше за това,че нямам 'комплексчета' ,че наистина не ми пука (пак д акажа ,че не се нося с дънки в ботуши)и че доста време съм посминавала темата 'ей така' -10 страници все пак.Разбираш?

WILD__BOY
12-18-2005, 17:49
Бих казал доста тъпо - ама кой както иска

SliPKnoTT
12-18-2005, 19:19
Ташак раота, курвински истории. Някви пачаври дет са ми тръгнали облечени в розово с втъкнати парцали в розовите им ботушляци Съкссс както те го рпаят сяка вечер на някои надуват кавала и го гълтат !

Oyama
12-19-2005, 16:45
Oh, my fuckin' SATAN!!!Това е най най най най най най най УЖАСНОТО И ГРОЗНО НЕЩО КОЕТО СЪМ ВИЖДАЛА!!!Просто като ги видя тея бонбонки да вървят по улицата ми иде да ги фана и да ги ритам ритам ритам докат не им счупя сички зъби със токчетата на борушите!!!Адски е дразнещо всяко момиче да се носи така ама АДСКИ!!!Еднакви тъпи к*рви!ама нещо против ли имаш, а ме хвани мен да ми счупиш зъбите с токчетата по улиците. Пред монитора всички сме отворени, нали, па**вро?!
Определено пред монитора се прави на много интересна,както и всички,които щели да счупат зъбите и нз си кво на тези с дънките в ботушите.Аммма че сте глупави!Как може да биеш някой за тва как е облечен.Абе вие не сте добре бе..идете на лекар!Кво са виновни готините мацки,че вие сте некфи комплексари и нямате къде да си излеете злобата?те ли трябва да пострадат заради вашата ограниченост.Просто нямам думи за такива враждебно настроени шматки като теб.Ходиш с някакъв парцал,който прилича по-скоро на торба,а не на панталон.отгоре с няква огромна блуза,дето е с размерите на покривка за маса за ядене и се мислиш за великаи уникална.Как може родителите ви да са толкова безотговорни и да не се интересувам кво става с вас..как може д ане са ви възпитали както трябва.."който не е кат нас-бой,бой.."УЖАС!В тва ли е бъдещето на страната ни ,ГОСПОДИ!
Много точно казано, много смишно ми става като гледам как някви скочубри наричат яките пички курви :wink: това просто не е възпитано а е проява на злоба и завист, типично по български.