PDA

View Full Version : Плаче на Linkin Park



WingsOfButterfly
12-09-2005, 10:56
Една .. мога да кажа от най-добрите ми приятелки е луда по Linkin Park, но всеки път като ги слуша се депресира адски яко и почва да плаче .. така е от две години дори и снимки да им види се разплаква .. веднъж и пред мен се разциври и ми стана адски кофти .. Кажете плс с кво да й помогна и изопщо мога ли .. ?

GANGSTERA
12-09-2005, 11:03
Типично за момиче. Най-добре според мен е да й се разкрещиш и най-накрая да се откаче от тъпите й и лапешки лиготии! :lol:
btw, fuck SliFkinG paЯk!

LyLa
12-09-2005, 11:07
za kakvo pla4e??!

WingsOfButterfly
12-09-2005, 11:07
Типично за момиче. Най-добре според мен е да й се разкрещиш и най-накрая да се откаче от тъпите й и лапешки лиготии! :lol:
btw, fuck SliFkinG paЯk!
Ahahha 10x .. am da q vidish kak plache .. i da trq da i vikash .. :? naistina e glupavo tva det prai .. 10x :)

WingsOfButterfly
12-09-2005, 11:08
za kakvo pla4e??!
Nqmam predstava .. depresira se daje i na po "jivite" pesni

mil4eto_
12-09-2005, 11:09
Една .. мога да кажа от най-добрите ми приятелки е луда по Linkin Park, но всеки път като ги слуша се депресира адски яко и почва да плаче .. така е от две години дори и снимки да им види се разплаква .. веднъж и пред мен се разциври и ми стана адски кофти .. Кажете плс с кво да й помогна и изопщо мога ли .. ?
еми тфа не ми се струва много-много нормално...
може да си има някфи сеиозни проблеми? :?
по-добре поговори с нея все пак сте най-добри приятелки-опитай се да я изслушаш и да и помогнеш.

sk8girL
12-09-2005, 12:37
Еми сигурно си има някви проблеми.. ;-( Честно казано и аз съм плакала на [Lp],ама тогава съм била супер здух ..

JoInTcHe
12-09-2005, 13:18
И аз плача на каЛинкин парк.Направо ми се реве като им слушам мега тъпите песни. :evil: Добре,че се разпаднаха :twisted: баХ ги ...



btw, fuck SliFkinG paЯk!

хахаха как го измисли само :twisted:

Worthless
12-09-2005, 14:53
И аз плача на каЛинкин парк.Направо ми се реве като им слушам мега тъпите песни. :evil: Добре,че се разпаднаха :twisted: баХ ги ...



btw, fuck SliFkinG paЯk!

хахаха как го измисли само :twisted: фсъщност не са се разпаднали (:
БДУ... аз пък само на една песен на ЛП съм плакала и то когато бях луда по тях

aBeP4eTo
12-09-2005, 15:43
Tc tejka rabota e tozi pubertet.
Tova e adski tupa detska, nedorasla postupka! Da sedi i da plache na teq amatiori i da ne beshe LP nqma znachenie na kakvo ok razbiram vednuj, dva puti ama tq ot 2 godini plachela. Moq suvet da se pregleda dali ne i se e razhlopala nqkoq duska. :? :roll:
lapeshki istorii... :?

12-10-2005, 15:55
MY DECEMBER=CRY :lol:

IdontGiveaFuck
12-10-2005, 16:00
А,фак!Може ли да плаче от няква снимка ?! :lol:

12-10-2005, 16:38
moje da e vlubena v nqkoi ot grupata i da i deistva zle... haha :lol:

Tedka-Medka
12-11-2005, 20:40
как пък ше реве..о боже..абе луди има колкото искаш
ми кажи и да не ги слуша ве..знам ли:)хаха
аз пък никога не съм ревала на ЛП..твойта
френдка сигурно не е добре нещо или и е мъчно,
че не ги познава лично..ахахаха смешно е;)
кат им видела снимка и ревяла ;) лелее

MaPuXyaHa
12-11-2005, 21:23
Аз ,ако бях на твое място щях да и развъртя шамарите!Това са простотиите!От 2години да ревеш...и то без основателна причина!!Я й кажи да ходи да се прегледа!

cannabinoid
12-11-2005, 21:53
Кажи и, че тез пичове са умрели ;) не бе - ташак.
Иначе т'ва не е нормално :shock: