PDA

View Full Version : Zubkite



12-09-2005, 14:21
Ta kolko 4esto si miete zubite i polagate li nujnite griji za tqh?
Hodite li na zubolekar ili ne vi puka kvot 6te da stava?
Interesuva li vi tova 4e ot cigarite i kafeto zubite pojultqvat?
Izpolzvate li nqkakvi raztvori za usta i tem podobni? Razkajete kak se grijite za svoite zubki :?

12-09-2005, 15:42
Ами мия ги редовно. Не пуша иначе. А на зъболекар хода на всеки 6 месеца на профилактичен и ако има нещо малко кариесче веднага се оправа. Така че мога да кажа че полагам нужните грижи за зъбите ми

Master_88
12-09-2005, 15:43
Ами мия ги редовно. Не пуша иначе. А на зъболекар хода на всеки 6 месеца на профилактичен и ако има нещо малко кариесче веднага се оправа. Така че мога да кажа че полагам нужните грижи за зъбите ми
Имах малко проблеми с логването заради летящия супермен.

iLcHo
12-09-2005, 18:43
Мия ги всеки ден след става и всяка вечер преди лягане...
проблеми със зъбите досега не съм имал..само 1 пломба имам и така..

LyLa
12-09-2005, 20:06
Mi naposleduk si gi miq dosta 4esto -osven sutrin i ve4er, su6to predi da izlqza nqkude,ili kato se setq sled qdene..Obi4am stra6no belite "zubki" i zatova si gi izbelvam otvreme navreme sus soda.Ne izpolzvam raztvori,ne hodq mnogo 4esto na zubolekar, a samo kogato imam nujda.Ne pu6a ,a kafe piq rqdko!

julay-na novo
12-09-2005, 23:00
zabkite zabkite te sa ni 4ara ako ne se grijim za tqx 4ara otiva na kino :mrgreen:

ninsy
04-30-2006, 22:30
osven sutrin i vecher gi miq i predi da izlezna :} hodila sym da mi gi izbelvat a inache nqmam nikakfi kariesi i plombi :)

djigi
05-01-2006, 10:15
Ами мия ги редовно. Не пуша иначе. А на зъболекар хода на всеки 6 месеца на профилактичен и ако има нещо малко кариесче веднага се оправа. Така че мога да кажа че полагам нужните грижи за зъбите ми
Имах малко проблеми с логването заради летящия супермен.

+ Пия кафе, замислям се за ефекта му, но не съм го спряла Мия си ги всеки ден, минимум сутрин и вечер, но и не повече от 3-4 пъти. Не използвам нищо освен паста за зъби, която в момента е с избелващо действие (и за нея знам, че е вредно, но и май не помага) и четка за зъби, която сменям редовно. Случва ми се да дъвча дъвки за избелване, но това не е специално заради зъбите, просто ми харесва вкуса. Имам ужасно много плобми като повечето са от тъмните (не се сещам думичката сега), но в последните 3 години не са ми правили нито една :smt016

Composure
05-01-2006, 10:23
мия ги :) сутрин и вечер :) някой път сутрин изпускам :mrgreen: ама щото "сутрин" за мене е 6 часа :evil:

kudri4kata
05-01-2006, 13:36
Purvoto ne6to koeto gledam v edin 4ovek tova za zubite! Miq gi po 2 puti na den,ponqkoga i 3 puti :D Tova spored men e edno ot nai-vajnite ne6ta ot vun6niq vid! Razbira se ponqkoga tova da ima6 pravi i zdravi zubi ne zavisi ot samiq 4ovek, no li4nata higiena si zavisi samo ot teb

Composure
05-01-2006, 13:55
Purvoto ne6to koeto gledam v edin 4ovek tova za zubite! Miq gi po 2 puti na den,ponqkoga i 3 puti :D Tova spored men e edno ot nai-vajnite ne6ta ot vun6niq vid! Razbira se ponqkoga tova da ima6 pravi i zdravi zubi ne zavisi ot samiq 4ovek, no li4nata higiena si zavisi samo ot teb
зарад тебе ся си измих зъбите пак :) обаче с пастите на мама избелващите и с няква гадна вода дето е много ментова и напрао ми се доплака колко е люта въпреки че зъбите са ми здрави и бели :)

kudri4kata
05-01-2006, 17:23
хахаха :-D радвам се че съм била причина :smt008