PDA

View Full Version : Kakvo mi ima ?



ujasno_se_4uvstvam
12-09-2005, 17:35
qKO SAM se komleksirala. ne moga da govorq s nqkogo,bez da se 4uvstvam po-nis6a ot nego. nqmam za kakvo da govorq s horata. stoq na edno mqsto kato vcepenena. mislq si samo kolko sam tapa,6toto znam,4e vsi4ki me imat za takava. postoqnno tova. ve4e ot 3 meseca i ne6to. nqmam priqteli. samotna sam. absolutno sama. predi bqh ob6titelna,gotina,sega sam drug 4ovek. na 15 sam. kakvo moje da e tova ? i koga 6te mine(6te mine li vaob6te?) :(((

priti_kiti
12-09-2005, 17:54
qKO SAM se komleksirala. ne moga da govorq s nqkogo,bez da se 4uvstvam po-nis6a ot nego. nqmam za kakvo da govorq s horata. stoq na edno mqsto kato vcepenena. mislq si samo kolko sam tapa,6toto znam,4e vsi4ki me imat za takava. postoqnno tova. ve4e ot 3 meseca i ne6to. nqmam priqteli. samotna sam. absolutno sama. predi bqh ob6titelna,gotina,sega sam drug 4ovek. na 15 sam. kakvo moje da e tova ? i koga 6te mine(6te mine li vaob6te?) :(((6te ti mine kogato ti samata prestane6 da se misli6 za takava!vsi4ko zavisi ot tvoqta naglasa za ne6tata..ako se 4uvstva6 tapa i drugite 6te te mislqt za takava!ako se 4uvstva6 gotino i drugite 6te mislqt taka! opitai go,deistva ;)

LyLa
12-09-2005, 18:45
qKO SAM se komleksirala. ne moga da govorq s nqkogo,bez da se 4uvstvam po-nis6a ot nego. nqmam za kakvo da govorq s horata. stoq na edno mqsto kato vcepenena. mislq si samo kolko sam tapa,6toto znam,4e vsi4ki me imat za takava. postoqnno tova. ve4e ot 3 meseca i ne6to. nqmam priqteli. samotna sam. absolutno sama. predi bqh ob6titelna,gotina,sega sam drug 4ovek. na 15 sam. kakvo moje da e tova ? i koga 6te mine(6te mine li vaob6te?) :(((6te ti mine kogato ti samata prestane6 da se misli6 za takava!vsi4ko zavisi ot tvoqta naglasa za ne6tata..ako se 4uvstva6 tapa i drugite 6te te mislqt za takava!ako se 4uvstva6 gotino i drugite 6te mislqt taka! opitai go,deistva ;)
E nadali ne e opitala ,no to ne e tolkova lesno.Vseki e minaval prez takuv period.Spored men ti trqbvat pove4e novi priqteli s koito 6te se 4uvstva6 dobre,pove4e novi zanimaniq.Taka 6te promeni6 4ernoto si ejednevie i 6te se po4uvstva6 po dobre.

GossipGirl89
12-09-2005, 19:36
qKO SAM se komleksirala. ne moga da govorq s nqkogo,bez da se 4uvstvam po-nis6a ot nego. nqmam za kakvo da govorq s horata. stoq na edno mqsto kato vcepenena. mislq si samo kolko sam tapa,6toto znam,4e vsi4ki me imat za takava. postoqnno tova. ve4e ot 3 meseca i ne6to. nqmam priqteli. samotna sam. absolutno sama. predi bqh ob6titelna,gotina,sega sam drug 4ovek. na 15 sam. kakvo moje da e tova ? i koga 6te mine(6te mine li vaob6te?) :(((6te ti mine kogato ti samata prestane6 da se misli6 za takava!vsi4ko zavisi ot tvoqta naglasa za ne6tata..ako se 4uvstva6 tapa i drugite 6te te mislqt za takava!ako se 4uvstva6 gotino i drugite 6te mislqt taka! opitai go,deistva ;)

Подкрепям....

БДУ - темичката не е за тука

The Goodbye Girl...
12-09-2005, 19:36
А какво се промени? Какво се случи с теб, за да преживееш тази душевна трансформация? Намери корените на сегашното си поведение и на настоящите си мисли. Трябва да уважаваш себе си. Но ако си повтаряш, че си тъпа и не можеш да бъдеш 'готина', то няма лек.

LiL_MeoW
12-09-2005, 21:16
Просто ти попаднала в така наречената "пубер криза" споко минава ... ше отнеме малко време ... сама трябва да пренастоиш мисленето си и да си по - позитивно . Когато се усмихваш и целия свят ше се усмихва за теб . хХх

Neko_Dream
12-10-2005, 10:32
а в критическата си вече и затова :)
споко ще се оправиш :)
Докато ти се нормализират хормоните в тялото, ще е така. Но ти можеш да направиш нещо по въпроса! Просто всеки път си казвай, че си както преди "готина" и тн... и поне малко ще ти се качи самочувствието.
И все ще намериш с някой да говориш. Примерно в чата има безкрай много хора, които си намят друга работа и с удоволствие ще излушат едно момиче. Е, в повечето случаи исакт само едно, но ти няма да им го даваш, а ще си излееш душата, ще ги използваш за душевно кошче :) камоли ще ги видиш пак. Ако го сториш, ще те имат за нещо повече, защото споделяш с тях и тн... :) Споко ;)

tarinka
12-10-2005, 17:42
Minala sam prez absolutno sa6toto ne6to,taka 4e mnogo dobre te razbiram.Kato na4alo spri da se zarejda6 s negativni misli-vseki den si povtariai 4e si super.Sa6to taka nameri si niakakvo hobi-niakakav sport naprimer.Toi e napravo ubiets na lo6oto nastroenie-naprimer latino tanci,aerobika,tae bo ili ne6to ot sorta.Treto opitai se da gleda6 ot dobrata strana na ne6tata :) Raznoobraziavai si jivota.I ne zabraviai-tova e samo vremenno sastoianie,ot koeto moje6 da izlezne6 s malko oporitost.Minalata godina po tova vreme se 4uvstvah po sa6tia na4in,no sega sam mnogo 6tastliva.Viarvam 4e moje6 :D :D

Josefinne
12-10-2005, 17:59
Oпитай да се запознаеш с нови хора. Впечатлението, което са си изградили хората веднъж за теб трудно се променя, но за това ти трябва самоувереност. Като начало трябва да изградиш това. Сигурна съм, че е само внушение, което трябва да разсееш. По-лесно ще ти е да се запознаеш с нови хора, ще се отпуснеш пред тях и веднъж видяла, че не си такава каквато си мислиш, ще ти е по-лесно да промениш и мнението на останалите за себе си. Ако се чувстваш неинформирана - чети списания, гледай телевизия, рови се из интернет. Намери интересни теми за разговор , които ще ти послужат при разговор. Води темите ти, така че да са ти интересни и на теб, и на събеседника, но и така имаш възможност да не навлизаш в сфери, които не познаваш. Ако нещо не знаеш - не е чак толкова фатално - никой не се е родил научен и никой не може да разбира от всичко. Извлечи го в своя полза - искай човека срещу теб да ти обясни, слушай го внимателно и го карай да се чувства горд, че той знае, а ти бъди доволна, че ще знаеш и ти. Никой не е по-нисш в общуването. Не мисли така, защото и хората ще започнат да те възприемат така. Когато обуваш с един човек вие сте равни.

Kypa©
12-10-2005, 21:12
E paaa to,ako ti ne znae6 ot kvo se 4uvstva6 taka,kak nie da znaem?!?!?Prosto vsi4ko si zavisi ot teb samata!Nqma kak! :roll: :roll:

bulgarche
12-10-2005, 21:46
Нормално е да имаш такива моменти, всеки ги е имал и ги има. Ще ти мине няма нищо страшно, нещата ще се променят. Аз съм един от живите примери, ти си следващата.

pinK_Baby
12-10-2005, 22:04
Не се учудвай...Пубертет му се вика...Всеки е минавал през такива периоди...Просто както беше казал някой преди мен,научи се да се усмихваш и на малките неща и постепенно ще преодолееш този моментен застой...Може да направиш някаква промяна в себе си,за да си вдигнеш самочувствието отново...Спокойно сигурна съм,че е моментно,но от теб зависи дали ще му позволиш да се задълбочи :)

Iliqn4eto
12-10-2005, 22:34
Oпитай да се запознаеш с нови хора. Впечатлението, което са си изградили хората веднъж за теб трудно се променя, но за това ти трябва самоувереност. Като начало трябва да изградиш това. Сигурна съм, че е само внушение, което трябва да разсееш. По-лесно ще ти е да се запознаеш с нови хора, ще се отпуснеш пред тях и веднъж видяла, че не си такава каквато си мислиш, ще ти е по-лесно да промениш и мнението на останалите за себе си. Ако се чувстваш неинформирана - чети списания, гледай телевизия, рови се из интернет. Намери интересни теми за разговор , които ще ти послужат при разговор. Води темите ти, така че да са ти интересни и на теб, и на събеседника, но и така имаш възможност да не навлизаш в сфери, които не познаваш. Ако нещо не знаеш - не е чак толкова фатално - никой не се е родил научен и никой не може да разбира от всичко. Извлечи го в своя полза - искай човека срещу теб да ти обясни, слушай го внимателно и го карай да се чувства горд, че той знае, а ти бъди доволна, че ще знаеш и ти. Никой не е по-нисш в общуването. Не мисли така, защото и хората ще започнат да те възприемат така. Когато обуваш с един човек вие сте равни.

напълно е права-послушай я ..:)