PDA

View Full Version : Kakvo mislite za LINKIN PARK???



WoRd_0f_tHe_RiNgS
12-10-2005, 16:01
MN MI E INTRESNO KAKVO VI E MNENIETO ZA NAI-QKATA NEO METAL BANDA :?: :twisted: A :?:

korn___
12-10-2005, 16:09
nai qka li ?!? be ti 4ua6 li se kakvo kaza be mal4o ?!?

THE_GANGSTA_GIRL
12-10-2005, 16:39
Оффф има 100 теми за тия! :?

Sux - няма к'во друго да добавя! :wink:

Worthless
12-10-2005, 16:48
ооо даааа....
метъл са, даааааа...
разбира се...
точно толкова метъл са, колкото и кайли миноуг е рап

krisinka
12-10-2005, 16:48
a men me kefqt :D

12-10-2005, 16:52
xaxaxxaxaxaaax vie razbirate li ot muzika be ei?mislq 4e s1m hodila na koncert i tam izlizat reklanki na stila no kakto i da e prostenoi vi e vse pak ne ste naqsno s istinskata muzika :twisted: i drugo iskam da kaja 4e [LP]naistina sa nai-qkite kolkoto i da ne vi se iska da e tak. :twisted: i vse pak biha i KoRn i LIMP BIZKIT...

12-10-2005, 16:53
sq stava li vi qsno koi e nomer edno a? :twisted: :twisted: :twisted: xa xa xa

priti_kiti
12-10-2005, 16:53
Оффф има 100 теми за тия! :?

Sux - няма к'во друго да добавя! :wink:

korn___
12-10-2005, 16:56
xaxaxxaxaxaaax vie razbirate li ot muzika be ei?mislq 4e s1m hodila na koncert i tam izlizat reklanki na stila no kakto i da e prostenoi vi e vse pak ne ste naqsno s istinskata muzika :twisted: i drugo iskam da kaja 4e [LP]naistina sa nai-qkite kolkoto i da ne vi se iska da e tak. :twisted: i vse pak biha i KoRn i LIMP BIZKIT...

hehehehe :lol: :lol: :lol: i po kakvo sa bili korn i limp bizkit po fenove KRETENI LI ? KOITO I GRAM NE RAZBIRAT OT MUZIKA ?

ооо даааа....
метъл са, даааааа...
разбира се...
точно толкова метъл са, колкото и кайли миноуг е рап

ti go kaza :!: :!: :!:

IdontGiveaFuck
12-10-2005, 16:59
За феновете на Линкин Парк (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=22871&highlight=linkin+park)

Линкин Парк (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=22283&highlight=linkin+park)

Какво мислите за Линкин Парк? (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=22244&highlight=linkin+park)

Инфо+дискусия за Линкин Парк (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=13620&highlight=linkin+park)

Линкин Парк (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=8982&highlight=linkin+park)

Пак темичка за ЛП (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=5462&highlight=linkin+park)

Дискусия за Линкин Парк (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=3891&highlight=linkin+park)

12-10-2005, 17:42
tejki sa mi. basi tupacite ste vie metulite, da gi slushate tiq izrodi kak se derat. chester li kuv be6e :shock:

korn___
12-10-2005, 17:55
tejki sa mi. basi tupacite ste vie metulite, da gi slushate tiq izrodi kak se derat. chester li kuv be6e :shock:

tejki li .... tva e muzika za bebeta be :x :shock:

q hodi si pusni primerno Slayer i togava mi kaji koe e tejko :twisted:

JoInTcHe
12-10-2005, 18:14
Омфг! Не мога да повярвам,че отново има тема за тия смотани пидалчета.Тфа са една от най-малоумните "групи",създавани някога.Те не са нито метъл,нито нео метъл,а просто една голяма боза.Уфф вече наистина ги мразя и мноо се кефя,че ония Честър си е скъсал гласните струни (така дочух и дано е вярно) и също,че Майк си има нова група и си пеят рап ...

pLaMa4eTo
12-10-2005, 18:17
oleee ne vi li pisna ot temite za teq dri6liovci weeee? kfo? i az sam gi slu6ala ama tfa be6e predi da se osyznaq za kfo stava vypros... sq kat se vyrna vyv vremeto i naprau me e sram ot samata sebe si ...pfff ujasTT

Worthless
12-10-2005, 18:19
или дъ кълт например...
ае злета...
ЛП вече ги слушам само за разтоварване...
и тоя тъпак дето каза, че виждал реклами на стила... аехахахахаха :lol: еееее не бате... ше падна от стола от смях
и кфи реклами? "добре дошли на концерта на метъл бандата ЛП" айде бе... :lol:
и госте, земи чуй айрън мейдън, слейър или дори адема... и ми кажи дали ЛП са метъл... та те вече и с нео метъла нямат нищо общо...
ае кретен

air_wisp
12-11-2005, 00:39
Аааа!Linkin Park разбииш ли?Хеви Метъл рууулз!!!

Хахахаха!Тъпаци :)

Tedka-Medka
12-11-2005, 21:33
Линкин Парк са яки..ама не са най-яките
кой ли не е започнал да слуша метал от Линкин Парк?
тая група ше я уважавам вечно..заради тях ся съм
тва което съм!

graveyard_scream
12-11-2005, 21:39
АхаХАХАХАХАХАХАХ!!!!!!!!!!!
Л(лигави)П(педали) метЪл АХАХАХАХ!
позьорщина яко
както и феновете коите се смятът за метъли или в повечето случаи метАли :lol: :lol: :twisted:

LiNkiN4eTo
12-12-2005, 09:03
кой е казал че слуша линкин парк щото са метъл ?
точно обратното , радвам се че не са метъл щото не харесвам метъл , а харесвам линкин парк!!!

rosskata
12-12-2005, 09:11
кой е казал че слуша линкин парк щото са метъл ?
точно обратното , радвам се че не са метъл щото не харесвам метъл , а харесвам линкин парк!!!


Това го подкрепям с две ръце... Какъвто и стил да пеят, мен Линкин Парк си ме кефят и точка....

`Death`Whore`
12-12-2005, 11:59
Линкин Парк са яки..ама не са най-яките
кой ли не е започнал да слуша метал от Линкин Парк?
тая група ше я уважавам вечно..заради тях ся съм
тва което съм!

Истинските метъли започват не от ЛП, а от групи като Мейдън, Металика, Пантера...или даже от Найтуиш.
С което не искам да те обидя, но малка част от започналите с ЛП прослушват истински метъл...или прослушват комерсиални неща, или нео.

RoyTheReaper
12-12-2005, 19:21
линкин парк не са никав метал за мен. самите те се определят като хип-хоп. всъщност са една комерсиална боза.

единствената група на която приличат е backstreet boys :twisted: . вокала им има супер женски глас а онзи рапер въобще няма място.

така че не обиждайте истинския метъл като наричате тези педалчета метъл

JoInTcHe
12-12-2005, 20:08
линкин парк не са никав метал за мен. самите те се определят като хип-хоп. всъщност са една комерсиална боза.

единствената група на която приличат е backstreet boys :twisted: . вокала им има супер женски глас а онзи рапер въобще няма място.

така че не обиждайте истинския метъл като наричате тези педалчета метъл

Колко правилно :!:

rosskata
12-12-2005, 21:46
така че не обиждайте истинския метъл като наричате тези педалчета метъл

Егати параноята... Не съм чула някой да ги нарича метъл, но вие упорито отричате нещо ,което никой не твърди :!:

mis_marry_jane_13
12-12-2005, 22:02
sladuri sa si4kite

RoyTheReaper
12-12-2005, 22:33
така че не обиждайте истинския метъл като наричате тези педалчета метъл

Егати параноята... Не съм чула някой да ги нарича метъл, но вие упорито отричате нещо ,което никой не твърди :!:


MN MI E INTRESNO KAKVO VI E MNENIETO ZA NAI-QKATA NEO METAL BANDA :?: :twisted: A :?:

rosskata
12-12-2005, 22:53
:lol: Доколкото виждам тук пише НЕО метъл... А доколкото знам ,това има много малко общо с истинския метъл :roll: Така че стига сте врякали :wink:

п.с Ти също обиждаш метъла, ако не правиш разлика между метъл и нео метъл :twisted:

RoyTheReaper
12-13-2005, 07:06
:lol: Доколкото виждам тук пише НЕО метъл... А доколкото знам ,това има много малко общо с истинския метъл :roll: Така че стига сте врякали :wink:

п.с Ти също обиждаш метъла, ако не правиш разлика между метъл и нео метъл :twisted:

зачекваме съвсем друга тема която е "трябва ли нео метъла да се казва нео метъл". защото при положение че няма нищо общо с метъла, просто трябва да се нарича по друг начин (хип хоп например). самото присъствие на тази дума в заглавието на жанра е доста дразнително за един фен на истински праведен метъл.

Oyama
12-13-2005, 07:58
Ама ако ви кажа че веднъж в НАЙ КЛУБ пускаха линкин парк 8) е тва е стилъ брътооо, щото въ клубъ никога няма да пуснат къвто и да е насран метъл.

DeSiTo0o
12-13-2005, 09:01
Az takoa ne slu6am...burka mi v zdraveto! :lol:

LostHorizon
12-13-2005, 10:23
Ех ...зарекох се да не пиша тук , но просто не се сдържах :oops: ...първото което е самата група не се смята за какъвто и да е метъл , а се определя като хип-хоп (това го четох в едно списание - изявление на честър) , а и все пак се лигавят с ония рапер.. забравих му името..както и да е. "музикантите" на "групата" са толкова зле , че ако излязат на battle of the bands срещу някоя българска група където свирят 15-16 годишни момчета , ще се усерат яко! Дори ония тип дето прави скречовете е толкова сакат , че техниката му , която струва 10 000$+ я прави да звучи като грамофон от преди 60 години :evil: ...в песните им се повтаря една и съща мелодия , никакво разнообразние , нямат дори елементарна композиция...изключително много мразя групи , които свирят само за пари! ..след още някоя друга година ще омръзнат на публиката и това ще им е кариерата..или пък ще се разпаднат.. но 10 години заедно няма да изтраят.

поздрави на всички фенове и фенки на ЛП , ако ви кефят - слушайте си ги , това е ваше право , но спрете по дяволите да ги наричате нео метъл или какъвто и да е метъл!

SweetBunny
12-13-2005, 13:02
ehhh, predi vreme mnogo im se kefih i mnogo me radvaha :shock: :D :shock:
...ama ve4e mi omruznaha...stila im e vse edin i su6t...i pesnite im zvu4at mnogo ednakfo :P
a i sa mnogo komersialni ...... :x

Sa3ana3a
12-13-2005, 13:37
Бе тъпаци, друго си е чалгата :lol:

^Black_Dove^
12-13-2005, 13:53
Blaaaaaaaaaa [-X :smt019 :evil:

SliPKnoTT
12-13-2005, 14:35
tejki sa mi. basi tupacite ste vie metulite, da gi slushate tiq izrodi kak se derat. chester li kuv be6e :shock:

ooooooo ti na kuf sa narpai tuka ne mi stana ne6to qsno we mom4e i ti si mi tup ma ko da napraim 4e takuv si se rodil we maa mu stara nikoi ne moje da ti pomogne :) ;)

Worthless
12-13-2005, 15:19
@роската
не можеш да кажеш "нео метъла има много малко общо с ИСТИНСКИЯТ метъл". кво значи истинският метъл? в метъла има хиляди подстилове... като се започне от хеви, мине се през траш, след това през софт и глем и се стигне до нео... видове метъл има поне около 10, как можеш да кажеш, че само един вид метъл е ИСТИНСКИ :shock:

honey91
12-13-2005, 15:36
Linkin Park is my favourite band.

HereTodayGoneToHell
12-13-2005, 18:59
@роската
не можеш да кажеш "нео метъла има много малко общо с ИСТИНСКИЯТ метъл". кво значи истинският метъл? в метъла има хиляди подстилове... като се започне от хеви, мине се през траш, след това през софт и глем и се стигне до нео... видове метъл има поне около 10, как можеш да кажеш, че само един вид метъл е ИСТИНСКИ :shock:

Евалата!
А ЛП... Да кажем, че вече не ме впечатляват, щото вече слушам... Ами... Как да го кажем... Абе по-хубава музика (Рок :P :P :P ) и малко така... Малко са ми станали много изтънчени ушите ( :lol: ) и китарката на Майк ми свири фалшиво, а Честър едва приглася... Абе не ме радват, даже въобще! КОМЕРССССССССССССССССССС!

rusalkata_
12-13-2005, 19:19
uuu!otvrat!ne moga da gi traq teq!slu6ala sum im dosta ot pesnite-zvu4at po edin i su6ti na4in i 4estno kazano sa dosta depresira6ti!edinstvenata tqhna(ne 4e e na cqlata banda de) pesen deto me kefi e s maik na Fort Minor-Believe me!Tova e qko a oneq det mi peqt edno i su6to! :lol:

JoInTcHe
12-13-2005, 19:37
Fort Minor-Believe me :?: :!: Тфа пък беше върхът на бозата,толкова дигитално,порядъчно и принципно проста песен ... ама айде,айде тфа си е мое мнение да не се обиди някой

rosskata
12-13-2005, 20:19
@роската
не можеш да кажеш "нео метъла има много малко общо с ИСТИНСКИЯТ метъл". кво значи истинският метъл? в метъла има хиляди подстилове... като се започне от хеви, мине се през траш, след това през софт и глем и се стигне до нео... видове метъл има поне около 10, как можеш да кажеш, че само един вид метъл е ИСТИНСКИ :shock:

:lol: Ами сорка, не съм спец по метъла честно казано... Можеби не се изразих правилно, имах предвид че неометъла няма нищо общо с който и да е друг вид метъл :roll: Тва за мен си е съвсем отделен стил

one_step_closer
12-21-2005, 16:10
Ми кво може да мисля за тях-те за мен са най великите хора на тоя свят!!Аз ги боготворя!!!Те за мен са всичко!!!Винаги ша ги уважавам и ша ги слушам,щото за мен няма други като тях!!!Просто думите са излишни LP са си LP!!!
LINKIN PARK RULZZZZ!!!

Swinkenhoffer
12-21-2005, 17:53
Ми кво може да мисля за тях-те за мен са най великите хора на тоя свят!!Аз ги боготворя!!!Те за мен са всичко!!!Винаги ша ги уважавам и ша ги слушам,щото за мен няма други като тях!!!Просто думите са излишни LP са си LP!!!
LINKIN PARK RULZZZZ!!!

дишай, издишай ... сега отново ... споооокойно!
абе, ако трябва да сме честни имат и сполучливи опити. примерно преди HT нещата са слушаеми, както и някои неща в НТ ииии тука-таме Reanimation :roll: но дори и малкото прилични неща, които имат не могат да отмият мръсотията от техните лица днес!! няма за какво да ги уважавам вечИ. колко патетично ... :lol:

mis_marry_jane_13
12-21-2005, 19:11
това е много яка група

Worthless
12-21-2005, 19:20
Ми кво може да мисля за тях-те за мен са най великите хора на тоя свят!!Аз ги боготворя!!!Те за мен са всичко!!!Винаги ша ги уважавам и ша ги слушам,щото за мен няма други като тях!!!Просто думите са излишни LP са си LP!!!
LINKIN PARK RULZZZZ!!!аха... велики са на баба ти фърчилото
деба, хора, няя ли да се научите най-накрая че има разлика между добри и велики...
ЛП доооста хляб ще изядат докато станат велики

anonymous464110
12-21-2005, 21:55
LP sa otvratitelni pedal4eta 4estur ako go merna nqkude po ulicata toq klio6tav rus bokluk 6e go smaja ot tupalki.aman ot beli negri v taq muzika.Tiq pravqt grupov sex s BSB

RoyTheReaper
12-21-2005, 22:53
LP sa otvratitelni pedal4eta 4estur ako go merna nqkude po ulicata toq klio6tav rus bokluk 6e go smaja ot tupalki.aman ot beli negri v taq muzika.Tiq pravqt grupov sex s BSB

Very well spoken :!: :lol: :twisted:

Hybrid_Theory_F
12-23-2005, 16:45
Мисля за Linkin Park, че са помия...Единственото нещо, което им харесвам е името на един стар албум :?