PDA

View Full Version : Книжки



12-10-2005, 18:35
Аве,хора,я препоръчайте някви книги...Ама по-оптимистинчни и ненатоварващи,да не се спичаш от тях,смисъл не някви трагични истории.И кажете кои са ви любимите книги?Кои книги според вас не могат да бъдат пропуснати?Извинявам се,че темата е подобна на някои други!

Tеdka-Medkа
12-10-2005, 18:38
Ami vzemi pro$eti Hari Potar ili nekakfu fentazi! :wink:

Josefinne
12-10-2005, 18:47
Ami vzemi pro$eti Hari Potar ili nekakfu fentazi! :wink:

Аха и Властелинът на Пръстените с всичките му предистории :D

The Goodbye Girl...
12-10-2005, 19:01
Една книга, ако поне малко не натоварва мисливно, тя не си заслужава.
Но иначе разбирам каква книга ти се чете. За мен леки книжки са тези на Агата Кристи - "Убийство в Месопотамия", "Убийство в Ориент Експрес", "Черно кафе" - това са някои предложения. Също така много ми бяха приятни за четене - "птиците умират сами" на Колийн Макълоу и "Портрет на една дама" на Хенри Джеймс.

HereTodayGoneToHell
12-10-2005, 20:50
Препоръчвам:

1. Главно "Тримата Мускетари". Разбира се говоря за продълженията. Аз се занимавам с тях, но става на руски и затва се бавя. Който иска да се смее, но ми харесват. Това са едни от романите, които се възприемат различно от децата и от по-зрелите хора. Бих ти препоръчала и "Кралица Марго", но тя е малко тъжна.
2. "Дързост и Предразсъдъци" - това е много весела книжка. Пак става въпрос за отминали епохи, този път в англия. Много е весела книжката - 5 сестри, една майка, която иска само да ожени дъщерите си и един много мъдър и весел баща. Абе весело е :P

Любими книги - бих споменала само "Брулени Хълмове". Няма да обеснявам защо, ако не сте я чели, не можете да разберете.

rusalkata_
12-11-2005, 10:19
ami az li4no mn haresvam poredicata Harry Potter!no za men nai-qkata kniga tip komediika e 'Fun-6ui otka4alki'!Trepa4 ot vsqkade! :)

sherry
12-11-2005, 11:11
"Pile6ka supa za du6ata" :wink: