PDA

View Full Version : zyrnata na gyrdite-navytre



martin_kultoristche
12-10-2005, 19:22
ei priqteli molq vi pomognete mi-i dvete zyrna sa mi navytre izlizat samo PONQKOGA za nqkolko sekundi kogato mi stane studeno ili neshto takova ama za mnogo kratko no kato izlqzat...az treniram kuptorizym...mnoo qko kopele sym gyrdite sa mi perfektni ama tiq zyrna razvalqt gledkata,izglejda che sym debel i nekfi takiva uvisvat gyrdite...MOLQ VI POMOGNETE !!!Blagodarq vi predvaritelno :?

lina15
12-10-2005, 19:34
oooo mnogo zle:(
ama ti kvo ni pita6 nas???Nie ne mojem da ti dadem kompetentno mnenie,govori s lekar,ili neznam

12-10-2005, 20:41
ou tva naistina e gadno..
konsultirai se s nqkoi lekar

12-13-2005, 02:56
това няма нищо общо нито с дебелината, нито със спорта
има различни видове зърна, както при жените, така и при мъжете
нормални, плоски, вдлъбнати/хлътнали
от описанието, което си дал, твоите вероятно са или плоски или хлътнали
възможно е също едното зърно да е плоско, а другото хлътнало, както и всякакви дрги комбинации между различните типове зърна
при положение, че си момче, едва ли някой лекар ще ти обърне сериозно внимание, защото това не е проблем, а особеност
при жените е малко по-различно, защото им се налага да кърмят и зърната са важни
все пак ако имаш желание, можеш да се обърнеш към личния ти лекар, може пък да се окаже отзивчив

аз знам за няколко метода за коригиране на този дефект - единия е операция, другия е продължително използване на накрайници и коректори за зърна, помпички и ниплети /аксесоари за кърмачки/, а третия е правене на упражнения за "изскачане" на зърната
разтърси се малко за информация, използвай google
ще ти се наложи да търсиш в "женски" сайтове и форуми, защото мъжете, дори да имат този проблеми, не говорят за него, защото не го смятат за сериозен
успех

martin_k
12-13-2005, 12:04
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=12503.msg220671#msg220671 tfa staa li???shoto taka mislq...neznam kajete vie dali spored vas tova shte dade rezultat :}