PDA

View Full Version : Moderated: mrazq si jivotecA pri na6te



PY_MACKA
12-10-2005, 20:19
TAKA
ZNAETE LI KVO STANA TOKU 6TO?
PREDPOLAGAM NE ZA TVA 6E VI KAJA:
AZ SUM NA 15 I TOKU 6TO SE VRU6TAM OT DETSKA DISKO a MN ME BOLI KOREMA 6OTO...ABE SE6TATE SE pri koeto na6te samo me vikat da zlqza na ve4erq a az si seda v staqta i im kazvam 4e mi e zle pri koeto maika mi idva i purvite i dumi s vlizaneto v staqta sa:KVO SI PILA? :shock: prosto sedqh i gledah tupo i sled 10sek pauza i obqsnih 6to neo4akvano spokoino dori za men
kvo 6e kajete-roditelite sa tupaci!vuob6te ne ni razbirat-prosto kvo trqbva da mi e otno6enieto s tqh kato me mislqt za malka ligla,koqto samo gleda da se napie i natisne s poredniq???

Moderated by machoka
т. 1 от правилата
Благодаря!

12-10-2005, 20:21
1vo TOCHNO V RAZDELA ZA SEKS TRAASHE DA Q PUSNESH TAZI MALOUMNA TEMA
2ro (veche po temata) Emi ti si si go izgradila tova mnenie u tqh s dyrjanieto si qvno.
3to (posledno) I az mislq che si malka ligla :wink:

Kypa©
12-10-2005, 20:24
Amiii vij sq,da i be6e kazala na maikati,4e ne si pila,a prosto si bremenna i sega te boli korema,e taka ponq tq 6te6e da tupne na zemqta za nqkolko 4asa predi da se svesti ot 6oka,no ti 6te6e da si po4ine6 ot neq! :twisted: :wink:

e4o
12-10-2005, 20:27
v nikakuv slu4ai ne mislq 4e roditelite sa TUPACI :shock: , te se pritesnqvat za teb, poneje te obi4at, ako ne im puka6e za teb nito 6tqha da te pitat kvo si pila, nito da te vikat na ve4erq :shock:

hamilcar
12-10-2005, 20:27
Темата не е за тук,но все пак родителите найстина неразбират децата си.

PY_MACKA
12-10-2005, 20:28
1vo TOCHNO V RAZDELA ZA SEKS TRAASHE DA Q PUSNESH TAZI MALOUMNA TEMA
2ro (veche po temata) Emi ti si si go izgradila tova mnenie u tqh s dyrjanieto si qvno.
3to (posledno) I az mislq che si malka ligla :wink:
1vo-6e si q puskam kadeto si iskam
2ro-tva mi e predelno qsno-prosto sum bqsna!
3to-povqrvai mi ama vuob6te ne me ebe kvo misli nekav gost koito dori i nicka ne si pokazva

vul4e_v_ko6ara
12-10-2005, 20:30
Ох, какво да ти кажа, мила, явно всеки на възраст между 13 и 18 си има проблеми с техните. В темата "Хобито на майка ми е да ме сравнява с другите" писах, че не само ние се променяме когато сме в пубертета, а сякаш и родителите ни карат един втори такъв, който влошава нещата на макс. Знам, че това няма да те успокои, но всеки си има проблеми с техните. Аз например с баща ми почти непрекъснато понеже колкото по-голям ставам, толкова повече се опитва да ме стегне и да ми постави ограничения. Както и да се опитвам да говоря с него, нищо не се получава... Но това не значи, че родителите ни са тъпаци. Просто на моменти не ни разбират или ние не ги разбираме :) А най-често и от двете по много... Мога само да ти кажа едно - нищо друго не ти остава освен да стискаш зъби и да намираш утеха в своите приятели. Сигурен съм, че и тук има такива.

SweetBunny
12-10-2005, 20:40
6tom o6te hodi6 na detska diskoteka - zna4i si malka :D a az da te pitam - 6to pie6?!? Sigorno, za da se napravi6 na po-golqma (6tot mi e qsno, 4e si malka)...
Mislq 4e va6te sa pravi i ne sa tapaci, a se pritesnqvat za teb! I naistina ima za kfo da se pritesnqvat? Kak tei 6e pie6 i to na detska disko :lol: :lol: :lol: sme6no mi e, naistina, basi i lape6kiq akul, otidi na no6tna i se napii, 6tom iska6 tolkoz mnogo da se naprai6 na golqma :x

PY_MACKA
12-10-2005, 20:50
ama tva e problema 4e az ne sum pila
az pia kogato si e vremeto-kato hodq na kupon(na no6tna nqma da me pusnat sigurno do 18 )
verno sum ludo mome ama 4ak puk tolkova jalka ne sum 4e da piq na de4koteka
i sum na 15-ne sum tolkova malka

bulgarche
12-10-2005, 20:56
Kypa© чесно много си тъп.
PY_MACKA споко бе много им се ядосваш. Нормално е да се притесняват за теб

12-10-2005, 20:57
fu na alcohola !!!!!!! i naistina mnogo ot horata tuka se pravi 4e pove4eto piqt za da se napravqt na golemi !!!! az nito piq nito pusha i sam gord sas sebe si !!! normalno e da ti kazvat ne6u va6te normalno e da se zagrijeni se pak deteto im e nai skypo

12-10-2005, 22:28
fu na alcohola !!!!!!! i naistina mnogo ot horata tuka se pravi 4e pove4eto piqt za da se napravqt na golemi !!!! az nito piq nito pusha i sam gord sas sebe si !!! normalno e da ti kazvat ne6u va6te normalno e da se zagrijeni se pak deteto im e nai skypo
govorish kato klasnata mi :lol:

12-10-2005, 22:31
neznam akka govir klasnata ti az piq samo kola :) alcohol samo kato pomirisha i mi e shit

sherry
12-10-2005, 22:54
Ti nared li si :evil:
Znae6 li kakvo e razdel?!I za6to si go napisala taka selski,za Boga?!a roditelite ti sa pomislili,4e si piqna,6toto si se pribirala ot disko i si se olulqvala,blizko do akala e,4e 6e si pomislqt tova!!!Moje6e kato horata da im obqsni6 kak stoqt rabotite,te da ne sa ti navreni v ga6tite da vijdat,4e ti e do6lo.Mnogo me nervi6 dnes,puskai si temite v pravlniq razdel i spored pravilata na foruma.I egati otno6enieto ima6 kym roditelite si :shock:
6to ne pogovori kato horata s tqh,ami gi rugae6,i men ne me razbirat,no ne govorq taka za tqh :?

machoka
12-10-2005, 22:57
1vo TOCHNO V RAZDELA ZA SEKS TRAASHE DA Q PUSNESH TAZI MALOUMNA TEMA
2ro (veche po temata) Emi ti si si go izgradila tova mnenie u tqh s dyrjanieto si qvno.
3to (posledno) I az mislq che si malka ligla :wink:
1vo-6e si q puskam kadeto si iskam
2ro-tva mi e predelno qsno-prosto sum bqsna!
3to-povqrvai mi ama vuob6te ne me ebe kvo misli nekav gost koito dori i nicka ne si pokazva

Ами, да я затварям темата тогава, като не те интересува мнението на другите? И без това си я пуснала в грешен раздел :?

Не си права в мнението си за родителите и във всичко останало, писано от теб в темата ти. Аз така и не разбрах от какво всъщност те е болял корема.

Това, че родителите ти са загрижени за теб трябва само да те радва. При твоето неуважение към тях.. няма какво да кажа.. не очаквай някой да те уважава теб, ако не проявиш уважение към родителите си.

Плюс това прояви благодарност, защото те са хората, които са те отгледали, те са хората, които ти дават покрив над главата, те са хората, които те хранят. Когато започнеш да се издържаш сама, да бъдеш независима и да имаш пълнолетие - прави каквото искаш. Тогава само възпитанието би ти било пречка да ги обиждаш. До тогава си напълно зависима и ще правиш това, което ти кажат - независимо дали ти харесва или не :!:

12-11-2005, 09:15
Kypa© чесно много си тъп.
PY_MACKA споко бе много им се ядосваш. Нормално е да се притесняват за теб
Mlukvai be dupe,az dokolkoto skivam ne si izrazil ni6to umano kato mnenie! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :twisted:

HereTodayGoneToHell
12-11-2005, 16:08
Мне, моите родители са много разбрани. Никога не съм имала такъв проблем!

tanjoi
08-06-2006, 22:04
malka ligla nqma kakvo drygo da kaja,
va6te sa si pravi :smt006

ProstoAz
08-06-2006, 22:12
Темата е стара!