PDA

View Full Version : Как..Как да спра?



<<Анонимна>>
12-10-2005, 22:07
Най-добрите ми приятели пушат,гаджето ми пуши,родителите ми пушат,целият клас ми пуши,цялото даскало да не кажа..И аз пуша.Не знам какво да правя.Наистина искам да ги спра тея отвратителни цигари,искам..Но няма как.Не трябва,знам-какво толкова,изкарваш си дим през устата и тва е,Не искам да пуша,мога да ги спра..Но ако го направя,де да знам..Ще се чувствам някакси като по-различната от другите,по-тъпата един вид за тях.Сигурно ще кажете:"Какво ти пука,зарязваш приятелите ако трябва,ти трябва да ги спреш",обаче поставете се на моето място..Не ми е лесно..Какво да направя?Едва ли мога да очаквам компетентно мнение,но все пак ще ви помоля де да знам..Търся подкрепа в тва :roll:

PY_MACKA
12-10-2005, 22:16
MI MACKO PROSTO GI NAMALI AMA 6IBANOTO E 4E 6E PAVKA6 PASIVNO,KOETO E DORI PO VREDNO
DRUGIQ VARIANT E PROSTO DA SE HVANE6 I DA GO NAPRAI6 S NEKVA PRIATELKA I PONE NQMA DA SI SAMOTNA V GOLQMOTO KATO SI4KI OTIVAT DA PAVKAT

RoyTheReaper
12-10-2005, 22:27
...

aHyC
12-10-2005, 22:29
Емиии цигарите ше станат по 2,70......Мини на чадел тои нема да поскапва

An4e
12-11-2005, 04:14
Awe hora az nemoga da razbera zashto trqbva da pravite tova koeto pravqt drugite... strah vi e da ne ostanete nazad? Strah vi e da ne vi mislqt za zadrusteni? Ami az lichno ne pusha... i tova e edno ot neshtata koito me pravqt razlichna ot drugite hora! I tova me kefi...che ne prilicham na drugite pone po tova. Neznam prosto nemoga da si go obqsnq kak znaete che cigarite sa mnogo vredni i nqmat NISHTO polujitelno, no pushite samo zashtoto drugite go pravqt! To ako vsichki hora na zemqta pravqt edno i sushto...to ebati i sveta shte stane! Trqbva vseki chovek da e originalen s neshto! A ti deto pitash kak da spresh cigarite, ami purvo pomisli si kolko sa vredni... zashto shte se trovish za nishto?! Prosto da se fukash li? A puk ako priqtelite ti te izostavqt samo zashtoto si otkazala cigarite... togava ebasi i priqtelite imash! Mi taka de...aide uspeh s otkazvaneto!

hamilcar
12-11-2005, 07:18
А бе я стига има ли желание човек всичко може да направи.

SweetBunny
12-11-2005, 08:38
Ako pu6i6 redovno i ot dulgo vreme...
ne sum mnogo sigorna, 4e lesno 6te spre6 cigarite, sigorna si, 4e 6te uspee6 ama :shock: ne mi se vqrva...
Poznavam nqkolko 4oveka (ediniq na 19, a drugite 2ma na 20), koito se opitaha da sprat cigarite, no bez nikakuv rezultat :shock: ...taka 4e neznam ti kak si sigorna 4e 6te uspee6 :?
Kolkoto do 4ujdoto mnenie - kfo ti puka! Az kato gledam - ti si po4nala da pu6i6 zaradi drugite i sq kfo, kato spre6 cigarite (ako ima6 silna volq, koqto mai nqma6) i 6te si zagubi6 priqtelite ti li???
:lol: :lol: :lol: vijdam kolko istinki priqteli ima6!!! Kak moje da te interesuva kvo 6te si pomislqt...i ako po4nat da te ebavat, vuob6te gi zaebi ve :x ostavq6 gi i tolkoz!
Men kato me pitat "pu6i6 li?" i az kato kaja ne, i horata mi vikat "e, bravo na teb super si" :D (tui dosta golemi sa mi go kazvali)
Taka 4e ... spirai s pu6eneto - hem 6te razbere6 kolko durjat na teb priqtelite ti...

12-11-2005, 10:25
Според мен няма ло6о да се трожи6 в умерени коли4естVа!

e4o
12-11-2005, 10:58
abe spirai gi, kato ne iska6 da pu6i6,
da pu6i6 samo zaradi guzariq i da si kato ostanalite e super tupooooooooo :shock:

HereTodayGoneToHell
12-11-2005, 13:23
Отказването на цигарите не е задръстена постъпка! Напротив - това доказва, че имаш много по-силна воля от всичките ти познати. А това е страхотно качество. Ще ти кажа как да ги спреш много лесно - замисли се дали някакъв глупав и вреден навик е по-силен от волята ти! На мен ми помогна прекрасно, но защото съм прекалено горда :twisted: Дано да съм ти помогнала!

fos we
12-11-2005, 21:37
awe q pak si ebete mamata ne6tastni kopelenca ako iska6 gi spira6 kwi sa tiq idiot6tini ded ste gi pisali
mami4kata vi mrusna

LiL_MeoW
12-11-2005, 21:44
ЗА КВО ШЕ СПИРАШ Е! По добре да умреш не мислиш ли ? гадни пушачи ! тровите себе си и другите заради вас децата ви ше са пасивни пупшачи с първата глъттка въздух до последната си ! А тя няма да е след мноо време шот ше почнем да измираме по на 30 заради вашите "нужди" !!!!!

An4e
12-12-2005, 00:48
ЗА КВО ШЕ СПИРАШ Е! По добре да умреш не мислиш ли ? гадни пушачи ! тровите себе си и другите заради вас децата ви ше са пасивни пупшачи с първата глъттка въздух до последната си ! А тя няма да е след мноо време шот ше почнем да измираме по на 30 заради вашите "нужди" !!!!!
Mi mnogo tochno kazano... :evil:

12-14-2005, 12:00
Лично аз съм пушил 2-3 год но един ден реших да ги спра не ми беше лесно но все пак оспях но докато ги спра кашлях като магаре.

Sakis
12-14-2005, 13:47
Емиии цигарите ше станат по 2,70......Мини на чадел тои нема да поскапва
Ивчо тъпак по 2.40 стават ама аз няма да ги спра ;) Не ги спирай цигарите :) Хубави са ;)
А ако искаш се пробвай, дано стане 8)

sobieski girl
06-26-2007, 15:40
am tova e mn smotano da pochnesh da pushish zaradi drugite po dobre gi spri zashtooto posle naistina shte se pristrastish i shte se chudish kak da gi otkazvash az naprimer pusha ot nqkolko meseca i ei taka kato na shega pochnah da vidq kakvo e useshtaneto ama eto che sega nemoga da gi spra i da iskam :( Zatova nedei da pochvash ako sa ti istinski priqteli shte te priemat i dori i da ne pusish koeto e mn hybavo :) :) :) :) Pak i veche e po moderno da ne se pushi.. Ei tVa E OT mene UsPeHh :!: :!: [/b]