PDA

View Full Version : xora pomognete mi shte se pobarkam



Foxi_v6
12-11-2005, 18:10
mnogo mi se iska da namerq edna pesni4ka xit e navsqkade q puskat po diskotekite nito znam kak se kazva nito koi q izpalnqva ..edinstvenoto koeto se seshtam 4e po edno vreme se spira muzikata ostava leko tananikane i se pee nqkakvo takova na frenski li na nemski ne moga se setq i se spomenava muzika no ne se seshtam iskam q mnogo taq ..xit e ama kak se kazva ili koq q pee ...nikade ne mogat da mi kajat za neq ....molq mi ako se seshtate neshto helpnete mi

^Kiss_of_the_Sun^f
12-11-2005, 18:27
ne moga da ti pomogna,prosto infoto za taq pesen deto mi dava6 ne mi e dostatu4no! :(

Foxi_v6
12-11-2005, 18:31
mnogo e qka ..ama sajalqvam 4e naistina ne moga da kaja pove4e za neq ...nqkakva kato romunska ili nqkakva takava qka i za tancuvane stava ...v pauzata det se spira samata muzika se pee i nakraq se kazva muzika na nqkakv poznat ezik ne moga to4no da kaja kav ....ne znam ...i posle abe besnata pesen e ludnicata e mnogo mi se iska da q vzema ot nqkade ama ...trqbva da porazpitam po drugite forumi nasam na tam

zavinagi_tvoq
12-11-2005, 18:37
кажи какъв стил е, мъж,жена,група ли я пее, бавна ли е,бърза ли е???

Foxi_v6
12-11-2005, 18:43
stila e kak da kaja komersialno ne e rap ne e 4erno ili hip hop ami kato necazuti suparari neshto takova ili kato diskoteka boom..nqkakvo takova e mislq 4e maj q pee pone tam det spira muzikata da maj ili posle e duet ne znam ...obache nqkakvo kato romansko mi se vijda sa kato se seta zvu4eneto ..ama ne ako beshe romansko shtqx da se doseta ...ne znam to4no ne moga da pomogna ima tolkova mnogo pesni det puskat v diskotekite osobenno v black box

BABY_SEXY_GIRL
12-11-2005, 21:07
Най-добре пусни тема в forums.data.bg (в Музика "Искаме...")
Там са богове в тази област :D Няма как да не се сетят коя е и след като я узнаеш няма да е зле да ми драснеш едно лс да ми кажеш коя е че ми стана интересно :lol:

Foxi_v6
12-12-2005, 04:44
ox i tam li da pisha ok ....