PDA

View Full Version : Коледни и новогодишни празници



Matt
12-12-2005, 20:30
Наближават коледните и новогодищните празници:)Как и с кого ще ги прекарате?Ще вдигаме ли купонче 8)
Аз по бъдни вечер и коледа ще съм със семейството,защото това са по семейни празници а на посрещането на новата година ще се събера с приятели,ще си попийнем и ще хвърляме бомби :wink: а вие ?

miloto_girl_4e
12-12-2005, 20:32
Коледа и Бъдни Вечер ще съм със семейството и евентуално още роднини в нас :D
а на Нова Година още не знам къде ще забегна :lol:
но определено не мисля да съм с наще :? :roll:

SkA7er
12-12-2005, 20:33
asdasdas

12-12-2005, 20:33
За бомби не знам обаче ако тази нова година не съм на някое House party с още 50 човека.. просто няма да съм аз :lol: Ноо.. надявам се всичко да мине супер.Хората неслучайно са казали :arrow: "Нова година-нов късмет" :wink:

12-12-2005, 21:27
Az na koleda sam s nashte a na nova godina s Coki sme v Garziq

LiNkiN4eTo
12-13-2005, 09:37
Коледа и Бъдни Вечер ще съм със семейството и евентуално още роднини в нас :D
а на Нова Година още не знам къде ще забегна :lol:
но определено не мисля да съм с наще :? :roll:
и аз така , мисля на нова година (ако стане далаверата) да сме в къщата на един от моя клас :wink:

LP_girl_14
12-13-2005, 10:05
Коледа и Бъдни вечер вкъщи,Нова Година-на купонче с приятели :wink:

LostHorizon
12-13-2005, 10:52
Коледа ли? Предпочитам да го наричам Юл.. ще го празнуваме по традиционен начин - ще окрасим елха и ще чакаме Новото слънце... едно малко цитатче на един много компетентен по въпроса човек:
"Днес цялата традиция се е изродила в една нечувана свинщина.Ритуалното угощение и виното се трансформират в преяждане,препиване,а фолклорът се е трансформирал в чалга.Защо ли?Архетиповете са се изгубили,което е много тъжно и причина за духовното падение на нацията.Още по-противното е,че коледари няма днес(а и в града е трудно да стане подобно нещо),а за такива се цанят мургавите ни братовчеди-нещо,което те правят както на християнски,мюсюлмански и езически празници!"

А за нова година ще сме на една хижа високо в планината 8)