PDA

View Full Version : Чесане, протягане и прозяване...



Momchence
12-12-2005, 20:56
Имам няколко умни въпроса които ме интересуват и ще съм благодарен на сериозните отговори ;) Та да преминем и към тях:

Чесане: Имате ли място до кето не може да стигнете да се почешете...и по точно гърба...стигате ли винаги там дето ви сърби??

Прозяване и протягане: Абе не знам чувствам се странно сутрин в даскало първите часове буквално на 6-7 минути се протягам ама така злобно като за последно понякога трескам някой отзад с ръцете или ритам някой отпред долу с краката...гедам ги другите сички седят като пънове а аз не мога просто толкода ми се протяга същото е с прозяването..супер много се прозявам...дори когато не ми се спи?? Вие така ли сте?

Прозяването пак: А като видите някой да се прозява допрозява ли ви се и на вас?? :lol:

А можете ли да си докоснете лакътя на дясната ръка с носа? :lol:

pinK_Baby
12-12-2005, 21:21
Хихихи тази тема ме развесели...Днес цял ден се прозявам...И наистина е заразно...Или ако започнеш да говориш за въшки и те пресърбява косата ахахаха същата работа :lol: А за протягането...Много разсънва....Не може сутрин без него....Обичам да се протягам след ядене макар,че не е полезно :roll: Тогава съм доволна ахахаха Сега ме досърбя гърба...Малко ми е трудно ама стигнах :lol: А за лакътя и носа Не мога :)

cannabinoid
12-12-2005, 21:22
-Навсякъде мога да се почесвам
-Аз след всеки час в даскало се протягам и прозявам :wink:
-Не си спомням много много :roll:
-Мога да си докосна лакъта с нос :twisted:
П.П. Интересна ТЕМА 8)

sherry
12-12-2005, 21:30
I az obi4am da se protqgam.Sutrin kato se sabudq,se 4uvstvam super shvanata i prosto ne moga bez da se razperq na vsi4ki strani :lol: mnogo se protqgam.
Prozqvam se 4esto,nai-ve4e,kogato sam izmorena.
Po4esvam se navsqkade,malko e trudno ponqkoga,no se spravqm,dori s garba :wink:

SummeRLove08
12-12-2005, 22:09
Понякога ми е адски трудно и направо умирам когато ме сърби гърба и не мога да си го почешам! :? :evil:
Протягам се най-вече сутрин в часа по истЕрия и накрая в часа по немски. :twisted: :lol: А за прозяването.....миии то май във всички часове се прозявам. Лелеее как ми се спи в час по мате понякога. Колкото и да обичам математиката понякога толкова ми е скучно че не знам...В немския също.

Dobrina
12-13-2005, 05:47
Интересна темичка... като прочетох заглавието очаквах да е нещо тип "абе не се ли дразните като някой почне да се почесва, протяга, прозява пред вас...."
По принцип не е много културно да се протягаш пред някого, или да се прозяваш - надявам се поне да слагате кърпичка или ръка пред устата си :lol:
Прозяването обикновено става когато ви е паднало кръвното - тогава леко ви се доспива. Относно "заразното" прозяване, наистина е много интересен феномен :)) редовно ми се случва като заговорим за прозяване и да се почнат едни огроооомни прозяааавки :)

LiNkiN4eTo
12-13-2005, 08:44
Прозяването пак: А като видите някой да се прозява допрозява ли ви се и на вас?? :lol: :lol:

да,мамка му.
винаги така става като видя някой , почвам да се прозявам и аз , ако той не спре и аз не мога да спра :shock:

а за хълцането няма ли да кажем нещо :lol: никой не обича да хълца ама на мен ми е яко :P

Boot
12-13-2005, 08:57
Na men dori samo da mi govorqt za prozqvane zapo4wam. Ama kakvo da se pravi. Basi, dori dokato 4etoh temata se prozqvah...

Ina4e za protqganeto... kato sym na rabota i to4no prez 5 minutki se opuvam. Puk kolejkite ne go pravqt o.O

laydi_Kroft
12-13-2005, 14:20
:arrow: ami kato me syrbi gyrba ob6to vzeto se po4esvam vinagi.ako ne stane deistvam kato balu v maugli(ako ste go gledali traa da se setite :) ima edno mqsto kydeto balu si 4e6e gyrba v edna palma :P )
:arrow: za prozqvaneto i protqganeto...na4i mn 4esto se prozqvam.osobeno po-pyrvite 4asove v daskalo i kato stane okolo 9 pak po4vam.pri protqganeto sym leko kat tebe :P kato se razpotqgam... :Pi az imam 4uvstvoto 4e 6e udara nqkai zad men :P i togava se spiram...
:arrow: tva za lakytq nemoga.
:arrow: hylcane... nqkoi pyt me kefi kato se razhylcam :) drug pyt mn me nervi-zavisi kyde sym.a tva hylcane vyob6te e tolko sme6no...vednyj me izgoniha ot 4as 6oto fr mi se razhylca i se razhilihme :P

PS:temata e mn gotina :)

Momchence
12-13-2005, 14:29
Само да вметна че това с носа и лакътя е просто невъзможно да стане...просто е яко да си представиш как всеки който го прочете си изпъва главата напред и почва да си вири носа с посока на лакътя :lol: в крайна сметка сички стигнахте до тоя извод че не става :P

Hybrid_Theory_F
12-13-2005, 15:43
Много хубава тема :D
Така...
:arrow: Много обичам да се прозявам и постоянно се прозявам и е много кофти когато ми си допрозява докато някой ми крещи,някой се жени, ими пък на погребение, или когато се целувам с някого
:lol:
:arrow: Ходих 2 години на йога и мога да се почесам навсякъде
:arrow: Поради същата причина мога и да си пипна лакъта с носа
:)

Momchence
12-13-2005, 18:42
:arrow: Поради същата причина мога и да си пипна лакъта с носа
:) Не лъжи не е възможно тфа...може би до лакътя ма точно него не виждам как може да стане ти тряя си някъф жираф :lol:

Hybrid_Theory_F
12-13-2005, 19:02
:arrow: Поради същата причина мога и да си пипна лакъта с носа
:) Не лъжи не е възможно тфа...може би до лакътя ма точно него не виждам как може да стане ти тряя си някъф жираф :lol:

Мога,бе!Честно!