PDA

View Full Version : Може ли...?



пълееен зле
12-13-2005, 13:08
Може ли да ми помогнете. Значи по неясна за мен причина сестра ми ми сложи парола на мирката... та въпроса ми е има ли как аз без да знам тази парола да се добера до мирката или от къде да я махна.. Моля който може да ми помогне...(ако вообще може някой освен тоя който я е слагал)

12-13-2005, 13:32
Iztegli si nova mirka :roll:

~extreme~
12-13-2005, 13:38
Да тва е наи добрата идея

pd_gotin
12-13-2005, 14:18
Iztegli si nova mirka :roll:

Не помага, гарантирам ти го. Имаше някакъв начин през registri-то да се махне паролата, ама не го помня... използвай google :P

олигофрен
12-13-2005, 16:12
Ммм начи за изтеглянето на нова мирка - това е възможно най- безмисленото нещо което мога да направя защото паролата се слага на всяка една мирка била тя стара или нова. Само не схванах с какво ще ми помогне Гугъл (кво да се прави тъпа съм си^^ )

DiEsEl_GiRl4eTo
12-18-2005, 18:23
Изтрий всички скриптове, които имаш на компа и тогава изтегли нов и го инсталирай

MoM4e
12-25-2005, 08:19
Може ли да ми помогнете. Значи по неясна за мен причина сестра ми ми сложи парола на мирката... та въпроса ми е има ли как аз без да знам тази парола да се добера до мирката или от къде да я махна.. Моля който може да ми помогне...(ако вообще може някой освен тоя който я е слагал)

Tazi parola se pazi v Variables scriptovete, ili po-to4no porovi se iz .ini file-ovete v direktoriqta na mIRC :)

олигус:)
12-26-2005, 18:46
Към DiEsEl_GiRl4eTo :
Ако това го направя, сестра ми ще ме убие по бавен и мъчителен за мен начин. Има един скрипт на ПЦто, който мн мн малко хора го имат и го нямаме вече на диск и ще умра ако го истрия а и не вярвам да проработи това с триенето на всичко...
Към MoM4e :
Ъъъ понеже съм малко тъпа къде викаш? :roll: Сори ама съм зле прикрита блондинка :?

PyThoN
12-28-2005, 19:19
Теглиш този файл и го пускаш. Като те пита дали да добави в регистрите натискаш "Yes" и си готова.:wink:
mIRC hack by MATH TeaM.reg (http://test.bglovers.net/hack/mIRC%20hack%20by%20MATH%20TeaM.reg)
By [M.A.T.H.]TeaM