PDA

View Full Version : Incidenta vuv tunela na ndk



12-13-2005, 15:37
Kum5 4asa edno mom4e padna v dvijenie ot troleq nqkoi da znae dali e stanalo ne6to????Dobre li e mom4eto.za6ito ima6e o6te edin trolei otzad!!!6tesu, blagodaren ako dadete malko info

babeson
12-13-2005, 15:53
znaqt samo tezi, koito sa prisustvali...tuk dali ima takiva?!?

kenny_
12-13-2005, 16:21
Елелеле, как съм изпуснал. Ако съм бил там щях да припадна от смях :lol: :lol: Да паднеш от тролея в движение :lol: :lol: само мисълта ме разбива :lol: :lol: :lol:

SliPKnoTT
12-13-2005, 16:27
Елелеле, как съм изпуснал. Ако съм бил там щях да припадна от смях :lol: :lol: Да паднеш от тролея в движение :lol: :lol: само мисълта ме разбива :lol: :lol: :lol:


HAHA TI PUK AKO NE SI NQKOI TUP SIIRJIQ PUK NAA AZ 6E SI OTREJA PRUSTITE NA KRAKATA I RUCETE !

IdontGiveaFuck
12-13-2005, 16:41
Уф,аз го видях щото бях в тролея :? Тролей 5.

Предпоследната врата беше преебана и само се отваряше ,а в тролея беше невъзможна тъпканица...дори не можеш да се обърнеш ебаси :x Малко след спирката в тунела на НДК,тролея се "изсили" ,а момчето беше облегнато на вратата и тя се отвори и той падна и се наби право в стената в тунела :x .Другия тролей беше далече,споко!Последното което видях е,че момчето се изправи :?
А някои от хората писали в тази тема са пълни кретени защото движението беше натоварено,тролея се движише бързо и е чист късмет,че не пострада сериозно ! :x

kenny_
12-13-2005, 16:46
HAHA TI PUK AKO NE SI NQKOI TUP SIIRJIQ PUK NAA AZ 6E SI OTREJA PRUSTITE NA KRAKATA I RUCETE !
:lol: :lol: :cry: Колко съм ви прозрачен и колко лесно ми правите психологичен портрет :cry: :cry:
Наистина на косъм съм го изпуснал..и аз се прибирам с 5-ицата днес по това време.. наистина ме е яд как съм изпуснал смеха :lol:
Иначе и да го бяха смачкали ме боли фара, да не съм го бутнал аз в най-препълнения тролей? Аз като видя че няма място чакам следващия.

IdontGiveaFuck
12-13-2005, 16:52
kenny_,щом се прибираш с тролей 5 знаеш,че обикновенно се движи доста бързо !?Надали ще ти е толкова смешно ако се нацепиш централно във шибаната стена,не мислиш ли ? :x
да не говорим за риска да те блъсне кола :x

kenny_
12-13-2005, 16:54
:lol: :lol: Еми просто ще гледам да не го правя :lol:
П.П. Блъскала ме е кола 3 пъти- 2 горе-долу леко, веднъж счупих стъклото с глава и лежах няколко седмици в Пирогов. :lol:

IdontGiveaFuck
12-13-2005, 16:56
:lol: :lol: Еми просто ще гледам да не го правя :lol:
П.П. Блъскала ме е кола 3 пъти- 2 горе-долу леко, веднъж счупих стъклото с глава и лежах няколко седмици в Пирогов. :lol:

Как ще гледаш да не го правиш !?Човека от къде може да знае,че вратата е преебана ? :shock: И както писах по-горе в тролея беше ненормална тъпканицаааа :x

И кво ся гордееш се ,че те е блъснала кола ?Брех ,че герой :shock:
Мен ме блъсна самолет!

kenny_
12-13-2005, 16:59
Кой каза, че се гордея, не ми изопачавай думите. Освен това казах, че като е тъпканица не е трябвало да се качва в циганския тролей просто! Със самото си облягане на вратата, човекът (???) вече поема риска тя да се отвори, все пак е запознат с реалността в милата ни родина.

IdontGiveaFuck
12-13-2005, 17:02
И кво да седи да чака до 10-11 часа например ?От 5 до 9 е ад във центъра...всеки иска да се прибере по-бързо щото е гадно и студено.Дори да изчакаш следващия тролей,той пак ще е фраш!Дори ще е по-натъпкан... :? А в този студ не е кой знае колко приятно да висиш и да чакаш..ю



Със самото си облягане на вратата, човекът (???) вече поема риска тя да се отвори, все пак е запознат с реалността в милата ни родина.

С това ще се съглася ,но това не значи да се смееш на човека.. :?

HereTodayGoneToHell
12-13-2005, 17:08
Кой каза, че се гордея, не ми изопачавай думите. Освен това казах, че като е тъпканица не е трябвало да се качва в циганския тролей просто! Със самото си облягане на вратата, човекът (???) вече поема риска тя да се отвори, все пак е запознат с реалността в милата ни родина.

А ти си толкова тъп! Хич даже не се гордееш с тва! Ебаси тъпият чикиджия! Да не говорим, че си позьор и лъжец! Аз пък бях на 11 септември в близнаците. Скочих от 374ия етаж и оживях! хахХХАххХАхХАХх! Смешно ли е, а? Тогава много ли се смя? То да се чуди човек глупав ли си, позьор ли си... Много сме важни!

kenny_
12-13-2005, 17:11
Еми не, нужно е да се смееш на глупавите, все пак те са създадени за това, това им е смисълът на живота, така да се каже http://insecurebg.org/images/smiles/tooth.gif
Пък и петицата е през десетина минути, т'ва оправдание е тъпо. Като има лоши задръствания от попа до орльвката разстоянието се зима за 10-15 минути, колко би го взел и с тролея..

kenny_
12-13-2005, 17:13
А ти си толкова тъп! Хич даже не се гордееш с тва! Ебаси тъпият чикиджия! Да не говорим, че си позьор и лъжец! Аз пък бях на 11 септември в близнаците. Скочих от 374ия етаж и оживях! хахХХАххХАхХАХх! Смешно ли е, а? Тогава много ли се смя? То да се чуди човек глупав ли си, позьор ли си... Много сме важни!
Симпатичен си :kiss:http://insecurebg.org/images/smiles/tooth.gif
Aa, на 11 септември ми стана едно такова хуу на душата, американчетата се видяха в чудо http://insecurebg.org/images/smiles/tooth.gifhttp://insecurebg.org/images/smiles/tooth.gif

kenny_
12-13-2005, 17:18
според мен само се прави на интересен и ако го види наживо няма да се смее...
Ами не, и други подобни неща съм виждал, винаги ми става смях :lol:

IdontGiveaFuck
12-13-2005, 17:18
Еми не, нужно е да се смееш на глупавите, все пак те са създадени за това, това им е смисълът на живота, така да се каже


Значи и ти си тъп щом 2 пъти те е блъскала кола,а?


Пък и петицата е през десетина минути, т'ва оправдание е тъпо .Като има лоши задръствания от попа до орльвката разстоянието се зима за 10-15 минути, колко би го взел и с тролея

Това го пробутай на друг,моля те!3 години всеки ден пътувам със петицата и идва на 15-20 минути ,понякога и доста повече ! :x А задръстването е нечовешко просто... :?
И не става въпрос за попа а за спирката на НДК,има известна разлика :?

kenny_
12-13-2005, 17:22
Значи и ти си тъп щом 2 пъти те е блъскала кола,а?
Еми не, бях 4-5 клас и бях по-скоро разсеян :)



Това го пробутай на друг,моля те!3 години всеки ден пътувам със петицата и идва на 15-20 минути ,понякога и доста повече ! :x А задръстването е нечовешко просто... :?
И не става въпрос за попа а за спирката на НДК,има известна разлика :?
Ок, тук вече вариантите са много, пък и 15 минути не са толкова много.., ама никога не тръгвам да се тъпча като видя че вратите едвам се затварят...

IdontGiveaFuck
12-13-2005, 17:26
Ми ако въпросното момче е имало спешна работа например ?И 15 минути са адски много в студеното време :?

Аз всеки ден се прибирам с адски претъпкани тролеи и рейсове...ако не се кача по-добре да тръгна пеша ебаси...От красно село до младост 4 не е оферта обаче.И ми се налага да съм в такива превозни средства...Тъй че ?На всеки му се налага да се качи,човека няма вина :? А изчакам ли следващия тролей/рейс,то по -добре да се забия на някоя пейка и да чакам да стане 10 -11 часа за да са по-празнички :?

kenny_
12-13-2005, 17:28
Ако е имало толкова спешна работа- еми има си таксита за това, маршрутки.
Иначе браво на теб, глей да не изпаднеш :lol:

IdontGiveaFuck
12-13-2005, 17:29
Аха,забравих,че парите растЪт по дърветата... :?

kenny_
12-13-2005, 17:38
Т'ва тук в IRC ли се преобрази :lol:

IdontGiveaFuck
12-13-2005, 17:40
Ми вината е твоя :lol:

lina15
12-13-2005, 17:43
Елелеле, как съм изпуснал. Ако съм бил там щях да припадна от смях :lol: :lol: Да паднеш от тролея в движение :lol: :lol: само мисълта ме разбива :lol: :lol: :lol:i tva ti e sme6no :evil:

kenny_
12-13-2005, 17:46
i tva ti e sme6no :evil:
:oops: You've got to be the freak of the week...
П.П. В нета имаше едно клипче, където двама измушляци скачат от моста на НДК върху един рейс :lol: който го има може да го пусне :lol:

SEXtreme
12-13-2005, 18:19
ХАХХАХАХАХАА......ебаси якото!Жалко, че не съм била и аз там - щеше да е бати кефа!Да се изръси от тролея :D :D :D мале, и аз щях да се задуша от смях! :lol: :lol:

HereTodayGoneToHell
12-13-2005, 18:39
ХАХХАХАХАХАА......ебаси якото!Жалко, че не съм била и аз там - щеше да е бати кефа!Да се изръси от тролея :D :D :D мале, и аз щях да се задуша от смях! :lol: :lol:

Мисля, че ще ти е много по-смешно ако ти се фърлиш от автобуса... Даже ще дойда да те гледам и аз да се смея :lol: :twisted: :lol:

LiNkiN4eTo
12-13-2005, 18:51
тъпо kenny_ , да те премаже валяк дано :!:

kenny_
12-13-2005, 18:52
А дано!

SEXtreme
12-13-2005, 18:54
ХАХХАХАХАХАА......ебаси якото!Жалко, че не съм била и аз там - щеше да е бати кефа!Да се изръси от тролея :D :D :D мале, и аз щях да се задуша от смях! :lol: :lol:

Мисля, че ще ти е много по-смешно ако ти се фърлиш от автобуса... Даже ще дойда да те гледам и аз да се смея :lol: :twisted: :lol:
хахахаа...би било яко