PDA

View Full Version : kajete nqkvo qko zabavlenie za zimata



honey91
12-13-2005, 18:22
Pls daite mi predlojenie za qk kupon prez zimnata vakanciq=Blagodarq predvaritelno

Hybrid_Theory_F
12-13-2005, 18:30
С моите приятели от село винаги се уговарямае всички да отидем и когато се съберем е супер весело, защото на село няма много хора през зимата и никой не ни вижда простотиите...Правим си пързалки в планината и яко найлони...!!! :D Залагаме пари и се състезаваме, веднъж спечелих 10 лв.ама си смлях задника :lol: Когато има много сняг си правим тунели и стени и се целим със снежни топки и се събираме някъде, в нечия къща и си правим купони...Надявам се че съм помогнала :wink:

Г0ст
12-13-2005, 18:51
С моите приятели от село винаги се уговарямае всички да отидем и когато се съберем е супер весело, защото на село няма много хора през зимата и никой не ни вижда простотиите...Правим си пързалки в планината и яко найлони...!!! :D Залагаме пари и се състезаваме, веднъж спечелих 10 лв.ама си смлях задника :lol: Когато има много сняг си правим тунели и стени и се целим със снежни топки и се събираме някъде, в нечия къща и си правим купони...Надявам се че съм помогнала :wink:

Готино.Много даже.За жалост обаче по-вечето хора не знаят какво е даже думата "село" и като я чуят и виднага си мислят "А ма там няма дискотеки,фризйори,Витошка ,Пиротска..........".

kenny_
12-13-2005, 19:01
Готино.Много даже.За жалост обаче по-вечето хора не знаят какво е даже думата "село" и като я чуят и виднага си мислят "А ма там няма дискотеки,фризйори,Витошка ,Пиротска..........".
Леко да са повечето.. Село owns! Ама мойто е станало куцо..

Jamalska
12-13-2005, 21:11
зимна пързалкаааааа кънкии
иии след некфо парти у някого суртешна лигавщина в снега най-яко...
хм а най-добре на хижа примерно за 1 нощувка е супер

cannabinoid
12-13-2005, 21:41
Едно заавление: да спиш :D

korn___
12-14-2005, 06:32
vurgalqne i bori4kane sus momi4e v toplo leglo e mnogo dobro zanimenie ako mene pita6 :wink: :twisted: :twisted: :twisted:

marusha
12-14-2005, 14:11
mi nai-iakoto zabavlenie e da karash ski,bord,sheina tam kfoto karash...hijata e mnoooooogo goliama oferta za zimata/i vuobshte vinagi/......

aBeP4eTo
12-14-2005, 14:23
ехе забавления искаи
както каза marusha зимата е адски гот на хижа.
Да се съберете някаде на купонче.
Да карате ски.
Да се забавлявате в снега. Миналата година моя клас си направихме много яко снежно парти вечерта в парка супер е забавно.
Пак и сега покраи празниците има какво да се прави определено!!!

Oyama
12-14-2005, 14:42
Аз съм фен на хижаро-ракиеното изкуство :lol: :oops: атракционите на Витошаленд също не са за изпускане - "се надолу с найлона под гъзеца" "среднощен дрифт с жигула на летни гуми и 3 големи" и сутрешното упражнение за изтрезняване на мозъка - "айде да се преброим и да видим кой сме забравили в гората снощи" :lol: :lol: :lol: .

Elektra_x
12-20-2005, 14:58
Pls daite mi predlojenie za qk kupon prez zimnata vakanciq=Blagodarq predvaritelno
СНОУБОРД

S8K
12-21-2005, 11:21
борд,ски....и секви такива....бе яко купон с яки хора и тва е.... :!:

TweeTy^_^
12-21-2005, 12:21
Kakvo po hubavo ot tova da se purzalq6 s priqtelite si :lol: Ili ako ne ti dopada tazi ideq - chastno kupon4e i sled tfa boi sas snejni topki pak stava :wink:

aHyC
12-21-2005, 16:21
Избираш си жертва напъхваш го в кофа за боклук и в София има един квартал Лозенец(за тез дет не са от Сф)пъхаш го витре и по една улица с мно посал наклон го пускаш повече от прекрасно

cMeTaHka
12-31-2005, 02:57
mi na men mi e zabavno da karam board napushena i da se filmiram po gori4kite s priqteli.jestoko e!! :P

ragi
12-31-2005, 08:03
ХАйде на пързалката ......опс забравих че няма сняг :( :(

teenkopele
12-31-2005, 08:28
:arrow: Бели мечки. :lol:
:arrow: Правене на снежни човеци. :lol:
:arrow: Правене на ГОЛЕМИ снежни топки. :lol:
:arrow: Търтене на дупето с плик по някой склон в парка. :lol:
:arrow: Екстрийм с някоя шейна. :lol: