PDA

View Full Version : vapros kam mom4etata



honey91
12-13-2005, 18:29
XKakvo vpe4atlenie vi pravqt momi4eta koito se darjat PREDIZVIKATELNO?

bulgarche
12-13-2005, 21:26
Смешни са ми

Blondy
12-13-2005, 21:27
Застрелвам такива фръцли на място. Мястото на жената е в кухнята, а не да се прави на равна с мъжете!

machoka
12-13-2005, 21:44
Застрелвам такива фръцли на място. Мястото на жената е в кухнята, а не да се прави на равна с мъжете!

:shock: :lol:

Би ли дефинирал предизвикателни? С такова облеко, държание, в какъв смисъл точно? :roll:

Hybrid_Theory_F
12-14-2005, 12:54
Застрелвам такива фръцли на място. Мястото на жената е в кухнята, а не да се прави на равна с мъжете!

Не знам какво си мислиш, но жената е човек точно толкова колкото и мъжа, а тези противни остатъци от патриархалните виждания ги пробутвай на някой друг!Жената може да живее ИЗВЪН КУХНЯТА нормално и независимо,без да се държи ПРЕДИЗВИКАТЕЛНО- научи се какво значи тази дума!

SliPKnoTT
12-14-2005, 12:59
XKakvo vpe4atlenie vi pravqt momi4eta koito se darjat PREDIZVIKATELNO?

keyfqt me :) predizvikvat po golqmo jelanie da gi sbaram na kus pas nqkude i da im se slu4i slu4ka :)

korn___
12-14-2005, 15:13
XKakvo vpe4atlenie vi pravqt momi4eta koito se darjat PREDIZVIKATELNO?

keyfqt me :) predizvikvat po golqmo jelanie da gi sbaram na kus pas nqkude i da im se slu4i slu4ka :)

ama napulno suglasen s tvoito mnenie :lol: :P :twisted:

nasty_13
12-14-2005, 15:26
Застрелвам такива фръцли на място. Мястото на жената е в кухнята, а не да се прави на равна с мъжете!
abe ei ti v 15 vek li jivee6?Jenata bila za v kuhnqta.Ami myja pak e za v bokluka v takkav slu4ai!obojavam mom4etata ama ti si za v kofata!s tezi ostareli vijdaniq vurhu jivota do nikade nqma da q dokara6!a pak za predizvikatelno dyrjanie-ami da est.6to pak ne..tyi ili ina4e 6te go svalq,za6to da 4akam da si sybira kuraja,da e pritesnen i nesiguren.Napadam ako ne me napadnat pyrvo...lelel 4estno ne sam o4akvala 4e ima hora uj mladi s takiva vyzgledi,4estno ti me dobi!

Don Corleone
12-14-2005, 16:28
Всъщност човека живее не в 15, а в 18 век и е напълно прав.
На чело на фамилията стои мъж, защото една жена не е способна да ръководи такъв вид организация, т.е. жените са слаби. По-добре да стоят в кухнята и да готвят пица и спагети.

SEXtreme
12-14-2005, 17:10
Ами аз винаги се държа предизвикателно - свикнала съм си и ми е добре! Харесва ми, а и примерно като се карам с некой кух контрольор в тролея, помага, щото тоя савсем се ядосва :P :P :P :twisted: :twisted:
Абе, хич не ме кефат тея сдуханите момичета или мъжкарките - дамата си е дама и трябва да се държи като такава, а не "ей, педал - щти счупа зъбитеее"...баси - на мене си ми е добре да се държа "предизвикателно!"

А искам да кажа нещо на тоя дето беше писал, че жените трябва да седят в кухнята....абе, тъпак - нали ако ги нямаше жените щеше да духаш супата ве??Ноу си велик, ама да те светна, че жените са по-велики същества от мъжете в много отнощения:
1.Мислят с ГОРНАТА си глава, защото нямат долна - и още по-добре.
2. Когато мислим използваме и двете полукълба на мозъка си, а вие - само едната.
3. Не случайно ние раждаме бебетата и се грижим за тях - вие сте прекалено безотговорни свине за такава работа!
4. Вие сте ПРЕКАЛЕНО лесни за пързаляне, защото има 1 нещо, което се ви се върти в кухите глави - секс, а секс без нас НЕМААА!!
и т.н. - ся не ми се пише.....:P

korn___
12-14-2005, 17:18
2. Когато мислим използваме и двете полукълба на мозъка си, а вие - само едната.
3. Не случайно ние раждаме бебетата и се грижим за тях - вие сте прекалено безотговорни свине за такава работа!


vinagi sum haresval takiva iskazvaniq i moga da te pitam samo 1 ne6to ... aide kaji mi 1 jena velik u4en a ? jena det e izrobetila ne6to veliko a ? nqma takava kakvo misli6 po vuprosa a ?

kenny_
12-14-2005, 17:22
2. Когато мислим използваме и двете полукълба на мозъка си, а вие - само едната.
3. Не случайно ние раждаме бебетата и се грижим за тях - вие сте прекалено безотговорни свине за такава работа!


vinagi sum haresval takiva iskazvaniq i moga da te pitam samo 1 ne6to ... aide kaji mi 1 jena velik u4en a ? jena det e izrobetila ne6to veliko a ? nqma takava kakvo misli6 po vuprosa a ?
Very good point, като изключим Мария Кюри (която е работила с мъжа си :lol: :lol: ) не остават много :lol:

Waterhand
12-14-2005, 17:34
идва ми да ги еба и после през вратата... 8)

SEXtreme
12-14-2005, 17:36
2. Когато мислим използваме и двете полукълба на мозъка си, а вие - само едната.
3. Не случайно ние раждаме бебетата и се грижим за тях - вие сте прекалено безотговорни свине за такава работа!


vinagi sum haresval takiva iskazvaniq i moga da te pitam samo 1 ne6to ... aide kaji mi 1 jena velik u4en a ? jena det e izrobetila ne6to veliko a ? nqma takava kakvo misli6 po vuprosa a ?
ох, айде моля ти се - учени или не, ама нали ако ни няма нас да ви переме чорапите ще умрете от собствената си миризма....гхиихихихихихи

LunaTriCk
12-14-2005, 18:04
аххаха. SEXtreme, ай като порастнеш и станеш жена, тогава ги защитавай. Ти за друг освен себе си не мислиш, а ми говориш че си перяла чорапи и си се грижила за някой...Я помисли, кой носи парите в къщата. Мъжа или жената ? Общо говоря.

По темата. Правят ми впечатлението, че ги сърби нещо и умират някой да им го начеше. Т.е. не виждам защо да не си помогнем в чешенето:roll:

SEXtreme
12-14-2005, 18:09
аххаха. SEXtreme, ай като порастнеш и станеш жена, тогава ги защитавай. Ти за друг освен себе си не мислиш, а ми говориш че си перяла чорапи и си се грижила за някой...Я помисли, кой носи парите в къщата. Мъжа или жената ? Общо говоря.

По темата. Правят ми впечатлението, че ги сърби нещо и умират някой да им го начеше. Т.е. не виждам защо да не си помогнем в чешенето:roll:
:shock: :shock: абе, тии - болен/а ли си ве?Кво кат говора за чорапи??Някои със учени се оправдават, ама не са учени, нали??ко се фащаш за глупости?????И не е задължително мъжа да носи парите!Напротив - мъжете се чувстват застрашени от силните и богати жени и за това не се събират с такива.... :roll: Например - веднъж излизах с едно момче, което...ех, сега - ми не беше особено паралия, хич даже - ама на мен това не ми пречеше!Нали, аз не хода с него заради парите му и той ме заряза, защото се чувствал неудобно...

kenny_
12-14-2005, 18:17
аххаха. SEXtreme, ай като порастнеш и станеш жена, тогава ги защитавай. Ти за друг освен себе си не мислиш, а ми говориш че си перяла чорапи и си се грижила за някой...Я помисли, кой носи парите в къщата. Мъжа или жената ? Общо говоря.

По темата. Правят ми впечатлението, че ги сърби нещо и умират някой да им го начеше. Т.е. не виждам защо да не си помогнем в чешенето:roll:
:shock: :shock: абе, тии - болен/а ли си ве?Кво кат говора за чорапи??Някои със учени се оправдават, ама не са учени, нали??ко се фащаш за глупости?????И не е задължително мъжа да носи парите!Напротив - мъжете се чувстват застрашени от силните и богати жени и за това не се събират с такива.... :roll: Например - веднъж излизах с едно момче, което...ех, сега - ми не беше особено паралия, хич даже - ама на мен това не ми пречеше!Нали, аз не хода с него заради парите му и той ме заряза, защото се чувствал неудобно...
Неудобно от какво?

LunaTriCk
12-14-2005, 18:26
значи като каза "ако ни няма нас да ви переме чорапите" е било всъщност глупост и не искаше да кажеш, че жените се грижат за нас ?

SEXtreme
12-14-2005, 18:32
значи като каза "ако ни няма нас да ви переме чорапите" е било всъщност глупост и не искаше да кажеш, че жените се грижат за нас ?
не, казах го със смисъл, обаче нямаше смисъл да ме упрекват, че съм го казала, щом аз не пера чорапи...

rosskata
12-14-2005, 20:11
:lol: Пак вечната тема- кой е по-зле- мъжете или жените... :roll: Всички сме зле. :lol:

Иначе по темата- какво по Дяволите значи според теб "Предизвикателно" :?:


значи като каза "ако ни няма нас да ви переме чорапите" е било всъщност глупост и не искаше да кажеш, че жените се грижат за нас ?

Добре че не всички жени са като мен, щото ако трябва жени като мен да се грижат за вас... Нямаше да има мъже вече :lol:

12-15-2005, 08:45
Абе хора за жсеки има място под сланцето.Зашто се карате кои каде трябва дае.Оъ ли4ен опит знам 4е един без дръг неможем.Такаче прегарнете се целънете се и да има мир :D