PDA

View Full Version : problemi s penisa!!!!!!!!



the dummm asss
12-14-2005, 09:20
ot mnogo vreme se opitvam da si dostigna anusa s 4lena si v erektiralo sustoqnie.Ot opitite 4lena mi se izkrivi nadolu...ama mnogo!!!Ta sega imam dva problema dori tri kato se zamislq.Pomognete mi da si digna 4lena i da go naprava po goliam,i se opitaite da mi pomognete kak da prava seks kogato 4lena mi e izkriven mnoooogooo.V goliama kriza sum ne trqbva6e da se opitvam da prava takiva ne6ta s godini :(

12-14-2005, 09:25
AMi nqma kak.Vajno e da otbeleja vse pak, 4e nqma da ima6 problemi pri sex!Vse pak moje teebe da te ebat otzade!I tova e variant!Oti nema nujda da se pritesnqva61Arno e 4e e lo6o!Nema kak ti pomgneme! :roll:

~extreme~
12-14-2005, 09:54
Тва,че ти е крив не ти пречи да правиш секс.

DrSmurph
12-14-2005, 16:37
Както вече си разбрал опитите ни да се наебем отзад не се получават и е по-разумно да се намери някой който да свърши тази работа успешно. Това в рамките на шегата.
Тъй като казваш, че си правил това с години не е лошо да се провери от специалист какви поражения си нанесъл на кавернозното тяло на пениса и съответно кой би бил най-успешният начин да се осъществи терапията. Това, което със сигурност трябва да знаеш е , че решение на проблема има, но то може да продължи доста дълго. На колко години си ?

DrSmurph
12-14-2005, 16:40
Както вече си разбрал опитите на мъжете да се наебем отзад не се получават и е по-разумно да се намери някой който да свърши тази работа успешно :lol: . Това в рамките на шегата.
Тъй като казваш, че си правил това с години не е лошо да се провери от специалист какви поражения си нанесъл на кавернозното тяло на пениса и съответно кой би бил най-успешният начин да се осъществи терапията. Това, което със сигурност трябва да знаеш е , че решение на проблема има, но то може да продължи доста дълго. На колко години си ?

DrSmurph
12-14-2005, 16:43
Както вече си разбрал опитите на мъжете да се наебем отзад не се получават и е по-разумно да се намери някой който да свърши тази работа успешно :lol: . Това в рамките на шегата.
Тъй като казваш, че си правил това с години не е лошо да се провери от специалист какви поражения си нанесъл на кавернозното тяло на пениса и съответно кой би бил най-успешният начин да се осъществи терапията. Това, което със сигурност трябва да знаеш е , че решение на проблема има, но то може да продължи доста дълго. На колко години си ?

DrSmurph
12-14-2005, 16:44
Съжалявам за ФЛУДА. нещо нета ми се е бъгнал.

12-14-2005, 16:51
Пич и аз имам подобен проблем, ама моя е изкривен нагоре щото са мъчих да си бръкна в пъпа щото мяса на путка... Решението е едно намираме по една девствена и тясна, завираш и го и я караш да се стяга, ша боли малко ама след час два ша са опраиш, ако не помогне с мистрията...