PDA

View Full Version : Moderated: Възможно ли е да съм бременна?Или е от хапчетата?



Korupciqta_f
12-14-2005, 16:44
Така малко съм притеснена искам мнение по вапроса,значи с приятеля ми го правихме,той не беше много сигурен че е сваршил извън мен.Затова отидох на лекар,но не ми каза нищо съществено каза че след 3м можел да ми каже дали съм бременна.Изписа ми Пустинор и противозачатъчни.Изпих Пустинора и почнах противозачатъчните но от начало ми се повдигаше и веднъж повърнах сега вече ги понасям но имам опасения че може да съм бременна или да е цветна,защото въпреки че ми свърши цикъла гърдите пак ми са твърди и незнам какво да правя.Възможно ли е да е от хапчетата?Пък много дълго ми вървя цикълът,но си мисля че може да е от алкохола тъй като на 8.12 пих доста все пак нали имахме празник:)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

DrSmurph
12-14-2005, 17:25
Здрасти, проблема мисля, че е бил разрешим с един тест, който е трябвало да направиш до 3 дни след екшъна. Цветната бременност може и да не се хване с всеки тест на пазара. Ако си изпила ПОСТИНОР-а до 72 часа, контрацептивният ефект е настъпил и следователно нямаш основане да се притесняваш.
Напрежението в гърдите може да е от противозачатъчните.

`Death`Whore`
12-14-2005, 21:04
Първо правило на противпзачатъчните: НЕ ПРЕКАЛЯВАЙТЕ С АЛКОХОЛА! Ако повърнеш до няколко часа след приема на хапчето, то не действа, следователно се усилва възможността да забременееш.