PDA

View Full Version : Кога решавате да смените телефона си?



korn___
12-14-2005, 18:25
emi taq ve4ер ne6to mi e trugnalo na novi temi s anketi ta eto o6te edna nadqvam se da ne ostane nezabelqzana dori i ot kriticite :D

mil4eto_
12-14-2005, 18:33
хаха тъкмо за мене е тая тема защото гледам много сериозно за ном телефон:

когато ми омръзне :roll: -тоест вече толкова ми е писнало от него че не мога да го гледам./както е при мен в момента/
когато излезе нкой страхотен телефон-сега в сайта на нокия направо се влюбих в един нов модел и само чакам да излезе в България. :P

korn___
12-14-2005, 18:35
хаха тъкмо за мене е тая тема защото гледам много сериозно за ном телефон:

когато ми омръзне :roll: -тоест вече толкова ми е писнало от него че не мога да го гледам./както е при мен в момента/
когато излезе нкой страхотен телефон-сега в сайта на нокия направо се влюбих в един нов модел и само чакам да излезе в България. :P

a koi 6te dade teq strotici levove za novata nokia ....

imam 4ustvoto 4e v dne6no vreme ve4e gsm-ite sa edni igra4ki v racete na poveto teen-4eta koeto e adski tupo ... mammo iskam ei taq nokiq ... nqkav si telefon za 400-500 leva ako ne i pove4e i kvo go praime posle toq telefon ... ni6to ... radvame mu se 4e go imame li ?osobeno momi4etata ... ta te dori ne znaqt kakvo e menuto na telefona kamoli kakvi extri i vuzmojnosti dava na sobstvenika si .... :evil:

e4o
12-14-2005, 18:38
Когато сабера пари за друг модел за които мечтая одавна
primerno tova :lol: ,rqdko si smenqm telefona, ne mi e maniq :lol:

SEXtreme
12-14-2005, 18:40
ми аз избрах "Когато излезе новият модел на моята марка(егати има ли толкос богати тука?)" ма просто щото аз периодически врънкам наще да ми купуват нов телефон и те обикновенно продават стария ми и ми купуват нов..хаха - ми така е по-яко, щото то непрекъснато излизат нови и аз като искам някой телефон, след две седмици искам друг! :roll: :roll:

aHyC
12-14-2005, 18:46
Кат излезе новият модел...SonyEricsson K500 ми беше преди ся сам с K750 най-добрите телефони :)

korn___
12-14-2005, 18:47
ми аз избрах "Когато излезе новият модел на моята марка(егати има ли толкос богати тука?)" ма просто щото аз периодически врънкам наще да ми купуват нов телефон и те обикновенно продават стария ми и ми купуват нов..хаха - ми така е по-яко, щото то непрекъснато излизат нови и аз като искам някой телефон, след две седмици искам друг! :roll: :roll:

ti ne6to si se oburkala !!! ti e trebelo da glasuva6 za

Когато сички около мене имат супер яки телефони пък моя е някво дръвце сравнение с тяхните (е тва е отговор за комплексарите)

za6toto tva wdet ti go kaza e su6toto ... as specqlno za tebe go ostavih toq otgovor :!:

a kat iska6 samo novi i novi modeli ... q mi spodeli kakvo znae6 za telefona si ? funkcii ? koi polzva6 ot mnogo ... 6tom si tolkos bogata trebe da ima6 telefon sus suma ti extri ... q spodeli koi polzva6 osven sms i govorene a ?

korn___
12-14-2005, 18:51
когато спре да ми върши работа...

po biznes li polzva6 telefona mi e interesno :) 6toto skoro i as mislq da minavam na biznes telefon ta mi e interesno dali polzvat gsm-a si po biznes

mil4eto_
12-14-2005, 18:56
хаха тъкмо за мене е тая тема защото гледам много сериозно за ном телефон:

когато ми омръзне :roll: -тоест вече толкова ми е писнало от него че не мога да го гледам./както е при мен в момента/
когато излезе нкой страхотен телефон-сега в сайта на нокия направо се влюбих в един нов модел и само чакам да излезе в България. :P

a koi 6te dade teq strotici levove za novata nokia ....

imam 4ustvoto 4e v dne6no vreme ve4e gsm-ite sa edni igra4ki v racete na poveto teen-4eta koeto e adski tupo ... mammo iskam ei taq nokiq ... nqkav si telefon za 400-500 leva ako ne i pove4e i kvo go praime posle toq telefon ... ni6to ... radvame mu se 4e go imame li ?osobeno momi4etata ... ta te dori ne znaqt kakvo e menuto na telefona kamoli kakvi extri i vuzmojnosti dava na sobstvenika si .... :evil:
еми ясно е че наште ще ми го платят!но все пак аз не си сменям телефот.ните пз месец със сегашния ми телефо съм вече година и половина. :wink:

xandria
12-14-2005, 18:58
az 6te se mu4a s moq dokato izgurmi.. ta posle 6te vidim..nema tolkoz kinti za nov

korn___
12-14-2005, 18:59
хаха тъкмо за мене е тая тема защото гледам много сериозно за ном телефон:

когато ми омръзне :roll: -тоест вече толкова ми е писнало от него че не мога да го гледам./както е при мен в момента/
когато излезе нкой страхотен телефон-сега в сайта на нокия направо се влюбих в един нов модел и само чакам да излезе в България. :P

a koi 6te dade teq strotici levove za novata nokia ....

imam 4ustvoto 4e v dne6no vreme ve4e gsm-ite sa edni igra4ki v racete na poveto teen-4eta koeto e adski tupo ... mammo iskam ei taq nokiq ... nqkav si telefon za 400-500 leva ako ne i pove4e i kvo go praime posle toq telefon ... ni6to ... radvame mu se 4e go imame li ?osobeno momi4etata ... ta te dori ne znaqt kakvo e menuto na telefona kamoli kakvi extri i vuzmojnosti dava na sobstvenika si .... :evil:
еми ясно е че наште ще ми го платят!но все пак аз не си сменям телефот.ните пз месец със сегашния ми телефо съм вече година и половина. :wink:

a taka bravos na tebe 6apka ti svqlam :!: :D



за бизнестелефон кое точно считаш???

emi seka marka si ima modeli det ne sa prosto slu4ani telefoni za teen-4eta i ligavi momi4enca

ina4e sum se sprel na Samsung SGH-E720 sigorno go znae6 koi e http://mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=731
poneje si e klasi4eski primer za stilen mujki biznes telefon vupreki 4e organaizera mu e po slab ot teq na nokia-ta.... :|

SweetBunny
12-14-2005, 19:04
Nikoga ne sa me interesuvali GSM-ite i ne sa vajni za men...
Prosto imam si GSM, koito ne e koi znae kolko hubav (s kapa4e i e cveten ama bez kamera i mi e ot 1godina) ama az mnogo si go haresvam, nali pak mogat da mi zvunqt i az da se obajdat! Ne vijdam smisal za po-hubav GSM :!: Dori i da imam pari - ne bih si go smenila, 6tot sega6niq mi GSM mi e napulno dostatu4en...
Ve4e po-luksoznite i skupi telefoni sa si za gazariq :? :shock: :?
Dobre de, ama tui za men nqma smisal, prosto - nikoga ne sum se zanimavala s GSMi i koi znae kolko ne me interesuvat :x :P

SEXtreme
12-14-2005, 19:05
ми аз избрах "Когато излезе новият модел на моята марка(егати има ли толкос богати тука?)" ма просто щото аз периодически врънкам наще да ми купуват нов телефон и те обикновенно продават стария ми и ми купуват нов..хаха - ми така е по-яко, щото то непрекъснато излизат нови и аз като искам някой телефон, след две седмици искам друг! :roll: :roll:

ti ne6to si se oburkala !!! ti e trebelo da glasuva6 za

Когато сички около мене имат супер яки телефони пък моя е някво дръвце сравнение с тяхните (е тва е отговор за комплексарите)

za6toto tva wdet ti go kaza e su6toto ... as specqlno za tebe go ostavih toq otgovor :!:

a kat iska6 samo novi i novi modeli ... q mi spodeli kakvo znae6 za telefona si ? funkcii ? koi polzva6 ot mnogo ... 6tom si tolkos bogata trebe da ima6 telefon sus suma ti extri ... q spodeli koi polzva6 osven sms i govorene a ?
офф....не ми пука кви имат другите и не си купувам телефоните щот са скъпи ми просто ме кефат!Сега имам Самсунг е340 и съм доволна....има си камерка, два дисплея и сичко което ми треба - не ги знам кви други простотийки има щот не ми трябват, ама тела ме кефи и не виждам какъв е проблема да искам хубав телефон :shock:

pipi`e`golqma
12-14-2005, 19:11
Моя си го сменям, когато остарее :lol: Смисал като се ужули и като почне да не му дърйи батерията. С предния тел. казар 2 год. и половина :? ама ногу стана на нищо и ми зеха нов. Ама аз не държа толкова на тел. на мен ми трябва да мога да и говоря и да могат да ми се обаждат и смс-и да си пиша 8)

LunaTriCk
12-14-2005, 19:12
когато им надраскан дисплея, когато батерията не държи повече от 2 дена, когато ми се изтърка панела, когато събера поне половината от цената на този, който съм си харесал. За 4 години 4 телефона съм сменил. 4 различни марки Siemens, Sony, Nokia, Sony Ericsson. Най-съм доволен от Nokia. :wink:

SEXtreme
12-14-2005, 19:13
оф, мале колко си злее! (korn__)Кво те ебе кога си сменям телефоните???Хаха...сменям си ги, защото искам - и къв е проблема??Ти кат не искаш - недей!Аз обичам промените и ги правя!А до това, че аз съм комплексирано момиченце - пак си помисли, защото нямам от какво да се комплексирам!Нито ми пука, ако някой за нещо не ме харесва, нито мисля, че ми има нещо особено, заради което да се комплексирам!Тъй че не си отваряй много устата, че от тука се усеща!! :evil: :twisted: :lol: 8)

korn___
12-14-2005, 19:17
оф, мале колко си злее! (korn__)Кво те ебе кога си сменям телефоните???Хаха...сменям си ги, защото искам - и къв е проблема??Ти кат не искаш - недей!Аз обичам промените и ги правя!А до това, че аз съм комплексирано момиченце - пак си помисли, защото нямам от какво да се комплексирам!Нито ми пука, ако някой за нещо не ме харесва, нито мисля, че ми има нещо особено, заради което да се комплексирам!Тъй че не си отваряй много устата, че от тука се усеща!! :evil: :twisted: :lol: 8)

pisnalo mi eo t takiva tupi pa4i kat tebe za tva se draznq i spored men nakraq i vie 6te hapnete golqmiq .... i 6te vi precaka nqkoi ta da vi padne samo4ustvoeto na nula :!: :twisted:


@Корн
на външен вид изглежда добре ама като функции не го знам...
нямам приятели с такъв...
ама продължавам да твърдя, че смартовете са най-добри...

иначе също научих от многобройните проблеми на приятели, че Сименс не струват вече...


аз съм си фен на Нокия уж...
но и Сони-Ериксон имат добри модели- К700, П900...


ама ако ти трябва нещо стилно се огледай за 6 серията на Нокия...

da simens se probat da iskarat biznes modeli ama ne6to ne im se odava .... sony-tata spored men sa 6to gode dobri telefoni no ... vij kolko burzo im padat cenite .... tva ne govori mnogo dobre za tqh se pak ... a spored men smartfonite sa ve4e za mnogo mnogo seriozni biznesmeni egati as ne vodq gramdna firma ne mi trqbva takova telefon4e det da izdurja cel den razgovori i 4515451445 belejki v organaizera si i 42154541 alarmi kum bele6kite :P

12-14-2005, 19:19
когато се развали ,изобщо не ме интересува какъв е стига да работи

LyLa
12-14-2005, 19:20
когато се развали ,изобщо не ме интересува какъв е стига да работи
:wink:

HereTodayGoneToHell
12-14-2005, 19:20
хаха тъкмо за мене е тая тема защото гледам много сериозно за ном телефон:

когато ми омръзне :roll: -тоест вече толкова ми е писнало от него че не мога да го гледам./както е при мен в момента/
когато излезе нкой страхотен телефон-сега в сайта на нокия направо се влюбих в един нов модел и само чакам да излезе в България. :P

a koi 6te dade teq strotici levove za novata nokia ....

imam 4ustvoto 4e v dne6no vreme ve4e gsm-ite sa edni igra4ki v racete na poveto teen-4eta koeto e adski tupo ... mammo iskam ei taq nokiq ... nqkav si telefon za 400-500 leva ako ne i pove4e i kvo go praime posle toq telefon ... ni6to ... radvame mu se 4e go imame li ?osobeno momi4etata ... ta te dori ne znaqt kakvo e menuto na telefona kamoli kakvi extri i vuzmojnosti dava na sobstvenika si .... :evil:

Не съм съгласна. Аз имам скъп телефон, да. Panasonic X700. Принципно, тва си е много мощен телефон. И, повярвай ми, ако бях толкова зле, колкото ти описваш момичетата, щях като идиот да гледам Ексел, Меню(някъде към 20-тина икони в главното), УСБ, Модем и кво ли още не. Но тоя телефон е ебаси хубавия. Но не мога да кажа, че съм от тея фукльовци дето непрекъсното са с най-новите марки. Не е така! Наште ми купуват много рядко телефон и не, защото аз искам нов, а защото се нещо им става (2 откраднати и 4 развалени). А то телефон не искам да го сменям! Има разлика!

korn___
12-14-2005, 19:28
хаха тъкмо за мене е тая тема защото гледам много сериозно за ном телефон:

когато ми омръзне :roll: -тоест вече толкова ми е писнало от него че не мога да го гледам./както е при мен в момента/
когато излезе нкой страхотен телефон-сега в сайта на нокия направо се влюбих в един нов модел и само чакам да излезе в България. :P

a koi 6te dade teq strotici levove za novata nokia ....

imam 4ustvoto 4e v dne6no vreme ve4e gsm-ite sa edni igra4ki v racete na poveto teen-4eta koeto e adski tupo ... mammo iskam ei taq nokiq ... nqkav si telefon za 400-500 leva ako ne i pove4e i kvo go praime posle toq telefon ... ni6to ... radvame mu se 4e go imame li ?osobeno momi4etata ... ta te dori ne znaqt kakvo e menuto na telefona kamoli kakvi extri i vuzmojnosti dava na sobstvenika si .... :evil:

Не съм съгласна. Аз имам скъп телефон, да. Panasonic X700. Принципно, тва си е много мощен телефон. И, повярвай ми, ако бях толкова зле, колкото ти описваш момичетата, щях като идиот да гледам Ексел, Меню(някъде към 20-тина икони в главното), УСБ, Модем и кво ли още не. Но тоя телефон е ебаси хубавия. Но не мога да кажа, че съм от тея фукльовци дето непрекъсното са с най-новите марки. Не е така! Наште ми купуват много рядко телефон и не, защото аз искам нов, а защото се нещо им става (2 откраднати и 4 развалени). А то телефон не искам да го сменям! Има разлика!

e tva ne e tolkova skup telefon de :) 400 leva e a i ti pone ne si gi smenq6 seki den .... no 4esno da ti kaja .... i as go iskam toq ot mnogo vreme poneje e smartfon i e ma6a (obojavam ma6i) no kat znam 4e za teq pari 1 mesec rabota ... i se otkazvam :) as mnogo se drazna na nqkoi den mi iska telefon nad 400 leva (tva ve4e si e prahosvane na pari !!!)i sled 1 mesec da iskat nov telefon za o6te pove4e pari .... :evil:

Oyama
12-14-2005, 19:39
Мене ми омръзва на 2-3 седмици и ги фърлям, обаче ще взема да ги еба накрая секви камери блутути и фотоапарати и ще си зема 8910ка, е тва е гъзария 8) .

IdontGiveaFuck
12-14-2005, 19:55
Аз пък мнооо трудно се разделям с ГСМ-а си :lol: .
С последния бях 2 години преди да реша да си купя нов :lol:

12-14-2005, 19:57
NQMA ZA SI SMENQM TELA MOQ TELEFON E BENEFON DRAGON I IMA IGRI INFRA RED BLUETHOOT I MP3-KI 100 IGRI IMA MQSTO ZA MEMORY KARDS I O6E MNOGO MANII

rosskata
12-14-2005, 20:26
Aз телефон си взех преди две години за сефте... Ще го сменя като спре да казва "дзън" и ако не чувам като ми кажат "ало"- не по-рано... :roll: Според мен за да имаш скъп телефон, тряа да имаш пари да го поддържаш :arrow: много ще е весело да имам телефон за 350-400-500 лева, дето съм бачкала няколко месеца без да ям и пия за да го купя, и да стоя в някоя телефонна кабинка(или да викам "Ае дай да звънна и да затворя...) :lol: :lol: :lol:

korn___
12-14-2005, 21:06
Aз телефон си взех преди две години за сефте... Ще го сменя като спре да казва "дзън" и ако не чувам като ми кажат "ало"- не по-рано... :roll: Според мен за да имаш скъп телефон, тряа да имаш пари да го поддържаш :arrow: много ще е весело да имам телефон за 350-400-500 лева, дето съм бачкала няколко месеца без да ям и пия за да го купя, и да стоя в някоя телефонна кабинка(или да викам "Ае дай да звънна и да затворя...) :lol: :lol: :lol:

e i as si zeh kusno telefona kato tebe e verno ne sum na tvoite godini no kogato as si zeh telefona po4ti si4kite mi priqteli imaha telefoni ot 3-4 godini ta nakraq i as otkrih toplata voda :D i as spodelqm tvoito mnenie 4e telefon trebe da se smenq kat spre da vika dzun i tva e ... as moq mu polzvam samo organaizera i ni6to drugo .... :)i mai samo zaradi tova 6te si go smenq sega6niq samsung X100 ima samo zapiski samo 100 i seka ne moje da e po dulga ot 100 simvola koeto e malko :? iskam pone 200 i da mogat da se zapisvat pone po 200-300 simvola egati :x

graveyard_scream
12-14-2005, 21:26
общо взето ми е все едно къв е телефона...
важното е да ми върши работа :twisted:

Nekasa4a
12-14-2005, 22:27
Taka i tuka 6a drasna nqkoi red. Ta koga si smenqm telefona dal sam glas za "Kogato mi umrazne" vapreki 4e ne e to4no taka za6toto telefonite si gi izbiram az i tarsq ne6to opredeleno. Primerno kato zeh tozi iskah zadaljitelno smartfon sus simbian i takav si zeh. Nemoga da kaja 4e mi e umraznal ve4e no mojebi 6te go smenq sus po nov smartfon 6680 enjoin thye life kefi me mnogo :twisted:

Mr.lova-lova
12-14-2005, 22:36
izvesno vrmee lsed kato mi omruzne nos e suobrazqvam i stva kvi pari imam v joba ako nqma si stoq na guzu ako ima moje i da si kupq :)

Elektra_x
12-20-2005, 15:56
emi taq ve4ер ne6to mi e trugnalo na novi temi s anketi ta eto o6te edna nadqvam se da ne ostane nezabelqzana dori i ot kriticite :D
Когато тати реши да ми купи нов така да се каже.