PDA

View Full Version : Nova Godina v Sofia



TSecret
12-14-2005, 19:26
hei hora kajete kade 6te ste na nova godina i tezi koito sa ot sofiq iskam da pitam i kade moje da se otide-niakoe pritno mqsto-diskoteka ili niakvi drugi predlojeniq..ako niakoii znae ceni na kuverti i t.n. da kaje..za6toto 6te sam v sofiq na ng a pak neznam kade to4no da otida a i niama vremeee.. helppp

ps - niakoi znae li kolko e kuverta v planeta klub?

kaua
12-14-2005, 19:29
I az 6e sam u Sofia.

LyLa
12-14-2005, 19:33
всичко сигурно е резервирано вече...
Така е всички хубави места..трябвало е по-рано

Twista
12-14-2005, 19:41
Еее, много си закъсняла... :roll: Както казаха по-горе, всичко хубаво сигурно вече е заето. Остава да имаш малко повечко късмет и не чакай до последния момент. :wink:

IdontGiveaFuck
12-14-2005, 19:51
Сигурно верно са зети повечето хубави местенца :roll: :D
На Батемберг е готину макар да умираш от студ :D

Oyama
12-14-2005, 19:54
Само ждрольовците ходят на дискотеки на нова година, ние ще сме в село Гигинци отиваме още от 30ти със 3 багажника ядене и пиене, един кашон ракети и бомби и 3 пистолета и една пущшка, уаааааааааааа :twisted: .

miloto_girl_4e
12-14-2005, 20:22
Сигурно верно са зети повечето хубави местенца :roll: :D
На Батемберг е готину макар да умираш от студ :D


мен пък на Батемберг не ме кефи :roll:
супер скука ми е и некви тъпи изпълнители има предимно :roll:
но наистина всички хубави и евтини куверти вече ги няма ... такаче не ти остава богат избор .. намери си некой,дето прави купонче и готово :lol: :lol: :D

IdontGiveaFuck
12-14-2005, 20:24
Ми ако имаш компания си е страшно готино.Всеки с 'предпочитанията си'

Едит :хубаво бе разбрахме го тоя батемберг :shock: НА мен си ми харесва и си прекарвам супер весело там.Ае :x

vra4ka
12-14-2005, 20:29
На Батемберг освен да бъдеш повален от някъв пияница,или стари чичковци да искат да те водят някъде нема да стане!
Отиди някъде на купонче най-добре или в някое заведение,все ще намериш нещо не е толкова малко времето :wink: