PDA

View Full Version : Хееренвеен : Левски - 2:1



мечтател
12-15-2005, 07:46
е, фенове, какво мислите за мача? според мен Хееренвеен заслужи да победи. лошото е, че Левски е втори в групата си. това означава, че идват отбори от Шампионската лига. едва ли непросветените ще четат или пишат тук. но докато чакам да се отвори страницата на Шампионската лига, за да напиша отборите ще кажа регламента. отборите за УЕФА за разделени в групи по 5 отбора. първите 3 от всяка се класират за елиминациите по следния начин: първият играе с някой от третите. вторите отбори играят с третите от групите на Шампионската Лига. и сайта се отвори, така че ето ги:
Брюж;
Тюн;
Удинезе;
Лил;
Шалке;
Розенборг;
Бетис;
Артмедиа;

на този етап слаби няма. но според вас къде е най-добре да се паднем?

SEXtreme
12-15-2005, 08:02
Без да се обиждате - футбол sux :!: :!: 8)

12-15-2005, 08:21
според мен стана най добре че станахме втори в групата щот има доста солидни отбори които станаха трети в другите групи, а тея от шл са идеални според мен като най приемливи са брюж,розенборг,тюн и артмедиа като всички от тях са по-слаби от оксер,динамо букурещ и марсилия така че би трябвало да ги отстраним

~extreme~
12-15-2005, 10:09
spored mene trea da ni se padne lil i ako gi otstranime francuzite mnogo 6te ni namrazqt hah

Momchence
12-15-2005, 15:24
Хахахаха тоя мач ще го запомня не толко заради мача ами защото го гледах на едно мноо яко место...бях аз и още две българчета по-големички на 23 и 29 годинки та отидохме в една метълско-рокесра кръчма беше празничко сряда вечер...та кат си зимахме бира споменахме че сме българи от София и че днеска има мач ако могат да го пуснат на видеостената...и тоя кръчмаря веднага опъна стената и го пусна..кат на кино..и почна мача и дойдоха още холандци в кръчмата и се понапълни и сички гледаме мача...и ей такова вкарваме гол ние първи и ни се счупихме да викаме и да се радваме онея само некфи се мръщят и сички разбраха че сме от София хахаха и беше много яко базикахме се взаимно и беше много приятна атмосферата...даже ни черпиха по една биричка....имаше един много дебилски момент като ни вкараха втория гол и само дават Петков в близък план и само го дават как се изплюва едно ма баси мазното и брутално и му прочетохме по устните как крещи "Да му еба майката да му еба холандска" и от там се счупихме да се хилиме ей такова и те се усетиха и викат "кфо каза кфо каза" и ние само викаме "по добре да не знаете" хахахахаха много приятен мач беше жалко че ни биха :?

мечтател
12-16-2005, 07:59
Хахахаха тоя мач ще го запомня не толко заради мача ами защото го гледах на едно мноо яко место...бях аз и още две българчета по-големички на 23 и 29 годинки та отидохме в една метълско-рокесра кръчма беше празничко сряда вечер...та кат си зимахме бира споменахме че сме българи от София и че днеска има мач ако могат да го пуснат на видеостената...и тоя кръчмаря веднага опъна стената и го пусна..кат на кино..и почна мача и дойдоха още холандци в кръчмата и се понапълни и сички гледаме мача...и ей такова вкарваме гол ние първи и ни се счупихме да викаме и да се радваме онея само некфи се мръщят и сички разбраха че сме от София хахаха и беше много яко базикахме се взаимно и беше много приятна атмосферата...даже ни черпиха по една биричка....имаше един много дебилски момент като ни вкараха втория гол и само дават Петков в близък план и само го дават как се изплюва едно ма баси мазното и брутално и му прочетохме по устните как крещи "Да му еба майката да му еба холандска" и от там се счупихме да се хилиме ей такова и те се усетиха и викат "кфо каза кфо каза" и ние само викаме "по добре да не знаете" хахахахаха много приятен мач беше жалко че ни биха :?
ей това ми е представата за Великата игра. да носи положителни емоции, и да сплотява. браво Момченце!

Az sum BULGARCHE
12-16-2005, 08:50
Levski igra po-dobre. Karaii 4e padnaha...vajnoto e 4e produljavat. Men me e qd za v4era6niq ma4, 4e mngo tupo se izlojihme :( Ama karaii..do godina :)

rosskata
12-16-2005, 16:08
Хубавото в случая е , че сега Левски ще играят с Артмедиа :arrow: според мен тва беше най-добрия вариант. А и Литекс имаха добър жребий- ще играят със Страсбург :wink:

SliPKnoTT
12-16-2005, 16:12
az iskam da dopulnq ne6to 4e levski sa ibahti 6mokovcite povejdat sus edin na nula dopuskat dva tupi gola ako bqha zeli trite to4ki 6tqhme da imame 6ans za dva otbora vuv 6ampionskata liga ! ebi ti s koi 6e igraqt posle !