PDA

View Full Version : Луи Дьо Финес - обсъждане



Sa3ana3a
12-15-2005, 10:46
Тук можете да опишете мнението си за филмите в които участва, критики и възхищения :)

JoInTcHe
12-15-2005, 11:01
Охх гледах някъф Кацнал на дърво ли кфо беше .. ам мноу хубаво се спи на тоя филм,умрях от тъпотия .....

ISSP
12-15-2005, 11:04
Mai ne sym zapoznat sys towa...Kakwo e?

Sa3ana3a
12-15-2005, 11:18
Mai ne sym zapoznat sys towa...Kakwo e? Начи тва са френски комедий с неговото (Луи Дьо Финес) участие, дават ги вторник и сряда по Би Ти Ви от 20:05 .

aBeP4eTo
12-15-2005, 13:00
Ау обожавам го тоя чичка не мога да спра да се хиля като гледам филмите му. Въобще човека си в класика в Френcкото кино даже честно мога да си призная, че много повече ми харесва да гледам неговите филми отколкото разни тъпи комедиики от последните няколко години. Доста са качествени филмите му за времето в което са снимани дори са идеални.

Sa3ana3a
12-15-2005, 13:13
Ау обожавам го тоя чичка не мога да спра да се хиля като гледам филмите му. Въобще човека си в класика в Френcкото кино даже честно мога да си призная, че много повече ми харесва да гледам неговите филми отколкото разни тъпи комедиики от последните няколко години. Доста са качествени филмите му за времето в което са снимани дори са идеални.
Хе-хе радвам се че не само аз тука съм го харесал, изобщо така си е аз не си спомням така да съм се смял на последните комедий колкото на неговите филми

SPRI_F
12-15-2005, 15:27
az go obojavam , no ne tiq filmi po BTV , a poredicata mu "Policaqt ot Sen Trope "

p.p. i drugite me kefat , no sa dosta stari4ki

Тедка-Медка
12-15-2005, 16:42
Ау обожавам го тоя чичка не мога да спра да се хиля като гледам филмите му. Въобще човека си в класика в Френcкото кино даже честно мога да си призная, че много повече ми харесва да гледам неговите филми отколкото разни тъпи комедиики от последните няколко години. Доста са качествени филмите му за времето в което са снимани дори са идеални.

с тебе съм

Sa3ana3a
12-15-2005, 17:58
az go obojavam , no ne tiq filmi po BTV , a poredicata mu "Policaqt ot Sen Trope "

p.p. i drugite me kefat , no sa dosta stari4ki

Дано го пуснат по Би Ти Ви, спомням си го беше един от най готините негови филми :)

blizalka
12-15-2005, 19:11
az go obojavam , no ne tiq filmi po BTV , a poredicata mu "Policaqt ot Sen Trope "

p.p. i drugite me kefat , no sa dosta stari4ki

Дано го пуснат по Би Ти Ви, спомням си го беше един от най готините негови филми :)
Eдва ли ще го пуснат,защото са няколко епизода.Иначе страшно много харесвам филмите с него - има и някои лоши попадения(като "Кацнал на едно дърво"),но като цяло е велик комедиянт :wink: .