PDA

View Full Version : Rojden Den



Pepsi^_^
12-15-2005, 19:52
Eii daite mi interesni predlojeniq za pojelanie za rojden den (palnoletie) :) 10x predvaritelno

sangra
12-16-2005, 11:06
Aaaaa tezi ne sa mn dobri,no kato namerq po-hubavi 6ti gi pusna :P ;)

ЧРД!Внимавай да не се счупи някоя чаша,ако се разлее вино,избърши го веднага,за да не лепне.За капак съседите ще извикат полиция,ако сте шумни.Весел празник!
ЧРД!Не се кахъри, че вече си с една година по-голяма.Защото вече си и с една година по-красива,по-умна и по-привлекателна!Продължавай с тази скорост!



ЧРД!Любовта е як,твърд орех,за който ти е нужен твърд инструмент в ръката.За падането на всяка твърдина най-важна е твърдостта.Все по-твърд да ставаш!
Всички харесват мъже с бъдеще и жени с минало.Аз бъдеще вече имам - вземи ме сега и след време и ти ще имаш минало.Честит празник!



ЧРД!Най-важното е жените да те харесваt, а мъжете да те уважават.Останалите не ги мисли.И да пийнеш яко,защото празник без водка е като Титаник без лодка
Ти си готина фенка,ти си моята женка, а аз съм твоя див хлапак!ЧРД на тебе малката,викай ми - ... Палката,аз съм истинския мъж,видиш ли ме - "дръж!"



ЧРД на патерица! Извинявай, че закъсняхме с два дни за партито, ама вече ни е много трудно да ти измисляме комплименти за поздравителната картичката!
ЧРД!Най-важният знак,че остаряваш,е,когато за пръв път не можеш да го вдигнеш втори път,а си вече стар,когато за втори път не можеш да го вдигнеш от първия път!



Честит рожден ден, скъпа приятелко! Пожелавам ти всичко пожелателно и да "илядиш"! Но не се увличай, защото Лили Иванова ще ти завижда!
ЧРД и помни: "Като си намокриш прекалено краката те боли гърлото, а като си намокриш прекалено гърлото не те държат краката!"