PDA

View Full Version : Kak da postupq v tozi slu4ai?



pipito
12-15-2005, 18:57
Tova koeto men me interesuva sa protivoza4atu4nite.Prdi pieh i napulnqh dosta ot tqh.Posle gi sprqh,no ne si vurnah predi6nite kilogrami.sega priqtelq mi nastoqva pak da po4na da gi vzimam,za da moje da svur6va v men.Az estestvenno mn. se pritesnqvam i mn. me e strah da ne zabremeneq.Posuvetvah se s lekar i toi mi kaza 4e re6enieto si e samo moe,az trqbva da precenq kakvo da pravq.i 4e vse pak otgovornosta ne e samo moq.Za prezarvativi nemoje da stva vupros.Ne sme govorili mn. na tazi tema no toi ne iska-kazva 4e vnimava.
Molq vi kajete mi kak da postupq?
ina4e vseki put kato go pravim trqbva da mislq za tova,da ne stane bejqta

LyLa
12-15-2005, 19:01
абе как така без презерватив...то да беше само бременността,ами болестите?

Outstanding
12-15-2005, 19:06
Спри да вземаш противозачатъчни и започнете да използвате презервативи.Противозачат чните могат да бъдат много вредни.Point.Blank.

>@>>>@<
12-15-2005, 19:12
Противозачатъчните могат да бъдат много вредни.Point.Blank.
Отново не си достатъчно осведомен/а нали?
Иначе приятелят ти е мн странен тип. Кажи му, че не е концерт по желание...и както се каза по-горе отговорността не е само твоя.
Иначе мн зависи каква марка противозачатачни си пила..
Моят съвет е да преосмислите отново варианта за презервативите

GreenLadyM
12-15-2005, 19:22
Ako na nego mu puka za teb,shte te pazi kato go pravite s prezervativ,a nqma da ti postavq usloviq!

12-15-2005, 19:34
Нещо ме кара да мисля,че приятеля ти.. не е от най-свестните.. май не държи много на теб щом играе на такива игрички.. не му лази в краката.. в случая ти си тази,която може да пострада :arrow: ти определяш правилата.
Ако бях на твое място картинката е ясна :arrow: Или гумата или да си хваща пътя :roll:

pinK_Baby
12-15-2005, 19:34
Явно не си намерила подходящите противозачатъчни...Ама наистина мн странно,все пак твоя организъм се тъпче с хормони...Той трябва да помисли за това..Не разчитай на това,че казва,че внимава....Веднъж е достатъчно да стане белята...Така че ако наистина нямам никакъв вариант за презерватив задължително мини на хапчета...Но не го карайте без нищо...И бъди сигурна,че той е само с теб и няма други...

VoodooServ
12-15-2005, 20:57
И аз смятам, че кондомите са по добрия вариант за предпазване... И все пак решението си е твое...




Бъди умна...

amarno
12-16-2005, 07:47
Виж какво ще ти предложа като вариант!!! Има пластири с ефекта на хапчетата и тези пластири се казват EVRA и са производство на Янсен-Цилаг и са последния хит на пазара и в света. Носят се три седмици в месеца като се залепят на определени части от тялото и през кожата хормона прониква в организма като се избягва контакта с черния дроб. И струват към 20лв тоест са по-скъпи от Жанин и Ясмин едва с няколко лева, но са супер ефикасни и няма начин напр. да забравиш да ги изпиеш. Моята мацка вече ги използва от близо 2 мес. и не е усетила никакъв страничен ефект. Това е по интересувай се и ще видиш, че това е един от най-добрите варианти.